Jak ste byli pocati vy?
Vtípky
Re: Vtípky
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Vtípky
On i celej filmek je dobra hlinaJonny wrote:http://www.youtube.com/watch?v=7J7AGC3Aixk
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Vtípky
Dylema žárovek
Kolik hráčů je potřeba na zašroubování jedné žárovky?
Žádný: Zaútočí na temnotu! Kolik má Třídu Zbroje?
Žádný: Hráči jsou zvyklí na temná místa a mají buď vidění ve tmě nebo louče!
Jeden: Bude-li jich víc, půjdou dělat něco jiného a zapomenou na to.
Kolik hráčů D&D je třeba k výměně žárovky?
Jeden, aby zkontroval, že není zapasťovaná, jeden připravený s léčivým kouzlem pro případ, že by někoho smahnula elektřina, jeden, který vymění žárovku, protože má nejvíc životů a jeden aby použil věčný plamen pro případ, že by náhradní žárovka nefungovala
Kolik hráčů Neverwinter Nights je třeba k výměně žárovky?
Hráči NWN nemění žárovky, ale existuje mod, který nejen umožní měnění žárovek, ale obsahuje také tři nové prestižky, sedm nových zbraní a změnu grafiky tak, že uvidíte všechny elfky nahé.
Kolik hráčů je potřeba na zašroubování jedné žárovky?
Žádný: Zaútočí na temnotu! Kolik má Třídu Zbroje?
Žádný: Hráči jsou zvyklí na temná místa a mají buď vidění ve tmě nebo louče!
Jeden: Bude-li jich víc, půjdou dělat něco jiného a zapomenou na to.
Kolik hráčů D&D je třeba k výměně žárovky?
Jeden, aby zkontroval, že není zapasťovaná, jeden připravený s léčivým kouzlem pro případ, že by někoho smahnula elektřina, jeden, který vymění žárovku, protože má nejvíc životů a jeden aby použil věčný plamen pro případ, že by náhradní žárovka nefungovala
Kolik hráčů Neverwinter Nights je třeba k výměně žárovky?
Hráči NWN nemění žárovky, ale existuje mod, který nejen umožní měnění žárovek, ale obsahuje také tři nové prestižky, sedm nových zbraní a změnu grafiky tak, že uvidíte všechny elfky nahé.
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Vtípky
http://www.youtube.com/watch?v=DVTAxPrA ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=pJAukUvn ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=pJAukUvn ... re=related
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Vtípky
nemáš smysl pro humor 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Vtípky
Techno-remixu filmu 300 je plny youtube ale kazdy jeden ma nieco originalne a do seba
rada na zaver : skuste si na youtube vyhladat "Crying Britney Spears Fan" nic chytrejsie uz vzivote neuvidite.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Vtípky
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Vtípky
jak se hraje nebo lépeřečen nehraje ale spíš kecá na DH(dragon hammeru) lehce řečeno poslední dobu je na klientovi zvěřinec
posudte sami 
20:27:44 Sokolda(SK): sovicko?
20:30:10 Vstoupil hráč Liza318
20:30:30 PUX5: *mili si olízne tlapky a vyplivne pírko*
20:31:07 Sokolda(SK): :-O
20:31:16 Sokolda(SK): "nevi jestli snedla jeho nebo sovu"
20:33:07 PUX5: *teprve si tě všimne a podívá se na tebe s výrazem hladového chudáka po přechodu kalahari*
20:33:42 SwiftOwl: vykrmená kočička
20:33:46 SwiftOwl: mňam
20:33:52 Sokolda(SK): vypustte posy
20:33:55 Sokolda(SK): psy
20:34:08 PUX5: *nechápavě mnoukne a zamrká na tebe*
20:34:30 Vstoupil hráč Anglican
20:34:41 Sokolda(SK): vtaci se nezerou "karha"
20:35:19 PUX5: *dělá že o ničem neví a ocáskem zamete další pírka, co jsou za ní*
20:37:39 Sokolda(SK): zrovna kdyz sme se zacali sblizovat ji snis?.... zla kocka!
20:37:51 Vstoupil hráč Bambuscu
20:38:31 Pajule: vrrr:D
20:39:00 PUX5: *dívá se na ni s výrazem neviným výrazem* to já ne to samo...nebo nee to ta škaredá ovca tam *ukáže na ohradu a nevinné stádo oveček*
20:39:26 Sokolda(SK): pajky.... trhej!
20:39:28 Pajule: *podívá se na stádo oveček a radostně zavyje*:D:D:D:D
20:40:46 Pajule: *přikrčí se a pomalinku si jde pro ovečky*
20:41:12 PUX5: *nenápadně se vytratí na nejbližsí strom a pohodlně si lehne na jednu větev*
20:41:35 Sokolda(SK): "usadí se na ohradke pro ovecky, stahne kridla a sleduje dení"
20:41:56 Pajule: *přiblíží se k ovci ááá....chlamst*
20:42:23 Sokolda(SK): "temer se skydne z ohradky kdyz to vidi"
20:43:06 Pajule: *zubí se když dojí a větří další obět*
20:43:19 PUX5: hehe ted se drsně směju
20:43:23 Sokolda(SK): "dela ze tam neni"
20:43:34 Odešel hráč Bambuscu
20:43:37 PUX5: já to co sem měl naspat sem se napsal do hry
20:43:46 Sokolda(SK):
20:43:53 Sokolda(SK): a co to bylo?
20:44:16 Pajule: hehe zvěřinec
20:44:33 SwiftOwl: *přistane pajky na hřbetě*
20:44:36 SwiftOwl: hyjéé
20:44:45 PUX5: hehe Wino a Adel se asi divili proč Twiit dělala tohle * zívne a protáhne se na větvi, spokojeně leží s plným bříškem a sleduje jak ovce nahání*
20:44:46 Sokolda(SK): "zatleska" hezky sovoo
20:45:04 Sokolda(SK):
heh
20:45:07 SwiftOwl: nojo to nemuže řict jen tak někdo že si osedlal pajky
20:45:29 SwiftOwl: dvojsmyslllll puxicku pojd me vyzvat na souboj
20:45:35 Pajule:
20:45:44 PUX5: vole
20:45:46 Vstoupil hráč Lidská_toaleta_62
20:45:48 Pajule: *ožžene se po sově na zádecha zlostně zavrčí*
20:46:03 Sokolda(SK): "ma strach o sovicku"
20:46:15 Sokolda(SK): "ale z ohradky nesleze"
20:46:19 SwiftOwl: *drzi se a roztahne kridla do rozpeti neco pres metr*
20:46:24 Pajule: //budeme házet na obratnst?:D
20:46:25 SwiftOwl: hyjeee
20:46:38 Pajule: *zahryzne se sově do křídla*
20:46:51 SwiftOwl: *zakousne se zobanem pajky do cuha*
20:46:55 SwiftOwl: **ucha
20:47:11 Sokolda(SK): auč "pro sebe"
20:47:12 PUX5: *pobaveně je sleduje z větve*
20:47:20 Pajule: zavrčí a třese se sovou v zubech*
20:47:55 Odešel hráč Tenicek
20:48:00 Pajule: *trhá z ní pírka*
20:48:08 Sokolda(SK): "ceka na sovickine posledna slova"
20:49:33 SwiftOwl: *vrazi vlčkovy pařáty do očí*
20:50:05 Sokolda(SK): "spitne puxovi" pry neznejsi pohlavi
20:50:10 Odešel hráč SamElanius
20:50:15 PUX5: ehmm co?
20:50:15 Pajule: phmf phmf phmf:D *zaknučí a praští sovou o zem*
20:50:33 SwiftOwl: *odletí a chechtá se*
20:50:51 Pajule: *regenerace* - =O) Xo)
:D:D::D
20:50:57 PUX5: hehe
20:51:24 Pajule: *vrčíííí a zuří na blbou sovu bez peří*
20:51:31 Sokolda(SK): "sleduje nahou sovu"
20:52:47 SwiftOwl: hůůů! *histericky sletí na větev a začne se zakrývat před civícím sokolem*
20:52:52 Pajule: *začne se smíchy válet po zemi když vidí sovu a odhaluje tak ostré zoubky od krve z ovce a peř v nich od sovy*
20:52:56 SwiftOwl: nečum ty...
20:53:00 SwiftOwl: ty...
20:53:08 Sokolda(SK): ja... ?
20:53:10 SwiftOwl: no toto!
20:53:26 SwiftOwl: mám kamaráda výra ten tě zmydlí!
20:53:37 Pajule: *kouká oc dalšího by skalpovala*
20:53:52 Sokolda(SK): jen at prijde...
20:54:00 Sokolda(SK): ja mu dam na zobak
20:54:13 SwiftOwl: pche
20:54:18 SwiftOwl: váží 4 kila
20:54:21 Sokolda(SK): ja mam kamarada orla
20:54:23 PUX5: toho asi sežrala mili
20:54:27 Pajule: hmmm asi zavolám posilu
20:54:38 Pajule: vlků a vrrrčíků:D
20:55:01 Sokolda(SK): neumi letat ...pff..sou k nicemu
20:55:03 Pajule: *lehne si a pozoruje opeřeného sokolá*
20:55:08 Sokolda(SK): "polkne"
20:55:25 Sokolda(SK): mas dost "tise podotkne" byla bys tlusta
20:55:29 Pajule: *zubí se a z tlamičky jí čumí peří*
20:55:43 Odešel hráč Galia
20:56:00 Sokolda(SK): "pro jistotu zaujme vzletovou pozici"
20:56:16 SwiftOwl: tak to zas ne *vletí na sokola a cyhtne ho*
20:56:25 Pajule: jé tě jenom vylepšim aby ses líbil *směje se ale spíš vrčí*
20:56:32 Sokolda(SK): ne....dnes uz dost tuleni "k sove"
20:56:39 Odešel hráč Lidská_toaleta_62
20:56:44 SwiftOwl: pche *hodí sokola k pajky*
20:56:51 Sokolda(SK): krákrá
20:56:55 Pajule: phmf phmf phmf*odfrkne si a skočí radostně po sokolovi*
20:57:05 SwiftOwl: ja ti dam cumet na oskubanou sovicku
20:57:24 Sokolda(SK): puxiiiii ....silaaaas "vola o pomoc"
20:57:25 Pajule: *chytí ho za pařátky a položí a zem*
20:57:35 Sokolda(SK): "polkne"
20:57:38 Pajule: *a začne škubat*
20:57:45 SwiftOwl: jooo striptýz!
20:57:54 Pajule: *po chvilince vypadá jako pudlik *
20:58:06 Sokolda(SK): "place"
20:58:12 Pajule: *vyprská peří a radostně kouká na svoje dílo*
20:58:17 Pajule: líbí?
20:58:27 Sokolda(SK): vith dos
20:58:43 Pajule: tak jinak*vratí mu peří a začne škubat znova*
20:58:47 Sokolda(SK):
20:59:02 Vstoupil hráč marci24
20:59:06 Sokolda(SK): aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
20:59:09 Pajule: *celího ho voškube a nchá mu peří na hlavě (pankáče*
20:59:18 Sokolda(SK): kúl...to mi nech
20:59:32 SwiftOwl: *nahatá sova rychle letí k nahatému sokolovi*
20:59:54 Sokolda(SK): co sem dluzny? "k pajky"
21:00:03 Sokolda(SK): huš zradce
21:00:05 SwiftOwl: *tulí se*
21:00:22 Pajule: sundat tu kočku na stroměě
21:00:27 Pajule: *zamrká*
21:00:32 Sokolda(SK): dohodnuto
21:00:40 Pajule: *podá pac*
21:00:53 Sokolda(SK): poda co zbylo z kridla
21:00:56 Sokolda(SK): **
21:01:13 SwiftOwl: co je zelena barva na foru?
21:01:24 Pajule: dobrý obchod*pokýve hlavou*
21:01:39 Sokolda(SK): "na chvili odleti"
21:01:47 Pajule: *zamrká modrošedýma očíčkama a kouká za sokolem*
21:01:56 Sokolda(SK): "prilitne s tisovym AA lukem a tulcem sipu +5"
21:02:33 Sokolda(SK): "porad nahy s cirem"
21:02:35 Pajule: *protáhne tlamu do úsměvu , ale vypaád t spíš jako kdyby cenila zoubky*
21:03:03 Pajule: *pár pírek mu vrátí a udělá mu tak pěknej modní obleček k číru*
21:03:14 Sokolda(SK): "nasadi celenku a udela si prostor"
21:03:41 Sokolda(SK): "olizne pirka na sipu a napne luk"
21:04:19 Sokolda(SK): fiúuuuušššfííí "letí"
21:04:46 marci24: cus
21:05:16 Odešel hráč petr11111
21:05:17 Sokolda(SK): pic
21:05:36 Archvala: grrrrrr
21:06:40 Pajule: *kouká jak letí šíp*
21:06:43 Pajule: //ahoj:D
21:06:48 Sokolda(SK): "taky kouka"
21:06:58 Sokolda(SK): leti nak dlouho vid? "podotkne"
21:07:03 Pajule: jojo
21:07:14 Pajule: chmm nemam na tu kočku chut
21:07:24 Pajule: jdu spát raději
21:07:31 Sokolda(SK):
21:07:57 Pajule: dneska byl úspěšněj den*zvedne se a rychle se rozběhne někam do pryč*zatim sokole*zavyje*
21:08:04 Pajule: muhahahah idu do hry
21:08:05 Sokolda(SK): "mava"
21:08:08 Pajule:
21:08:23 Sokolda(SK): "je z nej punk style pták"
a novéé párování
16:43:17 Pajule: aoj
16:43:17 SwiftOwl: http://www.youtube.com/watch?v=BJxGEoySoFA&NR=1
16:44:18 Odešel hráč Duke_Ertai
16:50:09 Vstoupil hráč levhart007
16:52:02 Vstoupil hráč Tenicek
16:52:30 Tenicek: hu
16:58:42 Vstoupil hráč Missak_DM
17:00:41 Vstoupil hráč zdenda.pe
17:06:33 Vstoupil hráč zdenda.pe
17:07:38 Tenicek: hoj mišáku
17:10:26 Missak_DM: Ahojky
17:10:39 Missak_DM: Promin že sem neodepsal hnedka.. obědval jsem
17:11:18 Tenicek: jo v pohodě, zařtijm si nestěžuju
¨
17:11:24 Odešel hráč Hejky
17:21:44 Vstoupil hráč Sokolda(SK)
17:21:49 Sokolda(SK): cus deti
17:21:55 SwiftOwl: ahoj dědo
17:21:56 Sokolda(SK): a ptáctvo
17:21:59 Tenicek: hoj tati
17:22:09 Sokolda(SK): a sakra....tolik potomku?
