Termín:
- Podzimní sraz se uskuteční v sobotu 16. 11. 2013.
Místo konání:
- Restaurace *BUDE UPŘESNĚNO PODLE POČTU ÚČASTNÍKŮ* v Plzni.
- Stůl bude zamluven podle počtu účastníků.
- FB: https://www.facebook.com/events/6474647 ... 721940224/
Přespání:
- Opět je možno přespat na klubovně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce za cenu 50 Kč / osoba za noc. Je nutné se nahlásit předem.
- Adresa je Sedláčkova 18. V domě bydlí nájemníci, takže při přesunu v nočních hodinách prosím o klid.
- Mapa: http://maps.google.cz/maps?hl=cs&bav=on ... CCAQ8gEwAA
Jedou
- Rejty, Molly, Shaman, KaTo, Mandos, Pajky, Diemo + Karolina, Fredy, Fox, Kucik, Bahnak, Bers + Fína, Hrochator, Kopajda, Sorrow
* Modře - spí na klubovně.
Nejedou
-
!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!
