
Masters of Rock
Re: Masters of Rock
Já si dal dvě piva a ani jsem moc nečekal
přijel jsi prostě moc pozdě hehe. Jinak já toho z kotle moc neměl. Byl jsem rád, že jsem viděl na obrazovku a občas se mezi rukama mihla postavička jednoho z muzikantů, chudinka přítelkyně má 160cm a musel jsem jí brát na ramena, jinak by z toho měla akorát záda lidí před ní. Škoda že tu nemáme něco jako v je v Plzni Lochotín. To je úplně suprovej areál a když chceš vidět, tak prostě vidíš!


▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Masters of Rock
A nebo si vzít takové ty polystyrénové kostky.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Masters of Rock
Jo, to je taky řešení no. Ale zrovna tu jsem neviděl ani jednu osobu co jí měla.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Masters of Rock
První potvrzené kapely na MOR 2014... RUSSKAJA!!!
http://metalista.cz/#!stranka=novinky&c ... clanek=663
http://metalista.cz/#!stranka=novinky&c ... clanek=663
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Masters of Rock
tak jsem koukal, že už jsou v prodeji lupeny na Metalfest in MoR 2014 
btw. jedete někdo na zimní MoR?
btw. jedete někdo na zimní MoR?
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Re: Masters of Rock
Nene, nic moc mě na zimním nezaujalo a v té zimní hale mi stejně přišlo, že zvuk stojí za dvě věci a je tam ještě zima a mlha.Garett wrote:tak jsem koukal, že už jsou v prodeji lupeny na Metalfest in MoR 2014
btw. jedete někdo na zimní MoR?
Ty lístky na metalfest a zimní master mě překvapily, že dávají tak brzo, ale proč ne. Stejně asi příští rok vynechám. Uvidím
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Masters of Rock
Jestli někdo uvidí na mástrech smrtku s kosou na jejíž čepeli bude napsáno "Masters of rock is dead" tak to budu já
Jinak jak se tak koukám na oficky, tak zase žádná sláva. Nu což, alespoň se tam ožeru.
Jinak jak se tak koukám na oficky, tak zase žádná sláva. Nu což, alespoň se tam ožeru.
Co nemůžeš zabít, alespoň pronásleduj!
Postava na nové Thalii: Aurenriel Foina "Urulókeo Nosseo"
Momentálně v podtemnu jako Tra'lesta
Postava na nové Thalii: Aurenriel Foina "Urulókeo Nosseo"
Momentálně v podtemnu jako Tra'lesta
Re: Masters of Rock
Jo to jsem si vždy říkal, co ti lidi z toho mají, když jedou na metalový festival a pak se tam ožerou a téměř netuší jak která skupina hrála a tak. Ožrat se můžeš v hospodě, ne? A nebo pověz, mě to zajímá. 
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Masters of Rock
Tak, na mástrech je každej rok celkem hovajs, takže více méně tam jezdím už jenom kvůli známým a kámošům, protože bych je jinak celej rok neviděla, bo jsme všeci z různých konců ČR. Sice se na mástrech objeví sem tam super grúpa, ale jinak je to furt dokola prostě hovajs. Po dalším ročníku si asi najdu jinej fest, kde budu jezdit dokud se taky nezkazí jako MoR.Puxina wrote:Jo to jsem si vždy říkal, co ti lidi z toho mají, když jedou na metalový festival a pak se tam ožerou a téměř netuší jak která skupina hrála a tak. Ožrat se můžeš v hospodě, ne? A nebo pověz, mě to zajímá.
Co nemůžeš zabít, alespoň pronásleduj!
Postava na nové Thalii: Aurenriel Foina "Urulókeo Nosseo"
Momentálně v podtemnu jako Tra'lesta
Postava na nové Thalii: Aurenriel Foina "Urulókeo Nosseo"
Momentálně v podtemnu jako Tra'lesta
Re: Masters of Rock
A čím se MoR skazil, jen tak ze zajímavosti
.
Jinak jako jo kapely se sice opakují, ale vždycky se dá najít nějaká zajimavá nová skupina.
Ale zase najdi nějakou kapelu, která by nebyla tak drahá a lidi měli o ni zájem a taky aby i ta kapela měla zájem přijet a tak. Do toho areálu je vcelku nereálné dávat nějaké velké světové kapely.
Jinak jako jo kapely se sice opakují, ale vždycky se dá najít nějaká zajimavá nová skupina.
Ale zase najdi nějakou kapelu, která by nebyla tak drahá a lidi měli o ni zájem a taky aby i ta kapela měla zájem přijet a tak. Do toho areálu je vcelku nereálné dávat nějaké velké světové kapely.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Masters of Rock
*našeptává* Brutal Assault...Brutal AssaultTarja wrote:...si asi najdu jinej fest, kde budu jezdit dokud se taky nezkazí jako MoR.
Kapely slušný záběr skrze celý svět (jezdím tam až poslední tři...čtyři ročníky a posledně mě DOST překvapili Poláci), sem tam se objeví i nějaká "měkčí" rocková kapelka (ale nikdy sme ji nevypískali...takoví jsem tolerantní
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Masters of Rock
Čím se zkazil? Za prvé: příliš mnoho power metalových skupin, pomalu už začínám být na power metal alergická.Puxina wrote:A čím se MoR skazil, jen tak ze zajímavosti.