17:22:23 Tenicek: tak u mě už jich máš tak 7
17:22:37 Sokolda(SK): proboha....celej táta
17:22:56 Tenicek:
já sam abych tolíp neřeklůa
17:23:12 Sokolda(SK): dle me nejsou moje.....jake barvy maj pirka?
17:23:26 Tenicek: červčený nabřšku
17:24:16 Tenicek: hnědý na zádech
17:24:27 Sokolda(SK): hmhm
17:24:43 Tenicek: jnjn
17:25:01 SwiftOwl:
17:25:03 Sokolda(SK): ale s alimenty nepocitejte
17:25:06 SwiftOwl: http://www.youtube.com/watch?v=hFFH8DaOHQg
17:26:11 Sokolda(SK): hmm sovicka ma zjevne hnizdo pobliz youtube
17:26:13 Tenicek: ksss, si jako myslíš že je sam autáhnu ty ptáku?.)
17:26:27 Sokolda(SK): ano
17:26:30 SwiftOwl: je to uzasny
17:26:36 SwiftOwl: jak se tam jeste cpe tema banananama
17:26:59 Tenicek: to teda ne, ti přistřihnu křídla abude _:P
17:27:16 Sokolda(SK): na me kridla nesahat
17:27:22 Tenicek: nebo?:/P
17:27:25 Sokolda(SK): to je druha vec v poradi co se mi nesmi pristrihovat
17:27:44 Tenicek: nebo?:P
17:27:58 Sokolda(SK): nebooo
17:28:03 Tenicek: noooo?:P
17:28:11 Sokolda(SK): "tuze premejsli"
17:28:17 Sokolda(SK): nebo se nastvu
17:28:26 Tenicek: a pak?:P *šklebí se*
17:28:30 Sokolda(SK): a páák
17:28:34 Sokolda(SK): "tuze premejsli"
17:28:38 Sokolda(SK): budu zlej
17:28:44 Tenicek: jáááá?:
17:28:48 Tenicek: k
17:28:55 Sokolda(SK): jaaaak?
17:28:58 Sokolda(SK): "tuze premejsli"
17:29:02 Sokolda(SK): MOC!
17:29:13 Tenicek: já mám ráda zlý pány
17:29:29 Sokolda(SK): fakticky?
17:29:37 Tenicek: joo
17:29:42 Sokolda(SK): no bezva
)
17:29:47 Sokolda(SK): toz co podniknem?
17:29:58 Tenicek: pudem se zlískat podobraz
17:30:18 Sokolda(SK): mluv tak aby ti i ja rozumel
17:30:29 Tenicek: ožerem se :E
17:30:39 Sokolda(SK):
takhle to mas rict hned....jde se
17:30:52 Tenicek: ok kde?:P
17:31:04 Sokolda(SK): v hospode
17:31:11 SwiftOwl: to ja začnu používat slovník aby mi internetová komunita rozumnela
17:31:12 Tenicek: berou naturalie?
17:31:20 Sokolda(SK): neberou
17:31:27 Tenicek: škoda,nemám many
17:31:36 Sokolda(SK): teda...podle toho jake natrualie myslis
17:31:37 SwiftOwl: SoKoLiIiCzEk tE ZwE O_o SmUtNiIiIiIiIiIiM!!!!!!!!!!!!
(((((((
17:31:51 Sokolda(SK): chachacha
17:31:53 SwiftOwl: Ya xCu tAkY :-/ NiKdO Me NeMaAa LaAaAaAaD!!!!!!
(((((
17:32:10 Sokolda(SK): ja te nemam rad..... si me podhodila psovi
17:32:10 Tenicek: *schová se pod stůl*
17:32:30 Missak_DM: Sova no...
17:32:39 Missak_DM: Jak tě mám jako myš mít rád
17:32:54 Missak_DM: dej mi důvod
17:33:02 Vstoupil hráč Galia
17:33:10 SwiftOwl: DuUuWoD? :-/ *MuUuUcK*
17:33:20 Sokolda(SK): "plesk"
17:33:40 SwiftOwl: CoE? cO Me mLaAaTiIiSh? O_o *LoWe*
17:34:02 Sokolda(SK): si zaslouzis
17:34:29 SwiftOwl: YaKtO? :-/ WoE NeWiIiIiIiIiSh!!!!!!!!!!
17:34:32 Tenicek: už je klid? *vykukuje zpod stolu*
17:34:48 Sokolda(SK): "plesky plesk"
17:34:52 Sokolda(SK): ne teenicku
17:35:05 SwiftOwl: NeX Si tOhO!!! bO Ti yEdNu kLoWnU =) *MuUuUcK*
17:35:07 Tenicek: áááá *vezme si pod stůl flačku a spokojeně jí cucá*
17:35:22 Sokolda(SK): vidis sovo co delas? ted to vychlasta bezeme
17:35:29 Missak_DM: Sovo kolik ti je? píšeš jak třináctiletá holka do mobilu
*utírá si rtěnku*
17:35:42 SwiftOwl: TaK BuDeSh bUmBaTh sE MnOu nO =) loWiIisKuYu EmO!!! :-**
17:36:04 Sokolda(SK): nech toho
17:36:05 Missak_DM: brácha je trošku emo
17:36:16 SwiftOwl: YaAa uZh ySeM WeLkAaA SoWa </3 i hATe EWeRyOnE!!!
17:36:21 Sokolda(SK): sova je urco striskana
17:36:24 Tenicek: *vezme si brčko a začne cucat brčkem*
17:37:10 Missak_DM: Božínku...
17:37:20 SwiftOwl: Ty sEsH StRzAaAsKaNeY Ty kOrZaLo sTaReY =( YaAa Se PoDrZiIiZnU!!!
(((
17:37:42 Sokolda(SK): "plesk"
17:37:48 Tenicek: nedám moje *drží si flašku pod stolem*
17:37:58 SwiftOwl: HeEy zA Co bYlO ToDlE? </3 SeSh hUstEy!!! mEgA WoE!
17:38:35 Sokolda(SK): "prituli se k sovicce"PoGoDaAAa
17:38:40 Odešel hráč Missak_DM
17:39:34 Tenicek: *začne se šťourat v ...*
17:40:10 Sokolda(SK): "jako prve ho napadne nos"
17:40:28 Tenicek: *flasce* sokole máš tu půlku
17:40:41 SwiftOwl: SeSh pEkNe nExUtNaAa :-*** UmIiIrAaAm, ZhiWOT jE Na hOwNo!!!
17:40:41 Sokolda(SK): "skoukne flasku" dikas
17:40:44 Mates31cz: Drax ?
17:41:02 Tenicek: si pro ní poĎ já ti jí nedám
17:41:03 Mates31cz: kam si odesel draxi ?
17:41:10 Sokolda(SK): nemuzu...tulím
17:41:24 Sokolda(SK): umis hazet?
17:41:29 SwiftOwl: DrAxXxIiIcZeK Tu nEeEnI ;-* *MuUuUcK*
17:41:34 Tenicek: dobře *začne se tulit k flašce* nedám smůla
17:41:50 Pajule: sová se zbláznila*zavyje a raději jde pryč*
17:42:08 Sokolda(SK): jak to mluvis k me sovicce?
17:42:11 Sokolda(SK): styd se
17:42:24 Tenicek: chudák marci *šeptá flašce*
17:42:43 Sokolda(SK): to je nahoda...ma holka se jmenuje stejne jak tva flaska
17:42:45 SwiftOwl: YuUuUuU Ty sEs mE ZaStAl? :-*** *rozzáří se*
17:43:01 Tenicek: si pro ní poď
17:43:21 Sokolda(SK): nene..musim dohlizet na soviccku at si neco neudela
17:43:30 Tenicek: si špupni do hnízda
17:43:36 SwiftOwl: HeLe nEsNaZ Se mI Ho oDlOuDiTh yOo? xD SmUtNiIiIiIiIiIiM!!!!!!!!!!!!
(((((((
17:44:18 Tenicek: sokol je radši na malý než na větší než je sám *šklebí se*
17:44:45 Sokolda(SK): To nEeEnI PrAwDa =( Toe WoDWazZz Woe!!!
17:44:54 Tenicek: was?
17:44:55 SwiftOwl: PxE Ya ySeM ZaSeYc zKuShEnEyShIiI NeZh tY CaAaPkU ^_^ *KiSs*
17:45:15 Tenicek: *začne se chlámat*
17:45:47 Sokolda(SK): AfK </3 YaAa Se PoDrZiIiZnU!!!
(((
17:45:54 SwiftOwl: WoNa sE NaM XeCtA UdElEy s tIm nEcO LaSkO <3 *KiSs*
17:46:21 Tenicek: *chlámá se etě víc*
17:46:55 Sokolda(SK): YaKa lAsKo .. MaS To dRzEtH W TaYnOsTi dRaHa :-/ *KiSs*
17:47:07 Vstoupil hráč Paul325
17:47:10 Paul325: nazdar
17:47:19 Paul325: klobouk dolů, je nás víc jak na "deomezeně"
17:47:47 Sokolda(SK): CuSiK PaUlIcKu xD FsHeCkY WaAaS LoWiIiSkUyU!
17:49:12 Sokolda(SK): afk..simpsons
17:49:12 Tenicek: máme tu novej pár *cucá flašku rumu*
17:49:28 Paul325: o co sem přišel?
17:49:39 Tenicek: sova nám sbalila sokola
17:49:47 Sokolda(SK): o lovestory paulicku
17:50:00 Tenicek: a mě nechá na krku dětska
17:50:17 Paul325: strix balil katrin??
17:50:22 Odešel hráč UriasDragon
17:50:25 Tenicek: was?
17:50:39 Pajule: poóc
17:50:43 Tenicek: ¨co?
17:50:52 Paul325: nebo které figurky to vlastně sou
17:50:54 Pajule: btw ahoj paulíku bejt tebou bacha
17:51:03 Tenicek: sokol a sova
17:51:04 Paul325: mě??
17:51:07 Sokolda(SK): zadne figurky paule
17:51:16 Paul325: aháá ptáci se berou
17:51:36 Sokolda(SK): ani ne..nevyslo na prsten kuli alimentum
17:51:40 Pajule: hehe vlcí budou mít hody*mlsně se olízne*
17:52:15 SwiftOwl: Me tO NeWa sOkOlIiIcZkU YaAa tE LoWiIiSkUyU I KdYzH MaAaSh s tEnI KuPu pTaAaCzAt <3 MrTe Te MuCiNkAaAm PiCzO!
17:52:46 Paul325: uhh napište to po čestu a ne hieroglificky
17:52:57 Pajule: žíš pro každej píše atakhle jak pako?
17:52:58 Odešel hráč levhart007
17:53:08 Pajule: přesně paulíku souhlasim;)
17:53:22 SwiftOwl: PtZ ToE In a tAkY MoCiNkY FaYn :-*** BoLiNkAaA Me SrDiIiIiIcZkOoOoO </3 :'(
17:53:24 Pajule: a to když si s někym takovim píšeš tak to je o nerv
17:53:25 Paul325: počky překládám
17:53:33 Pajule: .D
17:53:37 Paul325: ehm..
17:53:52 Pajule: *raději si odběhne pro ovci*
17:54:03 Tenicek: *vytáhne kleštičky na řasy a vlýtne na sovu aby jí přisrtřihla křídla*
17:54:10 Paul325: "Me to neva sokolicku, ja te lovickuju i kdyz mas s teni kupu ptacat
mrte te mucinkam pico??
:D
17:54:22 SwiftOwl: SoKoLiIiCzKu pOmOoOc :-*** SmUtNiIiIiIiIiIiM!!!!!!!!!!!!
(((((((
17:54:42 Pajule:
17:54:59 Pajule: to aby se tady jedný vlčici otočila hlava kolem:(
17:55:00 Paul325: ptaku ptaku ze se nestydíš, nechat sovu, tak ptáka mudrýho
17:55:08 Sokolda(SK): "prituli se vic"
17:55:49 SwiftOwl: WiDiIiSh tYmRxO On mE XrAaAnIiI TaK NeZhAaArLi a oDpLaW Za tEmA PaRxAnTaMa sWeYmA ^_^ NeMaAa NeKdO ZhIlEtKu?
17:56:17 Tenicek: *přistřihne křídla i sokolovi a chechtá se*
17:56:40 Pajule: *směje se chytré dračí lordce*
17:57:34 Tenicek: *tlemí se a cvaká kleštičkama*
17:58:07 Tenicek: kdo chce dál?
