Každopádelně v sobotu už budu celej váš - to máte radost
---
Poznámka pod čarou - kdo všechno pak jde na hanbatou afterparty?
Proč by byl na kofole? Na klubovně vystřízliví....Bahnak wrote:Zbabělče, neříkej že budeš celý večer na kofole?
Tentokrát opravdu?
Maj tam moc velký výběr, tentokrát si musím vybrat předem...
KaTo wrote:Otázka na místní - kde tam nejlíp zaparkovat?