Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Pff já měl vše zaplacené a navíc jsem hrdý Pražák, copa já za to můžu že teď bydlím většinu týdne v Kladně
Jinak díky za sraz lidi dobře jsem se bavil 
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Já mám akorát lístek svůj co jsem zaplatil a jelikož jsem byl velmi pečlivý a vše co jsem zkonzumoval jsem si hnedka psal do mobilu tak jsem na nic nezapomněl
.
Ale nedivil bych se, kdyby to co zbylo bylo namarkované víckrát. Když jsem viděl v jakém stavu mají tu techniku a jak do toho zuřivě mlátí... děs!
Ale nedivil bych se, kdyby to co zbylo bylo namarkované víckrát. Když jsem viděl v jakém stavu mají tu techniku a jak do toho zuřivě mlátí... děs!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Já bych řekla, že viděli Kata jak dojíždí ty Myšákovo lívance, tak mu je namarkovali taky 
Na vyžádání.
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Něco pro Bahňáka...
http://www.youtube.com/watch?v=uOga9Y7Gbwg
... a můžeš si ji udělat i doma!
http://www.youtube.com/watch?v=Asn6o863i1M
http://www.youtube.com/watch?v=uOga9Y7Gbwg
... a můžeš si ji udělat i doma!
http://www.youtube.com/watch?v=Asn6o863i1M
Vedoucí týmu Thalie
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
A platil to Bahňák? 
Poupátko - :-O
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Legewiel R'rorrok (Zau'ndar) - qu'el'faeruk d'qu'ellar R'rorrok
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Jojo, řikal, že žena a děti pozdravujou...Nalkanar wrote:Doufám, že KaTo vyřídil pozdravy
Na vyžádání.
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Kdybys pořád nemlela v čajovně pantemkarolina wrote:Jojo, řikal, že žena a děti pozdravujou...Nalkanar wrote:Doufám, že KaTo vyřídil pozdravy
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Zatáhl to Kucik, já prozíravě platil jako "předposlední".
Tak po hříbkové omáčce holt nastalo období česnekových smetan.
Jste všichni moc negativní, já se celou dobu bavil naprosto skvěle. Najedli jsme se předtím s Rejtym ve výborné restauraci takže jsem si v oné "pseudohistorické" restauraci dával akorát nakládané tvarůžky které měli výborné (a studené byly protože studené být mají
).
Němčouři mi nevadili, kromě pár chvilek je stejně nebylo moc slyšet. Jídlo dobré, pivo taky, měli trochu zpoždění a nosili to fakt divně, ale zase dva kluci na hospodu kde v tu chvíli mohlo sedět cca 60-70 lidí? To jsou docela frajeři.
Za mě sraz 100%, a možná příště přijde i kouzelník. Teda chci říct Pajule
Tak po hříbkové omáčce holt nastalo období česnekových smetan.
Jste všichni moc negativní, já se celou dobu bavil naprosto skvěle. Najedli jsme se předtím s Rejtym ve výborné restauraci takže jsem si v oné "pseudohistorické" restauraci dával akorát nakládané tvarůžky které měli výborné (a studené byly protože studené být mají
Němčouři mi nevadili, kromě pár chvilek je stejně nebylo moc slyšet. Jídlo dobré, pivo taky, měli trochu zpoždění a nosili to fakt divně, ale zase dva kluci na hospodu kde v tu chvíli mohlo sedět cca 60-70 lidí? To jsou docela frajeři.
Za mě sraz 100%, a možná příště přijde i kouzelník. Teda chci říct Pajule
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Haló, hola hej fotografové, cvakat blikadla jsme viděli, ale kde jsou fotky?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Fotky ze srazu:
http://leteckaposta.cz/302942368
Galerie:
http://rejty-plzen.rajce.idnes.cz/Podzi ... halie_2013
http://leteckaposta.cz/302942368
Galerie:
http://rejty-plzen.rajce.idnes.cz/Podzi ... halie_2013
Vedoucí týmu Thalie
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Sorrow má nějakou máničku
mám větší
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Kdyby jen mánička, ale koukej jak na nás skrz prsty koukal 
Ale jinak fotky parádní, díky, dokonce jsme se i koukám pomodlili před jídlem.
Ale jinak fotky parádní, díky, dokonce jsme se i koukám pomodlili před jídlem.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1