17:58:43 Pajule: počkje počkej-rozběhne se y vytrhá sokolíkovi i sově všechno peří*
17:58:44 SwiftOwl: UsHmIkNi pAyUlI OcAs =) Emo Ye BeSt!!!!!
17:58:54 Paul325: vidíš ty mr..?? on me ztratil? tak nezárly a odplav za tema parantama svejma. nema nekdo žiletku? *překládá *
17:59:18 Pajule: *s radostným vrčením běží pryč a oplive po cestě peří*
17:59:20 SwiftOwl: MaAaSh tO BlBe :-*** *LoWe*
17:59:35 Paul325: usmikni pauli ocas?
17:59:42 Paul325: komu?
.. jo vím že to mám asi blbě 
17:59:49 Tenicek: ona je muž
17:59:52 SwiftOwl: PaYuLi :-/ Toe WoDWazZz Woe!!!
18:00:12 SwiftOwl: Ne wLk yE ^_^ MTMMMMMR
18:00:30 Pajule: *zoufale zavyje*
18:00:31 Tenicek: českýýý *už šilhá*
18:00:42 Pajule: Teníčko s tim musíme néco udělat
18:00:46 Paul325: pajule.. to wod.. cože??
18:00:48 Tenicek -> Pajule: máš icq?
18:01:02 Paul325: a dost končím, pravda, ve škole sem se flákal a nevěnoval překladům
18:01:02 Tenicek: *začne sovu ošmikávat*
18:01:07 Paul325: nikdy nebudu egyptolog!
18:01:16 Tenicek: ¨paule to já taky ne
18:01:47 Tenicek: i když o prázkách jedem na vykopávky do čech
18:02:17 Pajule -> Tenicek: jj
18:02:18 Tenicek: *došmikne poslední peří sově a zašklebí se když je nahá bez peří*
18:02:30 Tenicek -> Pajule: dala bys mi ho když už mě máš na lidech v kontaqktu?:)
18:02:42 Pajule -> Tenicek: pošlu to ho vzkazém jů;)
18:02:52 Tenicek -> Pajule: ši hoďňá
18:03:48 Pajule -> Tenicek: =o)
18:04:04 Pajule: phmf sokol je zrádce*odfrkne si*dobře jim táák
18:04:26 SwiftOwl: *nalepí se nahatá na sokola*
18:04:59 Tenicek: *tlemí se a začne si vycpávat polšťář*
18:05:39 Sokolda(SK): ehm
18:06:08 Tenicek: *rozchechtá se etě víc*
18:06:29 Sokolda(SK): jak moc je nahata?
18:07:03 SwiftOwl: uplně
18:07:24 Sokolda(SK): hustÝ
18:07:39 SwiftOwl: PaUlE TeNi tAdY HaRaShIiI ZhAaAdAaAm pOtReStAaAnIiI YsI AdMiN :-/ *LoWe*
18:07:57 Vstoupil hráč Liza318
18:08:15 Tenicek: *pořád se tlemí*
18:08:34 Paul325: tak jo..
18:08:39 Paul325: teni ban do ..
18:08:44 Paul325: dokaď sen epřestanu smát tak ho máš
18:08:46 Tenicek: kam?
18:08:46 Pajule: minuty:D
18:08:50 Vstoupil hráč Franceska
18:09:14 Pajule: Paulíku já teni budu chránit je to kámoška*začne vrčet a cenit zoubky* //:D:D:D::D
18:09:25 Paul325: To sEm zMeTeK Co?
<3 *MuUuUcK*
18:09:31 Paul325: che che che
18:09:38 SwiftOwl: PrO PaYuLi bAn tAkY TaKy mE NaPaDlA <3 NiKdO Me NeMaAa LaAaAaAaD!!!!!!
(((((
18:09:44 Tenicek: *pořáds se tlemí a už z toho brečí*
18:10:11 Sokolda(SK): sem spet deti
18:10:24 SwiftOwl: TaKlE MuSiIiMe wShIxNi sPuStItH Na sIlAs aZh pRzIyDe wOe, Yi rAnIiI MrTwIcE :d :-/ YsEm UpE DaAaRk A IiIwL!!!
18:10:25 Pajule: phmf phmf
18:10:33 Odešel hráč Franceska
18:10:48 Paul325: TaK Yo wOe, NeYsOu tO EkOlOgIsTi. TaDy yE StRaNa zElEnYyYx wOe wOe, NeMaAaTe rAaAdI SoWy.. kRzIcZiIiTe nA Ne, ZlObIiItE A PoRuShUyEtE ZaAaKoNy. CzAu. :d =) BoLiNkAaA Me SrDiIiIiIcZkOoOoO </3 :'(
18:10:49 Tenicek: čřesky
18:11:41 Paul325: PrZeKlAd u mE DoMa. :-/ ToKiO HoTeL RuLezZz!!!
18:11:43 Tenicek: *ustříhne paulovi chlup*
18:11:45 Pajule: týý smrtinoško..Tení rozumíš jim?
18:11:58 Paul325: Jau! Ale nevadí, mám jich hodně
18:12:02 Pajule: *dočista se z nich zblázní*
18:12:10 SwiftOwl: My mLuWiIiMe cZeSkY ToEn tY CzEsKy aSi nEuMiIiSh xD *KiSs*
18:12:11 Tenicek: a to sem si pořád myslela že blbost někdy pochopim
18:12:16 Pajule: vuááá tokio hnus sem tahááááj
18:12:24 Paul325: ShIlTe sHiLtE BlAaAzNeTe
:-/ FsHeCkY WaAaS LoWiIiSkUyU!
18:12:43 Tenicek: drz uz hubu sovicko
by Cervic
18:12:49 Pajule: ozáwbgWFBqlgobskoekknsjly,mvfg
18:12:57 Sokolda(SK): suhlasim sa pajulkou
18:13:14 Tenicek: to byla tvoje žensa¨
18:13:19 Paul325: NeYaKyYy pRoBlEeEm pTaAaKu? <3 SeSh hUstEy!!! mEgA WoE!
18:13:21 Sokolda(SK): a ktera ne ?
18:13:23 SwiftOwl: Ty dRzH HuBu cAaApKu <3 loWiIisKuYu EmO!!! :-**
18:13:47 Tenicek: *ustřihne paulovi 5 chlupů*
18:14:12 SwiftOwl: ZaBaNuY Yi zA ToHl uZh pErMa <3 ToKiO HoTeL RuLezZz!!!
18:14:21 Pajule: *začne vrčet na paula*
18:14:45 Tenicek: *ustřihne sovičce zobák aby už nemohla kdákat*
18:14:53 Sokolda(SK): Se z wAaAs zBlAaAzNiM DeTi =( BoLiNkAaA Me SrDiIiIiIcZkOoOoO </3 :'(
18:15:05 SwiftOwl: http://www.youtube.com/watch?v=kfMnM5Y2rw8
18:15:13 Tenicek: etě ty začínej *ustřihne mu krídlo*
18:15:17 Sokolda(SK): auč
18:15:18 SwiftOwl: RuLeEeZzZ </3 *LoWe*
18:15:20 Sokolda(SK): "plesk"
18:15:28 Tenicek: zlej pán
18:15:37 Pajule: počkej
18:15:45 Pajule: Tení musímě nasadit jino taktiku;)
18:15:53 Pajule: kašlat na ně:D
18:15:54 Tenicek: ok co navrhuješ?:P
18:15:55 Sokolda(SK): *tLeMiIi sE* xD <3 :-***
18:16:18 SwiftOwl: *mLaTiIi sE SmIiIxY* nEmAy nA NaAaS </3 NeMaAa NeKdO ZhIlEtKu?
18:16:22 Tenicek: http://www.youtube.com/watch?v=IX701UimhTM
18:16:26 Tenicek: tohle je muzika
18:17:03 Sokolda(SK): Ya nIc nEsLySiM <3 WoE NeWiIiIiIiIiSh!!!!!!!!!!
18:17:33 Pajule: http://www.youtube.com/watch?v=TdItwaLrv1U a tohle
18:17:44 Paul325: SkAaAaAaAaAkAl pEs wOe, PrZeS OwEeS. pRzEs mInOwYyY PoLe. YeDnA MiNa wYbUxLa wOe, OdStRzElIlA Mu kOuLe :-d xD SeSh hUstEy!!! mEgA WoE! *zpívá*
18:18:19 SwiftOwl: YoO PaUlIiIcZkU Ty yEdEsH =) NiKdO Me NeMaAa LaAaAaAaD!!!!!!
(((((
18:18:26 Tenicek: http://www.youtube.com/watch?v=W5potDKT2k4
18:18:36 Pajule: ale nejlepší je http://www.youtube.com/watch?v=IcClXkuM-Bs
18:19:00 Paul325: To nErZiIiKeY ^_^ *MuUuUcK*
18:19:05 Sokolda(SK): *uz me kapku zacina bolet hlava*
18:19:05 Vstoupil hráč UriasDragon
18:19:22 Pajule: nebo nirvana;)
18:19:26 Tenicek: *dá mu ruce na oči* má na tebe špatnej vliv co? *zašeptá*
18:19:44 Sokolda(SK): ano ano
18:19:46 Vstoupil hráč marci24
18:19:51 Sokolda(SK): "place"
18:19:52 marci24: ahojte
18:19:56 Sokolda(SK): "place jeste vic"
18:20:07 Paul325: NePlAcZ PtAaAkU X_x Toe WoDWazZz Woe!!!
18:20:08 SwiftOwl: AyOy mArCi :-*** *MuUuUcK*
18:20:13 Tenicek: http://www.youtube.com/watch?v=BoAjR9pP72Y
18:20:17 Sokolda(SK): doooooooooooooooooooost
18:20:30 Sokolda(SK): *mlati hlavou do stolu*
18:20:31 Tenicek: marci, zbláznil se ti tu sokol
18:20:34 Pajule: bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz *z vlka se proměnila na mouchu*
18:20:43 marci24: vidim vidim a stihol aj nakazit ostatynch
18:20:48 Sokolda(SK): "promeni se v zabu"
18:20:56 Paul325: *při ruce má pixlu s raidem*
18:20:57 Tenicek: to zas ne, spíš tu započít novo rodinu *šklebí se*
18:21:14 Pajule: *letí vysoko na zajičí bobky*
18:21:18 marci24:
18:21:29 Pajule: nesqííííík
18:21:35 Tenicek: novej sokol *tlemí se a zalezer zas pod stůl s flaškou*
18:21:50 Sokolda(SK): tubidubijeeeeé
18:22:05 SwiftOwl: http://www.youtube.com/watch?v=ce1MC48T3p8
18:22:05 Pajule: *po chvíli se promění zpět a sní žábu*
18:22:09 marci24: bude mi chybat ten stary..ale...prezijem to..mozno
18:22:11 Sokolda(SK): podráaz
18:22:12 SwiftOwl: to mám ráda
18:22:19 Sokolda(SK): sovicko a ja ze mas rada me
18:22:26 SwiftOwl: tebe taky
18:22:27 Tenicek: *má pod sebou už smíchy loužičku*
18:22:30 SwiftOwl: nade vše
18:22:42 SwiftOwl: už ses rozešel s marci? mě už to čekání a předstírání fakt nebavi!
18:22:57 SwiftOwl: pořád říkáš že se s ní rozejdeš, že miluješ jenom mě
18:23:00 SwiftOwl: a nic
18:23:11 Sokolda(SK): to rikam kazdy
18:23:12 Tenicek:
ach ty milenky
18:23:24 marci24: sovicko..este si pockas...mne to vravel 3roky:D
18:23:44 marci24: potom som prisla na rad ja..tak teraz cakajte a stojte v rade*vypúlazuej na nich jazyk*
18:23:46 Tenicek: tenhle pár tak nic nerozbije, je to ověřený
18:24:09 marci24: hehe...presna tak teni..vlastne skusenosti co??*mrkne na nu jednym okom*
18:24:24 Sokolda(SK): takhle to dopadne kdyz se setkaj vsechny milenky a holka
18:24:28 Tenicek: si piš *upije s flašky rum a s úsměvem jí ho podá*
18:24:48 Tenicek: já nikdy tvoje milenka nebyla *přísahá
18:24:51 marci24: diky teni, ja nepiju *usmeje sa na nu*
18:25:13 Tenicek: nevadí, stejně je to sokola
18:25:24 Sokolda(SK): heey..muj chlast nikomu nedavej
18:25:44 Tenicek: je muj
18:25:45 Sokolda(SK): tyo tohle je tezsi jak sem mysle...si dam nacas pokoj s holkama
18:25:49 marci24: sokolik, ked si nechcel aby som spoznala tvoej milenky..preco si ma dal nainstalovat gp a nwn??? *usmeje sa na neho skodoradostne*
18:26:11 Sokolda(SK): lebóo hmm lebó....
18:26:26 Pajule: marci uklidnim tě..já sokoli ráda ale tohodlé né:D:D::D:D:D:D:D:D
18:26:38 Sokolda(SK): pajulka ...uz se nemusis pretvarovat
18:26:39 marci24:
:D ja mam zas rada m...pssst
18:26:47 marci24: *buchne sa po ustach*
18:26:48 Tenicek: já mám ráda marci
18:26:54 Tenicek: tak
18:27:57 Sokolda(SK): "potí se"
18:28:13 Tenicek: *spokojeně se usmívá*
18:28:30 Sokolda(SK): co se xichtis?
18:28:41 Pajule: *křiví xicht*
18:28:45 SwiftOwl: AtH Se kSiXtIiI BaBiZnA <3 NeMaAa NeKdO ZhIlEtKu?
18:28:51 Tenicek: konečně sem to řekla a je kldi
18:29:00 Sokolda(SK): co si rekla,?
18:29:10 Tenicek: že ti změkla
18:29:13 SwiftOwl: Ze mA RaDa mArCi </3 BiLlIiIsHeK Ye BeSt!
18:29:19 Sokolda(SK): co mi zmeklo?
))
18:29:24 Tenicek: sova
18:29:26 Sokolda(SK): pche marci je moje
18:29:29 Sokolda(SK): sova taky
18:29:30 SwiftOwl: no co ses podival na teni a zmeklo ti
18:29:34 Sokolda(SK):
18:29:35 Tenicek: nene marci je moje
18:29:55 SwiftOwl: ale neboj v noci to dame do poradku, zas to vytuhne
18:29:55 Sokolda(SK): dohodnuto..ale sovu si necham
18:29:59 Sokolda(SK):
18:30:31 Tenicek: si jí nech, stejně nemá peří a marci je lepší
18:30:41 Pajule: a pak kdo kazí tu mládež:D:D:D:D
18:30:47 Sokolda(SK): nema peri? no a? ...rovno svlecena.....se nemusim namahat
18:30:48 marci24: kto vie po francuzsky tak mu prezradim: j ´aime la petite souris
18:31:09 Sokolda(SK): uuu to bylo francuzsky? "cmuq cmuq cmuq cmuq"
18:31:34 marci24: ano ano franzsky* sklebi sa lebo keby sokol vedel co to znamena...*
18:31:34 Pajule: marci plosím plosím šeptni mi tó*mrká na ní vlčíma očíčkama*
18:31:45 marci24 -> Pajule: ja mam rada malu misku
18:31:51 Pajule: jéééé
18:31:59 SwiftOwl: *otevira francouzsko český slovník*
18:32:02 Sokolda(SK): chmpf ..tolik zenskejch tady uz nezvladam
(( puxiiiiii "vola"
18:32:08 Pajule: héč a já t už vim a nepovím:D
18:32:12 marci24: a ti to aj precita mmojou zvucnou francuzstinou chces sokolik?
18:32:21 Sokolda(SK): ja vem co to znamena
18:32:34 marci24: *usmieva sa na sokolika a caka*
18:32:52 Sokolda(SK): mne staci ze mrknes a uz vim presne na co myslis..te znam dlouho
18:33:01 Sokolda(SK): si tak citelna
18:33:07 SwiftOwl: mišáčka jo?
18:33:09 Tenicek: nech mi jí
18:33:13 Sokolda(SK): jop
18:33:22 marci24: *sklebi sa*
18:33:34 Sokolda(SK): misacek sa dalsiho prechodu kolem dejvicky nedozije
18:33:40 Pajule: tohle by bylo na telenovelu a mělo by to největší sledovanost:D
18:33:52 marci24: j´admire le gand faucan
18:33:56 Tenicek: to jo esmeralda verzus bety _:D
18:34:05 Sokolda(SK): jasne....nakonec zjistim ze marci je ma segra, nebo teni abo sova abo pajulka chlap
18:34:19 marci24: missacka sa mi ani nedotknes sokolicku..ti utecie skor ako ty otvoris zobacik*vyplazuje na neho jazyk*
18:34:25 Tenicek: já ne ,ě do toho netahej
18:34:35 Sokolda(SK): uverim az uvidim nahou
18:34:50 SwiftOwl: jen tak pro zajimavost
18:34:52 Tenicek: marci, že mě pozveš na svatbu
18:34:58 SwiftOwl: ja se hlodavci živím
18:35:07 Sokolda(SK): ja se zivim hlodavci taky
18:35:11 Pajule: á já všim co je živí:D
18:35:12 Sokolda(SK): neskocime na veceri sovicko?
18:35:13 SwiftOwl: takže když mě sokolíček požádá o laskavost...
18:35:15 Paul325: MaAaM HlAd.. =) NeMaAa NeKdO ZhIlEtKu?
18:35:27 marci24: svadbu? teni, ved ty si nevesta:D
18:35:28 SwiftOwl: ty jíš žíletky?
18:35:32 SwiftOwl: železožrout
18:35:33 Tenicek: s tebou?: P ok
18:35:38 Paul325: sakryš..
18:35:41 Paul325: a každej to ví
¨
18:35:53 Sokolda(SK): nojo paulicek je vostrej
18:36:05 Pajule: *sní sokola*
18:36:12 Pajule: =o)
18:36:18 Tenicek: *začne se znovu smát*
18:36:22 Sokolda(SK): "udela ji v brichu rachot"
18:36:25 marci24: no napriklad tweni..akurat..ja nesom moc na holky..ale mozno nam to bude raz klapat..ak budem moct mat milencov...
18:36:30 Pajule: *a pak sovu*
18:36:55 Pajule: *ale tý jen kousek
18:36:57 Sokolda(SK): "pozdravi sovu"
18:37:02 Pajule: *nechá jí hlavičku*
18:37:11 Pajule: *venku a sní nožičky*
18:37:15 Pajule: *a kšídla*
18:37:19 Sokolda(SK): "pozdravi nozicky"
18:37:19 SwiftOwl: NeMaAaSh zHiLeTkU? ^_^ YsEm UpE DaAaRk A IiIwL!!!
18:37:26 Tenicek: neboj marci to dáme
18:37:28 marci24: *smeje sa.*chudak pajulka..urcite dostane zacpu z vas...
18:37:44 Sokolda(SK): nejsu skazenej
18:37:48 SwiftOwl: NeBo bOlEnIiI BrZiXa :-/ FsHeCkY WaAaS LoWiIiSkUyU!
18:37:51 Tenicek: mám tu uhlý *vytáhne ohořelej klacek*
18:38:00 SwiftOwl: AzH Se bUdEm kLoWaTh wEn =( loWiIisKuYu EmO!!! :-**
18:38:02 marci24: teni ale jedna podmienka..moji milenci nesmu byt aj tvoji* sklebi sa na teni*
18:38:24 Sokolda(SK): se to nejak promichava...ja uz nevim kdo je s kym
18:38:26 Pajule: *S UKOUSNE SOVĚ ZOBÁK A HODI HO DO MRAVENIŠTĚ*:d
18:38:29 Tenicek: ani jeden? *škrábe se za uchem*
18:38:42 SwiftOwl: nojo začíná to tu vypadat jak události kolem jisté puxovy postavičky
18:38:47 SwiftOwl: lilye :O
18:38:51 Sokolda(SK): a proc si me sezrala ty vado?:...nemeli sme spojenectvi odvcera?
18:38:53 Tenicek: nežřárly épořád
18:39:10 Pajule: štval si mi*zubí se*
18:39:19 Sokolda(SK): čim?
18:39:19 marci24: ani jeden teni.... jedina moja podmienka..mozes mat krajsich, lepsich, inteligentnejsich, vykonnejsich..ale nie mojich...
18:39:21 Pajule: aa néjsem vada.D
18:39:31 Sokolda(SK): ok teni...toz ja jsem tvuj teda
18:39:36 Sokolda(SK): tak me nezer
18:39:37 Tenicek: a oni tebe můpžou co?
18:39:43 Pajule: buduuu
18:39:43 SwiftOwl: proste teni, sokolika mit nebudes ani kdyz si vezmes marci
18:39:46 Pajule: sokoléé
18:39:50 Sokolda(SK): cooo?
18:39:56 Tenicek: fůůůj *nacpe sokola do klece*
18:39:57 Paul325: ok
18:40:05 Pajule: já tě ráda snědla:D
18:40:06 Paul325: tak sem dal od nuly ten slovní fočus
18:40:17 Sokolda(SK): aha....poteseni je na me strane
18:40:18 SwiftOwl: asociace je zabavnější
18:40:20 Pajule: punkáče sokola nikdo krom mě nikdy nesněd
18:40:33 Paul325: bacha já mám hlad! *běží ke kleci a porazí každého v cestě*
18:40:35 Tenicek: vrať ho, teď je muj
18:40:43 Sokolda(SK): neni tak spatne byt snedeny
18:40:53 Sokolda(SK): mas to v brichu celkem utulny....az na ty mrtvy ptacky kolem
18:40:55 marci24: *smeje sa v rohu*nechajte mi kusok z neho*
18:40:56 Vstoupil hráč Enges3
18:41:13 Pajule: a bacha na ovci sokolééé
18:41:17 Pajule: .D
18:41:26 Sokolda(SK): ji vidim ne...si z ni zrovna pletu svetr
18:41:31 Pajule: marci měla si říct dřív promin
18:41:34 Tenicek: *ustřihne pajuly dráp*
18:41:39 Pajule: to je dobře sokoléé
18:41:46 Paul325: *podívá se na klec s ptákem.. kolem poražení věznitelé*
18:41:46 Pajule: hééééj
18:41:56 Pajule: tsss teni
18:41:59 Paul325: Seš slušnej pták *vypustí klec* Pokálej jim pazury!
18:42:00 Pajule: *vrčíí*
18:42:18 marci24 -> Pajule: pajulka je nejake zviera v skutocnosti??
18:42:18 Sokolda(SK): pajky? "vola" nemuzes snist i nekoho dalsiho at nejsem samotnej?
18:42:22 Tenicek: *ostříhá paula dohola* a koho teď asi budu honit co?
18:42:36 Pajule: ták teni a dost!
18:42:43 Pajule: snim tě taky teda?
18:42:45 Paul325: Huš! Vypadám strašně!
18:42:54 Tenicek: no právě *tlemí se*
18:42:55 Sokolda(SK): teni néé "vola"
18:42:59 Tenicek: ti dám huš
18:43:04 marci24: *v rohu sa napchava chutnym slahackovym kolacom*
18:43:07 Pajule: vrátim ti sokola když ty měchloupky mojí srst
18:43:17 Tenicek: *hodí po marci flašku* zapij to
18:43:26 Tenicek: ok beru
18:43:34 Sokolda(SK): vratis??? a kudy? "klepe se"
18:43:38 marci24: fuuuj*pozera na fialovu tekutinu vo flaske*
18:43:38 Pajule: tak jo nejdřív srst pak sokol
18:43:48 Tenicek: to je sokola
18:43:51 Pajule: horem sokolé:D:D:D
18:44:01 Tenicek: ok *dá jí její chlupy a přišije ke kůži*
18:44:11 Pajule: *vyplivne sokola*
18:44:15 Sokolda(SK): "pokrci rameny" to sem dopad
18:44:20 Pajule: fuj to je hegeš
18:44:24 marci24: *pozera na male oslintane ftaca na zemi*
18:44:27 Sokolda(SK): "vypada jak zmoknute kure" čus lidi..
18:44:30 Tenicek: *zabalý sokola do pýnky*
18:45:03 marci24: to by som nedelala *na teni*
18:45:17 Sokolda(SK): radsi dej tu flasku...po tem co sem prezil se musim zdrtit
18:45:20 Pajule: muhahahahahahahaha*směje se hlubokým hlasem*
18:45:25 Paul325: Sovoooo puč mě trochu peří
18:45:26 Tenicek: *sváže mu nohy a ustřihne křídla* tak
18:45:29 Paul325: Potřebuju paruků
18:45:42 Pajule: *radostně zavyje*a sokol bude v kleci!
18:45:46 SwiftOwl: si pujč od sokola, me už nadržená teni svlékla
18:45:49 Tenicek: sova je dohola *cvaká nůžkama*
18:45:53 marci24: *hodi sokolovi flasku s fialovou tekitunou*
18:46:07 Pajule: a sokol má jenom pankáááče:D
18:46:13 Tenicek: *tlemí se jak šílená*
18:46:14 Pajule: e včejerška:D
18:46:17 Paul325: *škube sokola*
18:46:29 Tenicek: hele kšc *ušklkne mu kus nosu*
18:46:30 Paul325: *poté hodí blesk do teniiných nůžkách*
18:46:31 Pajule: a eště mi dluží kočku
18:46:35 marci24: a sokole..nechces taky aj neico na prebratei pluc??*nuka mu spickovy joint z holandskym zbozim*
18:46:41 SwiftOwl: ty jo kde je puxíček?
18:46:43 Paul325: A dost!
18:46:50 SwiftOwl: já chcu puxíčka, sokol na mě prdí a ostatní jsou na mě zlí
18:47:03 Tenicek: si to zasloužíš
18:47:04 Sokolda(SK): neprdim laskoooo
18:47:09 Sokolda(SK): to je vyznani
18:47:12 marci24: ja ti sovicko nic nerekla..*povie milo z kuta*
18:47:13 Pajule: phmf phmf phmf*vrčí*puxesi zabíram:D
18:47:16 Paul325: Koukejte na něj zrádce
18:47:21 SwiftOwl: *letí k marci*
18:47:23 Sokolda(SK): puxicek je jen muj
18:47:24 Tenicek: *škrtne sirkou a sokolovi ad zadnice zaplaje ohínek*
18:47:40 marci24: sokolik som nevedela, ze si taky egoista
18:47:43 Pajule: dobře tak si vemu paulíka vidte:D:D:D::D:D
18:47:49 SwiftOwl: kdo se se mnou koukne na hudebni doprovod k zaklinaci? http://www.youtube.com/watch?v=ce1MC48T3p8
18:48:02 Sokolda(SK): jaaaa "prinese popcorn a prituli se"
18:48:06 SwiftOwl: noo treba je sokoliček přihřátý jen o tom neví
18:48:11 Tenicek: za geralta mi nesahej, etě ho ušpiníš
18:48:21 Sokolda(SK): nejsem..ja jsu na sovicky....to sou holky vis
18:48:30 SwiftOwl: teni ty se taky musíš furt hádat viď?