Jinak jako jo kapely se sice opakují, ale vždycky se dá najít nějaká zajimavá nová skupina.
Ale zase najdi nějakou kapelu, která by nebyla tak drahá a lidi měli o ni zájem a taky aby i ta kapela měla zájem přijet a tak. Do toho areálu je vcelku nereálné dávat nějaké velké světové kapely.
Za druhé: špatná organizace koncertů, která ubírá skupinám na atraktivitě
Za třetí: Každoroční opakování určitých skupin, už to začíná být krajně unavující a nejen pro mě
Za čtvrté: Vedlejší stage je mnohdy zajímavější a hudebně lepší než hlavní
Za páté: Zvyšující se počet smažek v areálu, čímž se zvyšuje počet krádeží v kempech
Jako jezdím ma MoR už sedm let každej rok a vidím, jak to jde do sraček, což je mi docela líto, bo jsem měla MoR docela ráda.
Na brutaly uvažuju, že zajedu akorát to mám docela z ruky, takže musím vymyslet nejlevnější trasu tam aj zpět.KaTo wrote:*našeptává* Brutal Assault...Brutal AssaultTarja wrote:...si asi najdu jinej fest, kde budu jezdit dokud se taky nezkazí jako MoR.![]()
. Tam se bojí jezdit i zdejší "rádobymetallový" máničky!
![]()
Kapely slušný záběr skrze celý svět (jezdím tam až poslední tři...čtyři ročníky a posledně mě DOST překvapili Poláci), sem tam se objeví i nějaká "měkčí" rocková kapelka (ale nikdy sme ji nevypískali...takoví jsem tolerantní![]()
), jediný co chce pořešit dostatečně dopředu je "spaní" (tedy pokud tam člověk jede na víc dnů).
Co nemůžeš zabít, alespoň pronásleduj!
Postava na nové Thalii: Aurenriel Foina "Urulókeo Nosseo"
Momentálně v podtemnu jako Tra'lesta
Postava na nové Thalii: Aurenriel Foina "Urulókeo Nosseo"
Momentálně v podtemnu jako Tra'lesta
Re: Masters of Rock
No já na MoR byl už taky asi hmmm kolik že to je ..asi šestý rok. Taky si dám pauzu.
Ten power metal neřeším. Pravda, že mě víc sedí gothic nebo nějaký symfonický metal.
Já nevím ta organizace mi nepřijde až tak špatná. Jako jo některé kapely by mohly být v jiný čas a nebo mít víc prostoru, ale to je holt těžko.
Opakující se kapely mi až tak nevadí.
Smažek si nějak nevšímám a těch ožralých je tam relativně málo. Ikdyž občas se divím, že se někteří dokážou ztřískat už první den úplně do mrtva. Asi počáteční nadšení nebo tak.
Brutal Assault vcelku by mě aj lákal, zvlášť když je tam třeba Amon Amarth a nebo My dying bride
. Jinak mi přijde že tam je zase až moc deathu a tak
Ten power metal neřeším. Pravda, že mě víc sedí gothic nebo nějaký symfonický metal.
Já nevím ta organizace mi nepřijde až tak špatná. Jako jo některé kapely by mohly být v jiný čas a nebo mít víc prostoru, ale to je holt těžko.
Opakující se kapely mi až tak nevadí.
Smažek si nějak nevšímám a těch ožralých je tam relativně málo. Ikdyž občas se divím, že se někteří dokážou ztřískat už první den úplně do mrtva. Asi počáteční nadšení nebo tak.
Brutal Assault vcelku by mě aj lákal, zvlášť když je tam třeba Amon Amarth a nebo My dying bride
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Masters of Rock
Ze zkušenosti Puxi vím, že mě na koncertě baví spíše brutálnější žánry, které si prohlédnu hezky zblízka a pokud se jedná o klubovou scénu a není tam narváno tak se zapojím i do mosh pitu. A je zajímavé, že když si pak tu samou kapelu, kterou jsem si neskutečně užil, pustím doma, tak zjistím, že to rozhodně není hudba, kterou bych si doma normálně pouštěl a často se mi i studiovky vůbec nelíbí!
A takhle jsem přičichl k žánrům jako black, death, grind core... a prostě čím tvrdší, tím větší masakr naživo
... ale jak říkám, domácí poslech je spíše neposlech.
A takhle jsem přičichl k žánrům jako black, death, grind core... a prostě čím tvrdší, tím větší masakr naživo
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Masters of Rock
To je jednoduchý, Watsone - na koncertě posloucháš kapelu "celým" tělem - tj. i vibracemaMolly23 wrote:...
A možná by se neměla podceňovat psychologie davového chování, která na koncertech či v klubech ať chceš nebo ne, na tebe skrze atavismy působí.
Mimochodem - vážná hudba mě třeba obecně moc nebere, ale od okamžiku, kdy jsme si na vejšce s partou udělali kalbičku na chatě, kde jsme s pomocí aparatury pouštěli ohulenou klasiku (začínalo to jako hec, ale pak jsme to žrali všichni), dooost se mi zalíbila. Přesto "do sluchátek" je to pro mě pořád nuda. Ten metal je na tom podobně. V práci si ho a na výjimky nepouštím, ale fesťáky a koncerty můžu
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín