dobrý je to videjko od 1:45 prostě zhruba od doby co začne hrát druhá písnička
http://www.youtube.com/watch?v=o3xZV5q44d4

Já lítám sám arkády a v letce historické, na realistické se necítím.Molly23 wrote:spíše o něco později, ale klidně můžeme zalítat. Lítáte HB nebo FRB? FRB doporučuji, je to nářez a parádní výzva! Nikdy jsem neměl radost ze dvou sestřelů právě jako ve FRB!