18:48:33 Tenicek: *čapne sokola za ucho*
18:48:39 Sokolda(SK): cozaaas?
18:48:43 Tenicek:
já to všechno beru sw rezervo 
18:48:55 Tenicek: támhle máš prácy *ukáže na marci*
18:48:55 Vstoupil hráč SilasWolweron
18:48:59 Pajule: teníí umíš jako dračí lordka chrlit ohéén?
18:49:01 Sokolda(SK): ja vsechno beru taky s rezervou jinak mi marci sbali kufre
18:49:02 Pajule: siláááska
18:49:09 marci24: //ahoj silasko
18:49:12 Pajule: ahóóóójqiiiiiqiiiii
18:49:14 Sokolda(SK): bobirku muj drahyyyyy
18:49:16 SilasWolweron: hehe no ahoj
18:49:27 Tenicek: jo:P
18:49:44 Sokolda(SK): toz ted je uz tych holek na me fakt moc
18:49:44 SilasWolweron: pff nelisej se ptaku mas marci
18:49:48 Tenicek: silasko, už ti tu otlapkávat sokola
18:49:51 marci24: no sokolik....ja ti vacsinou balim kufre k tvojim milankam no....aby si mal vsetko potrebne
18:49:57 Tenicek: marci je moje
20:27:44 Sokolda(SK): sovicko?
20:30:10 Vstoupil hráč Liza318
20:30:30 PUX5: *mili si olízne tlapky a vyplivne pírko*
20:31:07 Sokolda(SK): :-O
20:31:16 Sokolda(SK): "nevi jestli snedla jeho nebo sovu"
20:33:07 PUX5: *teprve si tě všimne a podívá se na tebe s výrazem hladového chudáka po přechodu kalahari*
20:33:42 SwiftOwl: vykrmená kočička
20:33:46 SwiftOwl: mňam
20:33:52 Sokolda(SK): vypustte posy
20:33:55 Sokolda(SK): psy
20:34:08 PUX5: *nechápavě mnoukne a zamrká na tebe*
20:34:30 Vstoupil hráč Anglican
20:34:41 Sokolda(SK): vtaci se nezerou "karha"
20:35:19 PUX5: *dělá že o ničem neví a ocáskem zamete další pírka, co jsou za ní*
20:37:39 Sokolda(SK): zrovna kdyz sme se zacali sblizovat ji snis?.... zla kocka!
20:37:51 Vstoupil hráč Bambuscu
20:38:31 Pajule: vrrr:D
20:39:00 PUX5: *dívá se na ni s výrazem neviným výrazem* to já ne to samo...nebo nee to ta škaredá ovca tam *ukáže na ohradu a nevinné stádo oveček*
20:39:26 Sokolda(SK): pajky.... trhej!
20:39:28 Pajule: *podívá se na stádo oveček a radostně zavyje*:D:D:D:D
20:40:46 Pajule: *přikrčí se a pomalinku si jde pro ovečky*
20:41:12 PUX5: *nenápadně se vytratí na nejbližsí strom a pohodlně si lehne na jednu větev*
20:41:35 Sokolda(SK): "usadí se na ohradke pro ovecky, stahne kridla a sleduje dení"
20:41:56 Pajule: *přiblíží se k ovci ááá....chlamst*
20:42:23 Sokolda(SK): "temer se skydne z ohradky kdyz to vidi"
20:43:06 Pajule: *zubí se když dojí a větří další obět*
20:43:19 PUX5: hehe ted se drsně směju
20:43:23 Sokolda(SK): "dela ze tam neni"
20:43:34 Odešel hráč Bambuscu
20:43:37 PUX5: já to co sem měl naspat sem se napsal do hry
20:43:46 Sokolda(SK):
20:43:53 Sokolda(SK): a co to bylo?
20:44:16 Pajule: hehe zvěřinec
20:44:33 SwiftOwl: *přistane pajky na hřbetě*
20:44:36 SwiftOwl: hyjéé
20:44:45 PUX5: hehe Wino a Adel se asi divili proč Twiit dělala tohle * zívne a protáhne se na větvi, spokojeně leží s plným bříškem a sleduje jak ovce nahání*
20:44:46 Sokolda(SK): "zatleska" hezky sovoo
20:45:04 Sokolda(SK):
20:45:07 SwiftOwl: nojo to nemuže řict jen tak někdo že si osedlal pajky
20:45:29 SwiftOwl: dvojsmyslllll puxicku pojd me vyzvat na souboj
20:45:35 Pajule:
20:45:44 PUX5: vole
20:45:46 Vstoupil hráč Lidská_toaleta_62
20:45:48 Pajule: *ožžene se po sově na zádecha zlostně zavrčí*
20:46:03 Sokolda(SK): "ma strach o sovicku"
20:46:15 Sokolda(SK): "ale z ohradky nesleze"
20:46:19 SwiftOwl: *drzi se a roztahne kridla do rozpeti neco pres metr*
20:46:24 Pajule: //budeme házet na obratnst?:D
20:46:25 SwiftOwl: hyjeee
20:46:38 Pajule: *zahryzne se sově do křídla*
20:46:51 SwiftOwl: *zakousne se zobanem pajky do cuha*
20:46:55 SwiftOwl: **ucha
20:47:11 Sokolda(SK): auč "pro sebe"
20:47:12 PUX5: *pobaveně je sleduje z větve*
20:47:20 Pajule: zavrčí a třese se sovou v zubech*
20:47:55 Odešel hráč Tenicek
20:48:00 Pajule: *trhá z ní pírka*
20:48:08 Sokolda(SK): "ceka na sovickine posledna slova"
20:49:33 SwiftOwl: *vrazi vlčkovy pařáty do očí*
20:50:05 Sokolda(SK): "spitne puxovi" pry neznejsi pohlavi
20:50:10 Odešel hráč SamElanius
20:50:15 PUX5: ehmm co?
20:50:15 Pajule: phmf phmf phmf:D *zaknučí a praští sovou o zem*
20:50:33 SwiftOwl: *odletí a chechtá se*
20:50:51 Pajule: *regenerace* - =O) Xo)
20:50:57 PUX5: hehe
20:51:24 Pajule: *vrčíííí a zuří na blbou sovu bez peří*
20:51:31 Sokolda(SK): "sleduje nahou sovu"
20:52:47 SwiftOwl: hůůů! *histericky sletí na větev a začne se zakrývat před civícím sokolem*
20:52:52 Pajule: *začne se smíchy válet po zemi když vidí sovu a odhaluje tak ostré zoubky od krve z ovce a peř v nich od sovy*
20:52:56 SwiftOwl: nečum ty...
20:53:00 SwiftOwl: ty...
20:53:08 Sokolda(SK): ja... ?
20:53:10 SwiftOwl: no toto!
20:53:26 SwiftOwl: mám kamaráda výra ten tě zmydlí!
20:53:37 Pajule: *kouká oc dalšího by skalpovala*
20:53:52 Sokolda(SK): jen at prijde...
20:54:00 Sokolda(SK): ja mu dam na zobak
20:54:13 SwiftOwl: pche
20:54:18 SwiftOwl: váží 4 kila
20:54:21 Sokolda(SK): ja mam kamarada orla
20:54:23 PUX5: toho asi sežrala mili
20:54:27 Pajule: hmmm asi zavolám posilu
20:54:38 Pajule: vlků a vrrrčíků:D
20:55:01 Sokolda(SK): neumi letat ...pff..sou k nicemu
20:55:03 Pajule: *lehne si a pozoruje opeřeného sokolá*
20:55:08 Sokolda(SK): "polkne"
20:55:25 Sokolda(SK): mas dost "tise podotkne" byla bys tlusta
20:55:29 Pajule: *zubí se a z tlamičky jí čumí peří*
20:55:43 Odešel hráč Galia
20:56:00 Sokolda(SK): "pro jistotu zaujme vzletovou pozici"
20:56:16 SwiftOwl: tak to zas ne *vletí na sokola a cyhtne ho*
20:56:25 Pajule: jé tě jenom vylepšim aby ses líbil *směje se ale spíš vrčí*
20:56:32 Sokolda(SK): ne....dnes uz dost tuleni "k sove"
20:56:39 Odešel hráč Lidská_toaleta_62
20:56:44 SwiftOwl: pche *hodí sokola k pajky*
20:56:51 Sokolda(SK): krákrá
20:56:55 Pajule: phmf phmf phmf*odfrkne si a skočí radostně po sokolovi*
20:57:05 SwiftOwl: ja ti dam cumet na oskubanou sovicku
20:57:24 Sokolda(SK): puxiiiii ....silaaaas "vola o pomoc"
20:57:25 Pajule: *chytí ho za pařátky a položí a zem*
20:57:35 Sokolda(SK): "polkne"
20:57:38 Pajule: *a začne škubat*
20:57:45 SwiftOwl: jooo striptýz!
20:57:54 Pajule: *po chvilince vypadá jako pudlik *
20:58:06 Sokolda(SK): "place"
20:58:12 Pajule: *vyprská peří a radostně kouká na svoje dílo*
20:58:17 Pajule: líbí?
20:58:27 Sokolda(SK): vith dos
20:58:43 Pajule: tak jinak*vratí mu peří a začne škubat znova*
20:58:47 Sokolda(SK):
20:59:02 Vstoupil hráč marci24
20:59:06 Sokolda(SK): aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
20:59:09 Pajule: *celího ho voškube a nchá mu peří na hlavě (pankáče*
20:59:18 Sokolda(SK): kúl...to mi nech
20:59:32 SwiftOwl: *nahatá sova rychle letí k nahatému sokolovi*
20:59:54 Sokolda(SK): co sem dluzny? "k pajky"
21:00:03 Sokolda(SK): huš zradce
21:00:05 SwiftOwl: *tulí se*
21:00:22 Pajule: sundat tu kočku na stroměě
21:00:27 Pajule: *zamrká*
21:00:32 Sokolda(SK): dohodnuto
21:00:40 Pajule: *podá pac*
21:00:53 Sokolda(SK): poda co zbylo z kridla
21:00:56 Sokolda(SK): **
21:01:13 SwiftOwl: co je zelena barva na foru?
21:01:24 Pajule: dobrý obchod*pokýve hlavou*
21:01:39 Sokolda(SK): "na chvili odleti"
21:01:47 Pajule: *zamrká modrošedýma očíčkama a kouká za sokolem*
21:01:56 Sokolda(SK): "prilitne s tisovym AA lukem a tulcem sipu +5"
21:02:33 Sokolda(SK): "porad nahy s cirem"
21:02:35 Pajule: *protáhne tlamu do úsměvu , ale vypaád t spíš jako kdyby cenila zoubky*
21:03:03 Pajule: *pár pírek mu vrátí a udělá mu tak pěknej modní obleček k číru*
21:03:14 Sokolda(SK): "nasadi celenku a udela si prostor"
21:03:41 Sokolda(SK): "olizne pirka na sipu a napne luk"
21:04:19 Sokolda(SK): fiúuuuušššfííí "letí"
21:04:46 marci24: cus
21:05:16 Odešel hráč petr11111
21:05:17 Sokolda(SK): pic
21:05:36 Archvala: grrrrrr
21:06:40 Pajule: *kouká jak letí šíp*
21:06:43 Pajule: //ahoj:D
21:06:48 Sokolda(SK): "taky kouka"
21:06:58 Sokolda(SK): leti nak dlouho vid? "podotkne"
21:07:03 Pajule: jojo
21:07:14 Pajule: chmm nemam na tu kočku chut
21:07:24 Pajule: jdu spát raději
21:07:31 Sokolda(SK):
21:07:57 Pajule: dneska byl úspěšněj den*zvedne se a rychle se rozběhne někam do pryč*zatim sokole*zavyje*
21:08:04 Pajule: muhahahah idu do hry
21:08:05 Sokolda(SK): "mava"
21:08:08 Pajule:
21:08:23 Sokolda(SK): "je z nej punk style pták"
a novéé párování
16:43:17 Pajule: aoj
16:43:17 SwiftOwl: http://www.youtube.com/watch?v=BJxGEoySoFA&NR=1
16:44:18 Odešel hráč Duke_Ertai
16:50:09 Vstoupil hráč levhart007
16:52:02 Vstoupil hráč Tenicek
16:52:30 Tenicek: hu
16:58:42 Vstoupil hráč Missak_DM
17:00:41 Vstoupil hráč zdenda.pe
17:06:33 Vstoupil hráč zdenda.pe
17:07:38 Tenicek: hoj mišáku
17:10:26 Missak_DM: Ahojky
17:10:39 Missak_DM: Promin že sem neodepsal hnedka.. obědval jsem
17:11:18 Tenicek: jo v pohodě, zařtijm si nestěžuju
17:11:24 Odešel hráč Hejky
17:21:44 Vstoupil hráč Sokolda(SK)
17:21:49 Sokolda(SK): cus deti
17:21:55 SwiftOwl: ahoj dědo
17:21:56 Sokolda(SK): a ptáctvo
17:21:59 Tenicek: hoj tati
17:22:09 Sokolda(SK): a sakra....tolik potomku?
17:22:23 Tenicek: tak u mě už jich máš tak 7
17:22:37 Sokolda(SK): proboha....celej táta
17:22:56 Tenicek:
17:23:12 Sokolda(SK): dle me nejsou moje.....jake barvy maj pirka?
