karolina wrote:A důvod proč by se to nemělo spustit? Jo vlastně už vim, by Bahňák nemohl jet bomby a někdo by ho mohl přeexpit..
To je samozřejmě nesmysl.
Ted nemám čas, ale sraz by to mohl vyřešit. Zkusím za ten pátek vyřešit většinu zbylých chyb. Už jich není moc (nefunknčí trofeje, bugy v pár kouzlech, nahé NPC, nefunkční nové domény a kontrola obchodů - hlavně pak prodej letkvarů). Prakticky už teď je to ve stádiu kdy by tam hráči mohli být vpuštěni, ale lepší určitě bude počkat do doby po srazu (a dát třeba i DM ještě víkendové volno...).
Klidek, nespechej nový rok 2015 bude všem vyhovovat. Mám ted nejaké zakázky, ke hrani se do konce roku nedostanu, má se mi narodit druhé dítě a tak..... Když to pustíš, dostanu se do skluzu s termíny, rodina bude trpet, já budu trpet nedostatkem spánku atd..... Klid a pekně to dodělej, nikdo na tebe nespěchá:)
karolina wrote:A důvod proč by se to nemělo spustit? Jo vlastně už vim, by Bahňák nemohl jet bomby a někdo by ho mohl přeexpit..
To je samozřejmě nesmysl.
Ted nemám čas, ale sraz by to mohl vyřešit. Zkusím za ten pátek vyřešit většinu zbylých chyb. Už jich není moc (nefunknčí trofeje, bugy v pár kouzlech, nahé NPC, nefunkční nové domény a kontrola obchodů - hlavně pak prodej letkvarů). Prakticky už teď je to ve stádiu kdy by tam hráči mohli být vpuštěni, ale lepší určitě bude počkat do doby po srazu (a dát třeba i DM ještě víkendové volno...).
Hele, víš že apríl byl už před víc než půl rokem a další je ještě daleko?
je cosi shnilého ve státě dánském ...ale plíseň je dobrá pro penicilín z hodně léků však bolí hlava ...a tvoří se závislost Vhodný čas na odvykací kůru
Nalkanar wrote:Barbar má absťák a nemáš mu hru odepírat jen kvůli rozmaru nějakých chlapců v bombarďácích.
absťák ani ne, serverů NWN je víc
je cosi shnilého ve státě dánském ...ale plíseň je dobrá pro penicilín z hodně léků však bolí hlava ...a tvoří se závislost Vhodný čas na odvykací kůru
Barbar321 wrote:
Hele, víš že apríl byl už před víc než půl rokem a další je ještě daleko?
Nerozumím.
Jestli jsem to pochopil blbě, tak mě oprav, ale v předchozím příspěvku jsi prakticky oznámil možnost hry (snad na NT ) po srazu (tj. po konkrétním termínu)
Nebo to bylo myšleno jen tak, že teď se na serveru testuje a po srazu opět pojede konečně aspoň stará Thalie?
je cosi shnilého ve státě dánském ...ale plíseň je dobrá pro penicilín z hodně léků však bolí hlava ...a tvoří se závislost Vhodný čas na odvykací kůru
je cosi shnilého ve státě dánském ...ale plíseň je dobrá pro penicilín z hodně léků však bolí hlava ...a tvoří se závislost Vhodný čas na odvykací kůru
karolina wrote:A důvod proč by se to nemělo spustit? Jo vlastně už vim, by Bahňák nemohl jet bomby a někdo by ho mohl přeexpit..
Bahňák by nemohl jet bomby, to jo, jen s tím expením si nejsem tak jistej, na ST mě přeexpili i lidé co logli jednou do měsíce.
Na druhou stranu se musím pochlubit, po třech letech nepřetržitého expení jsem to konečně dotáhl na 24!
karolina wrote:A důvod proč by se to nemělo spustit? Jo vlastně už vim, by Bahňák nemohl jet bomby a někdo by ho mohl přeexpit..
Bahňák by nemohl jet bomby, to jo, jen s tím expením si nejsem tak jistej, na ST mě přeexpili i lidé co logli jednou do měsíce.
Na druhou stranu se musím pochlubit, po třech letech nepřetržitého expení jsem to konečně dotáhl na 24!
Zbabělče, si mě na poslední chvíli o 3 lvl předběhl jo. Že se nestydíš.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Bhanácku koukej to rychle ošéfit, stará garda z Kolína oprášila své ceda s NWN a chystá si novou Thalii taky vyzkoušet
jsem uctívač démonů jsem otec tvé smrti já vyvolávám dávné zlo já kontroluji každý jeho nádech já podněcuji vaše neštěstí zrozením i zabíjením já vyvolám armageddon krmen tisícem duší.