17:23:26 Tenicek: červčený nabřšku
17:24:16 Tenicek: hnědý na zádech
17:24:27 Sokolda(SK): hmhm
17:24:43 Tenicek: jnjn
17:25:01 SwiftOwl:
17:25:03 Sokolda(SK): ale s alimenty nepocitejte
17:25:06 SwiftOwl: http://www.youtube.com/watch?v=hFFH8DaOHQg
17:26:11 Sokolda(SK): hmm sovicka ma zjevne hnizdo pobliz youtube
17:26:13 Tenicek: ksss, si jako myslíš že je sam autáhnu ty ptáku?.)
17:26:27 Sokolda(SK): ano
17:26:30 SwiftOwl: je to uzasny
17:26:36 SwiftOwl: jak se tam jeste cpe tema banananama
17:26:59 Tenicek: to teda ne, ti přistřihnu křídla abude _:P
17:27:16 Sokolda(SK): na me kridla nesahat
17:27:22 Tenicek: nebo?:/P
17:27:25 Sokolda(SK): to je druha vec v poradi co se mi nesmi pristrihovat
17:27:44 Tenicek: nebo?:P
17:27:58 Sokolda(SK): nebooo
17:28:03 Tenicek: noooo?:P
17:28:11 Sokolda(SK): "tuze premejsli"
17:28:17 Sokolda(SK): nebo se nastvu
17:28:26 Tenicek: a pak?:P *šklebí se*
17:28:30 Sokolda(SK): a páák
17:28:34 Sokolda(SK): "tuze premejsli"
17:28:38 Sokolda(SK): budu zlej
17:28:44 Tenicek: jáááá?:
17:28:48 Tenicek: k
17:28:55 Sokolda(SK): jaaaak?
17:28:58 Sokolda(SK): "tuze premejsli"
17:29:02 Sokolda(SK): MOC!
17:29:13 Tenicek: já mám ráda zlý pány
17:29:29 Sokolda(SK): fakticky?
17:29:37 Tenicek: joo
17:29:42 Sokolda(SK): no bezva
17:29:47 Sokolda(SK): toz co podniknem?
17:29:58 Tenicek: pudem se zlískat podobraz
17:30:18 Sokolda(SK): mluv tak aby ti i ja rozumel
17:30:29 Tenicek: ožerem se :E
17:30:39 Sokolda(SK):
17:30:52 Tenicek: ok kde?:P
17:31:04 Sokolda(SK): v hospode
17:31:11 SwiftOwl: to ja začnu používat slovník aby mi internetová komunita rozumnela
17:31:12 Tenicek: berou naturalie?
17:31:20 Sokolda(SK): neberou
17:31:27 Tenicek: škoda,nemám many
17:31:36 Sokolda(SK): teda...podle toho jake natrualie myslis
17:31:37 SwiftOwl: SoKoLiIiCzEk tE ZwE O_o SmUtNiIiIiIiIiIiM!!!!!!!!!!!!
17:31:51 Sokolda(SK): chachacha
17:31:53 SwiftOwl: Ya xCu tAkY :-/ NiKdO Me NeMaAa LaAaAaAaD!!!!!!
17:32:10 Sokolda(SK): ja te nemam rad..... si me podhodila psovi
17:32:10 Tenicek: *schová se pod stůl*
17:32:30 Missak_DM: Sova no...
17:32:39 Missak_DM: Jak tě mám jako myš mít rád
17:32:54 Missak_DM: dej mi důvod
17:33:02 Vstoupil hráč Galia
17:33:10 SwiftOwl: DuUuWoD? :-/ *MuUuUcK*
17:33:20 Sokolda(SK): "plesk"
17:33:40 SwiftOwl: CoE? cO Me mLaAaTiIiSh? O_o *LoWe*
17:34:02 Sokolda(SK): si zaslouzis
17:34:29 SwiftOwl: YaKtO? :-/ WoE NeWiIiIiIiIiSh!!!!!!!!!!
17:34:32 Tenicek: už je klid? *vykukuje zpod stolu*
17:34:48 Sokolda(SK): "plesky plesk"
17:34:52 Sokolda(SK): ne teenicku
17:35:05 SwiftOwl: NeX Si tOhO!!! bO Ti yEdNu kLoWnU =) *MuUuUcK*
17:35:07 Tenicek: áááá *vezme si pod stůl flačku a spokojeně jí cucá*
17:35:22 Sokolda(SK): vidis sovo co delas? ted to vychlasta bezeme
17:35:29 Missak_DM: Sovo kolik ti je? píšeš jak třináctiletá holka do mobilu
17:35:42 SwiftOwl: TaK BuDeSh bUmBaTh sE MnOu nO =) loWiIisKuYu EmO!!! :-**
17:36:04 Sokolda(SK): nech toho
17:36:05 Missak_DM: brácha je trošku emo
17:36:16 SwiftOwl: YaAa uZh ySeM WeLkAaA SoWa </3 i hATe EWeRyOnE!!!
17:36:21 Sokolda(SK): sova je urco striskana
17:36:24 Tenicek: *vezme si brčko a začne cucat brčkem*
17:37:10 Missak_DM: Božínku...
17:37:20 SwiftOwl: Ty sEsH StRzAaAsKaNeY Ty kOrZaLo sTaReY =( YaAa Se PoDrZiIiZnU!!!
17:37:42 Sokolda(SK): "plesk"
17:37:48 Tenicek: nedám moje *drží si flašku pod stolem*
17:37:58 SwiftOwl: HeEy zA Co bYlO ToDlE? </3 SeSh hUstEy!!! mEgA WoE!
17:38:35 Sokolda(SK): "prituli se k sovicce"PoGoDaAAa
17:38:40 Odešel hráč Missak_DM
17:39:34 Tenicek: *začne se šťourat v ...*
17:40:10 Sokolda(SK): "jako prve ho napadne nos"
17:40:28 Tenicek: *flasce* sokole máš tu půlku
17:40:41 SwiftOwl: SeSh pEkNe nExUtNaAa :-*** UmIiIrAaAm, ZhiWOT jE Na hOwNo!!!
17:40:41 Sokolda(SK): "skoukne flasku" dikas
17:40:44 Mates31cz: Drax ?
17:41:02 Tenicek: si pro ní poĎ já ti jí nedám
17:41:03 Mates31cz: kam si odesel draxi ?
17:41:10 Sokolda(SK): nemuzu...tulím
17:41:24 Sokolda(SK): umis hazet?
17:41:29 SwiftOwl: DrAxXxIiIcZeK Tu nEeEnI ;-* *MuUuUcK*
17:41:34 Tenicek: dobře *začne se tulit k flašce* nedám smůla
17:41:50 Pajule: sová se zbláznila*zavyje a raději jde pryč*
17:42:08 Sokolda(SK): jak to mluvis k me sovicce?
17:42:11 Sokolda(SK): styd se
17:42:24 Tenicek: chudák marci *šeptá flašce*
17:42:43 Sokolda(SK): to je nahoda...ma holka se jmenuje stejne jak tva flaska
17:42:45 SwiftOwl: YuUuUuU Ty sEs mE ZaStAl? :-*** *rozzáří se*
17:43:01 Tenicek: si pro ní poď
17:43:21 Sokolda(SK): nene..musim dohlizet na soviccku at si neco neudela
17:43:30 Tenicek: si špupni do hnízda
17:43:36 SwiftOwl: HeLe nEsNaZ Se mI Ho oDlOuDiTh yOo? xD SmUtNiIiIiIiIiIiM!!!!!!!!!!!!
17:44:18 Tenicek: sokol je radši na malý než na větší než je sám *šklebí se*
17:44:45 Sokolda(SK): To nEeEnI PrAwDa =( Toe WoDWazZz Woe!!!
17:44:54 Tenicek: was?
17:44:55 SwiftOwl: PxE Ya ySeM ZaSeYc zKuShEnEyShIiI NeZh tY CaAaPkU ^_^ *KiSs*
17:45:15 Tenicek: *začne se chlámat*
17:45:47 Sokolda(SK): AfK </3 YaAa Se PoDrZiIiZnU!!!
17:45:54 SwiftOwl: WoNa sE NaM XeCtA UdElEy s tIm nEcO LaSkO <3 *KiSs*
17:46:21 Tenicek: *chlámá se etě víc*
17:46:55 Sokolda(SK): YaKa lAsKo .. MaS To dRzEtH W TaYnOsTi dRaHa :-/ *KiSs*
17:47:07 Vstoupil hráč Paul325
17:47:10 Paul325: nazdar
17:47:19 Paul325: klobouk dolů, je nás víc jak na "deomezeně"
17:47:47 Sokolda(SK): CuSiK PaUlIcKu xD FsHeCkY WaAaS LoWiIiSkUyU!
17:49:12 Sokolda(SK): afk..simpsons
17:49:12 Tenicek: máme tu novej pár *cucá flašku rumu*
17:49:28 Paul325: o co sem přišel?
17:49:39 Tenicek: sova nám sbalila sokola
17:49:47 Sokolda(SK): o lovestory paulicku
17:50:00 Tenicek: a mě nechá na krku dětska
17:50:17 Paul325: strix balil katrin??
17:50:22 Odešel hráč UriasDragon
17:50:25 Tenicek: was?
17:50:39 Pajule: poóc
17:50:43 Tenicek: ¨co?
17:50:52 Paul325: nebo které figurky to vlastně sou
17:50:54 Pajule: btw ahoj paulíku bejt tebou bacha
17:51:03 Tenicek: sokol a sova
17:51:04 Paul325: mě??
17:51:07 Sokolda(SK): zadne figurky paule
17:51:16 Paul325: aháá ptáci se berou
17:51:36 Sokolda(SK): ani ne..nevyslo na prsten kuli alimentum
17:51:40 Pajule: hehe vlcí budou mít hody*mlsně se olízne*
17:52:15 SwiftOwl: Me tO NeWa sOkOlIiIcZkU YaAa tE LoWiIiSkUyU I KdYzH MaAaSh s tEnI KuPu pTaAaCzAt <3 MrTe Te MuCiNkAaAm PiCzO!
17:52:46 Paul325: uhh napište to po čestu a ne hieroglificky
17:52:57 Pajule: žíš pro každej píše atakhle jak pako?
17:52:58 Odešel hráč levhart007
17:53:08 Pajule: přesně paulíku souhlasim;)
17:53:22 SwiftOwl: PtZ ToE In a tAkY MoCiNkY FaYn :-*** BoLiNkAaA Me SrDiIiIiIcZkOoOoO </3 :'(
17:53:24 Pajule: a to když si s někym takovim píšeš tak to je o nerv
17:53:25 Paul325: počky překládám
17:53:33 Pajule: .D
17:53:37 Paul325: ehm..
17:53:52 Pajule: *raději si odběhne pro ovci*
17:54:03 Tenicek: *vytáhne kleštičky na řasy a vlýtne na sovu aby jí přisrtřihla křídla*
17:54:10 Paul325: "Me to neva sokolicku, ja te lovickuju i kdyz mas s teni kupu ptacat
17:54:22 SwiftOwl: SoKoLiIiCzKu pOmOoOc :-*** SmUtNiIiIiIiIiIiM!!!!!!!!!!!!
17:54:42 Pajule:
17:54:59 Pajule: to aby se tady jedný vlčici otočila hlava kolem:(
17:55:00 Paul325: ptaku ptaku ze se nestydíš, nechat sovu, tak ptáka mudrýho
17:55:08 Sokolda(SK): "prituli se vic"
17:55:49 SwiftOwl: WiDiIiSh tYmRxO On mE XrAaAnIiI TaK NeZhAaArLi a oDpLaW Za tEmA PaRxAnTaMa sWeYmA ^_^ NeMaAa NeKdO ZhIlEtKu?
17:56:17 Tenicek: *přistřihne křídla i sokolovi a chechtá se*
17:56:40 Pajule: *směje se chytré dračí lordce*
17:57:34 Tenicek: *tlemí se a cvaká kleštičkama*
17:58:07 Tenicek: kdo chce dál?
17:58:43 Pajule: počkje počkej-rozběhne se y vytrhá sokolíkovi i sově všechno peří*
17:58:44 SwiftOwl: UsHmIkNi pAyUlI OcAs =) Emo Ye BeSt!!!!!
17:58:54 Paul325: vidíš ty mr..?? on me ztratil? tak nezárly a odplav za tema parantama svejma. nema nekdo žiletku? *překládá *
17:59:18 Pajule: *s radostným vrčením běží pryč a oplive po cestě peří*
17:59:20 SwiftOwl: MaAaSh tO BlBe :-*** *LoWe*
17:59:35 Paul325: usmikni pauli ocas?
17:59:42 Paul325: komu?
17:59:49 Tenicek: ona je muž
17:59:52 SwiftOwl: PaYuLi :-/ Toe WoDWazZz Woe!!!
18:00:12 SwiftOwl: Ne wLk yE ^_^ MTMMMMMR
18:00:30 Pajule: *zoufale zavyje*
18:00:31 Tenicek: českýýý *už šilhá*
18:00:42 Pajule: Teníčko s tim musíme néco udělat
18:00:46 Paul325: pajule.. to wod.. cože??
18:00:48 Tenicek -> Pajule: máš icq?
18:01:02 Paul325: a dost končím, pravda, ve škole sem se flákal a nevěnoval překladům
18:01:02 Tenicek: *začne sovu ošmikávat*
18:01:07 Paul325: nikdy nebudu egyptolog!
18:01:16 Tenicek: ¨paule to já taky ne
18:01:47 Tenicek: i když o prázkách jedem na vykopávky do čech
18:02:17 Pajule -> Tenicek: jj
18:02:18 Tenicek: *došmikne poslední peří sově a zašklebí se když je nahá bez peří*
18:02:30 Tenicek -> Pajule: dala bys mi ho když už mě máš na lidech v kontaqktu?:)
18:02:42 Pajule -> Tenicek: pošlu to ho vzkazém jů;)
18:02:52 Tenicek -> Pajule: ši hoďňá
18:03:48 Pajule -> Tenicek: =o)
18:04:04 Pajule: phmf sokol je zrádce*odfrkne si*dobře jim táák
18:04:26 SwiftOwl: *nalepí se nahatá na sokola*
18:04:59 Tenicek: *tlemí se a začne si vycpávat polšťář*
18:05:39 Sokolda(SK): ehm
18:06:08 Tenicek: *rozchechtá se etě víc*
18:06:29 Sokolda(SK): jak moc je nahata?
18:07:03 SwiftOwl: uplně
18:07:24 Sokolda(SK): hustÝ
18:07:39 SwiftOwl: PaUlE TeNi tAdY HaRaShIiI ZhAaAdAaAm pOtReStAaAnIiI YsI AdMiN :-/ *LoWe*
18:07:57 Vstoupil hráč Liza318
18:08:15 Tenicek: *pořád se tlemí*
18:08:34 Paul325: tak jo..
18:08:39 Paul325: teni ban do ..
18:08:44 Paul325: dokaď sen epřestanu smát tak ho máš
18:08:46 Tenicek: kam?
18:08:46 Pajule: minuty:D
18:08:50 Vstoupil hráč Franceska
18:09:14 Pajule: Paulíku já teni budu chránit je to kámoška*začne vrčet a cenit zoubky* //:D:D:D::D
18:09:25 Paul325: To sEm zMeTeK Co?
18:09:31 Paul325: che che che
18:09:38 SwiftOwl: PrO PaYuLi bAn tAkY TaKy mE NaPaDlA <3 NiKdO Me NeMaAa LaAaAaAaD!!!!!!
18:09:44 Tenicek: *pořáds se tlemí a už z toho brečí*
18:10:11 Sokolda(SK): sem spet deti
18:10:24 SwiftOwl: TaKlE MuSiIiMe wShIxNi sPuStItH Na sIlAs aZh pRzIyDe wOe, Yi rAnIiI MrTwIcE :d :-/ YsEm UpE DaAaRk A IiIwL!!!
18:10:25 Pajule: phmf phmf
18:10:33 Odešel hráč Franceska
18:10:48 Paul325: TaK Yo wOe, NeYsOu tO EkOlOgIsTi. TaDy yE StRaNa zElEnYyYx wOe wOe, NeMaAaTe rAaAdI SoWy.. kRzIcZiIiTe nA Ne, ZlObIiItE A PoRuShUyEtE ZaAaKoNy. CzAu. :d =) BoLiNkAaA Me SrDiIiIiIcZkOoOoO </3 :'(
18:10:49 Tenicek: čřesky
18:11:41 Paul325: PrZeKlAd u mE DoMa. :-/ ToKiO HoTeL RuLezZz!!!
18:11:43 Tenicek: *ustříhne paulovi chlup*
18:11:45 Pajule: týý smrtinoško..Tení rozumíš jim?
18:11:58 Paul325: Jau! Ale nevadí, mám jich hodně
18:12:02 Pajule: *dočista se z nich zblázní*
18:12:10 SwiftOwl: My mLuWiIiMe cZeSkY ToEn tY CzEsKy aSi nEuMiIiSh xD *KiSs*
18:12:11 Tenicek: a to sem si pořád myslela že blbost někdy pochopim
18:12:16 Pajule: vuááá tokio hnus sem tahááááj
18:12:24 Paul325: ShIlTe sHiLtE BlAaAzNeTe
18:12:43 Tenicek: drz uz hubu sovicko
18:12:49 Pajule: ozáwbgWFBqlgobskoekknsjly,mvfg
18:12:57 Sokolda(SK): suhlasim sa pajulkou
18:13:14 Tenicek: to byla tvoje žensa¨
18:13:19 Paul325: NeYaKyYy pRoBlEeEm pTaAaKu? <3 SeSh hUstEy!!! mEgA WoE!
18:13:21 Sokolda(SK): a ktera ne ?
18:13:23 SwiftOwl: Ty dRzH HuBu cAaApKu <3 loWiIisKuYu EmO!!! :-**
18:13:47 Tenicek: *ustřihne paulovi 5 chlupů*
18:14:12 SwiftOwl: ZaBaNuY Yi zA ToHl uZh pErMa <3 ToKiO HoTeL RuLezZz!!!
18:14:21 Pajule: *začne vrčet na paula*
18:14:45 Tenicek: *ustřihne sovičce zobák aby už nemohla kdákat*
18:14:53 Sokolda(SK): Se z wAaAs zBlAaAzNiM DeTi =( BoLiNkAaA Me SrDiIiIiIcZkOoOoO </3 :'(
18:15:05 SwiftOwl: http://www.youtube.com/watch?v=kfMnM5Y2rw8
18:15:13 Tenicek: etě ty začínej *ustřihne mu krídlo*
18:15:17 Sokolda(SK): auč
18:15:18 SwiftOwl: RuLeEeZzZ </3 *LoWe*
18:15:20 Sokolda(SK): "plesk"
18:15:28 Tenicek: zlej pán
18:15:37 Pajule: počkej
18:15:45 Pajule: Tení musímě nasadit jino taktiku;)
18:15:53 Pajule: kašlat na ně:D
18:15:54 Tenicek: ok co navrhuješ?:P
18:15:55 Sokolda(SK): *tLeMiIi sE* xD <3 :-***
18:16:18 SwiftOwl: *mLaTiIi sE SmIiIxY* nEmAy nA NaAaS </3 NeMaAa NeKdO ZhIlEtKu?
18:16:22 Tenicek: http://www.youtube.com/watch?v=IX701UimhTM
18:16:26 Tenicek: tohle je muzika
18:17:03 Sokolda(SK): Ya nIc nEsLySiM <3 WoE NeWiIiIiIiIiSh!!!!!!!!!!
18:17:33 Pajule: http://www.youtube.com/watch?v=TdItwaLrv1U a tohle
18:17:44 Paul325: SkAaAaAaAaAkAl pEs wOe, PrZeS OwEeS. pRzEs mInOwYyY PoLe. YeDnA MiNa wYbUxLa wOe, OdStRzElIlA Mu kOuLe :-d xD SeSh hUstEy!!! mEgA WoE! *zpívá*
18:18:19 SwiftOwl: YoO PaUlIiIcZkU Ty yEdEsH =) NiKdO Me NeMaAa LaAaAaAaD!!!!!!
18:18:26 Tenicek: http://www.youtube.com/watch?v=W5potDKT2k4
18:18:36 Pajule: ale nejlepší je http://www.youtube.com/watch?v=IcClXkuM-Bs
18:19:00 Paul325: To nErZiIiKeY ^_^ *MuUuUcK*
18:19:05 Sokolda(SK): *uz me kapku zacina bolet hlava*
18:19:05 Vstoupil hráč UriasDragon
18:19:22 Pajule: nebo nirvana;)
18:19:26 Tenicek: *dá mu ruce na oči* má na tebe špatnej vliv co? *zašeptá*
18:19:44 Sokolda(SK): ano ano
18:19:46 Vstoupil hráč marci24
18:19:51 Sokolda(SK): "place"
18:19:52 marci24: ahojte
18:19:56 Sokolda(SK): "place jeste vic"
18:20:07 Paul325: NePlAcZ PtAaAkU X_x Toe WoDWazZz Woe!!!
18:20:08 SwiftOwl: AyOy mArCi :-*** *MuUuUcK*
18:20:13 Tenicek: http://www.youtube.com/watch?v=BoAjR9pP72Y
18:20:17 Sokolda(SK): doooooooooooooooooooost
18:20:30 Sokolda(SK): *mlati hlavou do stolu*
18:20:31 Tenicek: marci, zbláznil se ti tu sokol
18:20:34 Pajule: bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz *z vlka se proměnila na mouchu*
18:20:43 marci24: vidim vidim a stihol aj nakazit ostatynch
18:20:48 Sokolda(SK): "promeni se v zabu"
18:20:56 Paul325: *při ruce má pixlu s raidem*
18:20:57 Tenicek: to zas ne, spíš tu započít novo rodinu *šklebí se*
18:21:14 Pajule: *letí vysoko na zajičí bobky*
18:21:18 marci24:
18:21:29 Pajule: nesqííííík
18:21:35 Tenicek: novej sokol *tlemí se a zalezer zas pod stůl s flaškou*
18:21:50 Sokolda(SK): tubidubijeeeeé
18:22:05 SwiftOwl: http://www.youtube.com/watch?v=ce1MC48T3p8
18:22:05 Pajule: *po chvíli se promění zpět a sní žábu*
18:22:09 marci24: bude mi chybat ten stary..ale...prezijem to..mozno
18:22:11 Sokolda(SK): podráaz
18:22:12 SwiftOwl: to mám ráda
18:22:19 Sokolda(SK): sovicko a ja ze mas rada me
18:22:26 SwiftOwl: tebe taky
18:22:27 Tenicek: *má pod sebou už smíchy loužičku*
18:22:30 SwiftOwl: nade vše
18:22:42 SwiftOwl: už ses rozešel s marci? mě už to čekání a předstírání fakt nebavi!
18:22:57 SwiftOwl: pořád říkáš že se s ní rozejdeš, že miluješ jenom mě
18:23:00 SwiftOwl: a nic
18:23:11 Sokolda(SK): to rikam kazdy
18:23:12 Tenicek:
18:23:24 marci24: sovicko..este si pockas...mne to vravel 3roky:D
18:23:44 marci24: potom som prisla na rad ja..tak teraz cakajte a stojte v rade*vypúlazuej na nich jazyk*
18:23:46 Tenicek: tenhle pár tak nic nerozbije, je to ověřený
18:24:09 marci24: hehe...presna tak teni..vlastne skusenosti co??*mrkne na nu jednym okom*
18:24:24 Sokolda(SK): takhle to dopadne kdyz se setkaj vsechny milenky a holka
18:24:28 Tenicek: si piš *upije s flašky rum a s úsměvem jí ho podá*
18:24:48 Tenicek: já nikdy tvoje milenka nebyla *přísahá
18:24:51 marci24: diky teni, ja nepiju *usmeje sa na nu*
18:25:13 Tenicek: nevadí, stejně je to sokola
18:25:24 Sokolda(SK): heey..muj chlast nikomu nedavej
18:25:44 Tenicek: je muj
18:25:45 Sokolda(SK): tyo tohle je tezsi jak sem mysle...si dam nacas pokoj s holkama
18:25:49 marci24: sokolik, ked si nechcel aby som spoznala tvoej milenky..preco si ma dal nainstalovat gp a nwn??? *usmeje sa na neho skodoradostne*
18:26:11 Sokolda(SK): lebóo hmm lebó....
18:26:26 Pajule: marci uklidnim tě..já sokoli ráda ale tohodlé né:D:D::D:D:D:D:D:D
18:26:38 Sokolda(SK): pajulka ...uz se nemusis pretvarovat
18:26:39 marci24:
18:26:47 marci24: *buchne sa po ustach*
18:26:48 Tenicek: já mám ráda marci
18:26:54 Tenicek: tak
18:27:57 Sokolda(SK): "potí se"
18:28:13 Tenicek: *spokojeně se usmívá*
18:28:30 Sokolda(SK): co se xichtis?
18:28:41 Pajule: *křiví xicht*
18:28:45 SwiftOwl: AtH Se kSiXtIiI BaBiZnA <3 NeMaAa NeKdO ZhIlEtKu?
18:28:51 Tenicek: konečně sem to řekla a je kldi
18:29:00 Sokolda(SK): co si rekla,?
18:29:10 Tenicek: že ti změkla
18:29:13 SwiftOwl: Ze mA RaDa mArCi </3 BiLlIiIsHeK Ye BeSt!
18:29:19 Sokolda(SK): co mi zmeklo?
18:29:24 Tenicek: sova
18:29:26 Sokolda(SK): pche marci je moje
18:29:29 Sokolda(SK): sova taky
18:29:30 SwiftOwl: no co ses podival na teni a zmeklo ti
18:29:34 Sokolda(SK):
18:29:35 Tenicek: nene marci je moje
18:29:55 SwiftOwl: ale neboj v noci to dame do poradku, zas to vytuhne
18:29:55 Sokolda(SK): dohodnuto..ale sovu si necham
18:29:59 Sokolda(SK):
18:30:31 Tenicek: si jí nech, stejně nemá peří a marci je lepší
18:30:41 Pajule: a pak kdo kazí tu mládež:D:D:D:D
18:30:47 Sokolda(SK): nema peri? no a? ...rovno svlecena.....se nemusim namahat
18:30:48 marci24: kto vie po francuzsky tak mu prezradim: j ´aime la petite souris
18:31:09 Sokolda(SK): uuu to bylo francuzsky? "cmuq cmuq cmuq cmuq"
18:31:34 marci24: ano ano franzsky* sklebi sa lebo keby sokol vedel co to znamena...*
18:31:34 Pajule: marci plosím plosím šeptni mi tó*mrká na ní vlčíma očíčkama*
18:31:45 marci24 -> Pajule: ja mam rada malu misku
18:31:51 Pajule: jéééé
18:31:59 SwiftOwl: *otevira francouzsko český slovník*
18:32:02 Sokolda(SK): chmpf ..tolik zenskejch tady uz nezvladam
18:32:08 Pajule: héč a já t už vim a nepovím:D
18:32:12 marci24: a ti to aj precita mmojou zvucnou francuzstinou chces sokolik?
18:32:21 Sokolda(SK): ja vem co to znamena
18:32:34 marci24: *usmieva sa na sokolika a caka*
18:32:52 Sokolda(SK): mne staci ze mrknes a uz vim presne na co myslis..te znam dlouho
18:33:01 Sokolda(SK): si tak citelna
18:33:07 SwiftOwl: mišáčka jo?
18:33:09 Tenicek: nech mi jí
18:33:13 Sokolda(SK): jop
18:33:22 marci24: *sklebi sa*
18:33:34 Sokolda(SK): misacek sa dalsiho prechodu kolem dejvicky nedozije
18:33:40 Pajule: tohle by bylo na telenovelu a mělo by to největší sledovanost:D
18:33:52 marci24: j´admire le gand faucan
18:33:56 Tenicek: to jo esmeralda verzus bety _:D
18:34:05 Sokolda(SK): jasne....nakonec zjistim ze marci je ma segra, nebo teni abo sova abo pajulka chlap
18:34:19 marci24: missacka sa mi ani nedotknes sokolicku..ti utecie skor ako ty otvoris zobacik*vyplazuje na neho jazyk*
18:34:25 Tenicek: já ne ,ě do toho netahej
18:34:35 Sokolda(SK): uverim az uvidim nahou
18:34:50 SwiftOwl: jen tak pro zajimavost
18:34:52 Tenicek: marci, že mě pozveš na svatbu
18:34:58 SwiftOwl: ja se hlodavci živím
18:35:07 Sokolda(SK): ja se zivim hlodavci taky
18:35:11 Pajule: á já všim co je živí:D
18:35:12 Sokolda(SK): neskocime na veceri sovicko?
18:35:13 SwiftOwl: takže když mě sokolíček požádá o laskavost...
18:35:15 Paul325: MaAaM HlAd.. =) NeMaAa NeKdO ZhIlEtKu?
18:35:27 marci24: svadbu? teni, ved ty si nevesta:D
18:35:28 SwiftOwl: ty jíš žíletky?
18:35:32 SwiftOwl: železožrout
18:35:33 Tenicek: s tebou?: P ok
18:35:38 Paul325: sakryš..
18:35:41 Paul325: a každej to ví
18:35:53 Sokolda(SK): nojo paulicek je vostrej
18:36:05 Pajule: *sní sokola*
18:36:12 Pajule: =o)
18:36:18 Tenicek: *začne se znovu smát*
18:36:22 Sokolda(SK): "udela ji v brichu rachot"
18:36:25 marci24: no napriklad tweni..akurat..ja nesom moc na holky..ale mozno nam to bude raz klapat..ak budem moct mat milencov...
18:36:30 Pajule: *a pak sovu*
18:36:55 Pajule: *ale tý jen kousek
18:36:57 Sokolda(SK): "pozdravi sovu"
18:37:02 Pajule: *nechá jí hlavičku*
18:37:11 Pajule: *venku a sní nožičky*
18:37:15 Pajule: *a kšídla*
18:37:19 Sokolda(SK): "pozdravi nozicky"
18:37:19 SwiftOwl: NeMaAaSh zHiLeTkU? ^_^ YsEm UpE DaAaRk A IiIwL!!!
18:37:26 Tenicek: neboj marci to dáme
18:37:28 marci24: *smeje sa.*chudak pajulka..urcite dostane zacpu z vas...
18:37:44 Sokolda(SK): nejsu skazenej
18:37:48 SwiftOwl: NeBo bOlEnIiI BrZiXa :-/ FsHeCkY WaAaS LoWiIiSkUyU!
18:37:51 Tenicek: mám tu uhlý *vytáhne ohořelej klacek*
18:38:00 SwiftOwl: AzH Se bUdEm kLoWaTh wEn =( loWiIisKuYu EmO!!! :-**
18:38:02 marci24: teni ale jedna podmienka..moji milenci nesmu byt aj tvoji* sklebi sa na teni*
18:38:24 Sokolda(SK): se to nejak promichava...ja uz nevim kdo je s kym
18:38:26 Pajule: *S UKOUSNE SOVĚ ZOBÁK A HODI HO DO MRAVENIŠTĚ*:d
18:38:29 Tenicek: ani jeden? *škrábe se za uchem*
18:38:42 SwiftOwl: nojo začíná to tu vypadat jak události kolem jisté puxovy postavičky
18:38:47 SwiftOwl: lilye :O
18:38:51 Sokolda(SK): a proc si me sezrala ty vado?:...nemeli sme spojenectvi odvcera?
18:38:53 Tenicek: nežřárly épořád
18:39:10 Pajule: štval si mi*zubí se*
18:39:19 Sokolda(SK): čim?
18:39:19 marci24: ani jeden teni.... jedina moja podmienka..mozes mat krajsich, lepsich, inteligentnejsich, vykonnejsich..ale nie mojich...
18:39:21 Pajule: aa néjsem vada.D
18:39:31 Sokolda(SK): ok teni...toz ja jsem tvuj teda
18:39:36 Sokolda(SK): tak me nezer
18:39:37 Tenicek: a oni tebe můpžou co?
18:39:43 Pajule: buduuu
18:39:43 SwiftOwl: proste teni, sokolika mit nebudes ani kdyz si vezmes marci
18:39:46 Pajule: sokoléé
18:39:50 Sokolda(SK): cooo?
18:39:56 Tenicek: fůůůj *nacpe sokola do klece*
18:39:57 Paul325: ok
18:40:05 Pajule: já tě ráda snědla:D
18:40:06 Paul325: tak sem dal od nuly ten slovní fočus
18:40:17 Sokolda(SK): aha....poteseni je na me strane
18:40:18 SwiftOwl: asociace je zabavnější
18:40:20 Pajule: punkáče sokola nikdo krom mě nikdy nesněd
18:40:33 Paul325: bacha já mám hlad! *běží ke kleci a porazí každého v cestě*
18:40:35 Tenicek: vrať ho, teď je muj
18:40:43 Sokolda(SK): neni tak spatne byt snedeny
18:40:53 Sokolda(SK): mas to v brichu celkem utulny....az na ty mrtvy ptacky kolem
18:40:55 marci24: *smeje sa v rohu*nechajte mi kusok z neho*
18:40:56 Vstoupil hráč Enges3
18:41:13 Pajule: a bacha na ovci sokolééé
18:41:17 Pajule: .D
18:41:26 Sokolda(SK): ji vidim ne...si z ni zrovna pletu svetr
18:41:31 Pajule: marci měla si říct dřív promin
18:41:34 Tenicek: *ustřihne pajuly dráp*
18:41:39 Pajule: to je dobře sokoléé
18:41:46 Paul325: *podívá se na klec s ptákem.. kolem poražení věznitelé*
18:41:46 Pajule: hééééj
18:41:56 Pajule: tsss teni
18:41:59 Paul325: Seš slušnej pták *vypustí klec* Pokálej jim pazury!
18:42:00 Pajule: *vrčíí*
18:42:18 marci24 -> Pajule: pajulka je nejake zviera v skutocnosti??
18:42:18 Sokolda(SK): pajky? "vola" nemuzes snist i nekoho dalsiho at nejsem samotnej?
18:42:22 Tenicek: *ostříhá paula dohola* a koho teď asi budu honit co?
18:42:36 Pajule: ták teni a dost!
18:42:43 Pajule: snim tě taky teda?
18:42:45 Paul325: Huš! Vypadám strašně!
18:42:54 Tenicek: no právě *tlemí se*
18:42:55 Sokolda(SK): teni néé "vola"
18:42:59 Tenicek: ti dám huš
18:43:04 marci24: *v rohu sa napchava chutnym slahackovym kolacom*
18:43:07 Pajule: vrátim ti sokola když ty měchloupky mojí srst
18:43:17 Tenicek: *hodí po marci flašku* zapij to
18:43:26 Tenicek: ok beru
18:43:34 Sokolda(SK): vratis??? a kudy? "klepe se"
18:43:38 marci24: fuuuj*pozera na fialovu tekutinu vo flaske*
18:43:38 Pajule: tak jo nejdřív srst pak sokol
18:43:48 Tenicek: to je sokola
18:43:51 Pajule: horem sokolé:D:D:D
18:44:01 Tenicek: ok *dá jí její chlupy a přišije ke kůži*
18:44:11 Pajule: *vyplivne sokola*
18:44:15 Sokolda(SK): "pokrci rameny" to sem dopad
18:44:20 Pajule: fuj to je hegeš
18:44:24 marci24: *pozera na male oslintane ftaca na zemi*
18:44:27 Sokolda(SK): "vypada jak zmoknute kure" čus lidi..
18:44:30 Tenicek: *zabalý sokola do pýnky*
18:45:03 marci24: to by som nedelala *na teni*
18:45:17 Sokolda(SK): radsi dej tu flasku...po tem co sem prezil se musim zdrtit
18:45:20 Pajule: muhahahahahahahaha*směje se hlubokým hlasem*
18:45:25 Paul325: Sovoooo puč mě trochu peří
18:45:26 Tenicek: *sváže mu nohy a ustřihne křídla* tak
18:45:29 Paul325: Potřebuju paruků
18:45:42 Pajule: *radostně zavyje*a sokol bude v kleci!
18:45:46 SwiftOwl: si pujč od sokola, me už nadržená teni svlékla
18:45:49 Tenicek: sova je dohola *cvaká nůžkama*
18:45:53 marci24: *hodi sokolovi flasku s fialovou tekitunou*
18:46:07 Pajule: a sokol má jenom pankáááče:D
18:46:13 Tenicek: *tlemí se jak šílená*
18:46:14 Pajule: e včejerška:D
18:46:17 Paul325: *škube sokola*
18:46:29 Tenicek: hele kšc *ušklkne mu kus nosu*
18:46:30 Paul325: *poté hodí blesk do teniiných nůžkách*
18:46:31 Pajule: a eště mi dluží kočku
18:46:35 marci24: a sokole..nechces taky aj neico na prebratei pluc??*nuka mu spickovy joint z holandskym zbozim*
18:46:41 SwiftOwl: ty jo kde je puxíček?
18:46:43 Paul325: A dost!
18:46:50 SwiftOwl: já chcu puxíčka, sokol na mě prdí a ostatní jsou na mě zlí
18:47:03 Tenicek: si to zasloužíš
18:47:04 Sokolda(SK): neprdim laskoooo
18:47:09 Sokolda(SK): to je vyznani
18:47:12 marci24: ja ti sovicko nic nerekla..*povie milo z kuta*
18:47:13 Pajule: phmf phmf phmf*vrčí*puxesi zabíram:D
18:47:16 Paul325: Koukejte na něj zrádce
18:47:21 SwiftOwl: *letí k marci*
18:47:23 Sokolda(SK): puxicek je jen muj
18:47:24 Tenicek: *škrtne sirkou a sokolovi ad zadnice zaplaje ohínek*
18:47:40 marci24: sokolik som nevedela, ze si taky egoista
18:47:43 Pajule: dobře tak si vemu paulíka vidte:D:D:D::D:D
18:47:49 SwiftOwl: kdo se se mnou koukne na hudebni doprovod k zaklinaci? http://www.youtube.com/watch?v=ce1MC48T3p8
18:48:02 Sokolda(SK): jaaaa "prinese popcorn a prituli se"
18:48:06 SwiftOwl: noo treba je sokoliček přihřátý jen o tom neví
18:48:11 Tenicek: za geralta mi nesahej, etě ho ušpiníš
18:48:21 Sokolda(SK): nejsem..ja jsu na sovicky....to sou holky vis
18:48:30 SwiftOwl: teni ty se taky musíš furt hádat viď?
18:48:33 Tenicek: *čapne sokola za ucho*
18:48:39 Sokolda(SK): cozaaas?
18:48:43 Tenicek:
18:48:55 Tenicek: támhle máš prácy *ukáže na marci*
18:48:55 Vstoupil hráč SilasWolweron
18:48:59 Pajule: teníí umíš jako dračí lordka chrlit ohéén?
18:49:01 Sokolda(SK): ja vsechno beru taky s rezervou jinak mi marci sbali kufre
18:49:02 Pajule: siláááska
18:49:09 marci24: //ahoj silasko
18:49:12 Pajule: ahóóóójqiiiiiqiiiii
18:49:14 Sokolda(SK): bobirku muj drahyyyyy
18:49:16 SilasWolweron: hehe no ahoj
18:49:27 Tenicek: jo:P
18:49:44 Sokolda(SK): toz ted je uz tych holek na me fakt moc
18:49:44 SilasWolweron: pff nelisej se ptaku mas marci
18:49:48 Tenicek: silasko, už ti tu otlapkávat sokola
18:49:51 marci24: no sokolik....ja ti vacsinou balim kufre k tvojim milankam no....aby si mal vsetko potrebne
18:49:57 Tenicek: marci je moje
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Vtípky
to mám jako přečíst jo?
to abych si vzal dovoloneou 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Vtípky
Hmm, tak ta delka je vtip sam o sobe... 
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Vtípky
hm, no do pulky sem to dal a pak sem se nakouk kdy to konci.. a vzdal sem to 
A zase se craftí...
Re: Vtípky
muhahahahahaha vy set teda čtenáři:D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Vtípky
Kdyz me to neprislo vtipny.
Z jineho soudku:

Z jineho soudku:

Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.