Nejcasteji pouzivane zbrane

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Jake tri zbrane pouzivate nejcasteji?

Axe (Sekera)
0
No votes
Bastard sword (Bastard)
5
4%
Battleaxe (Bitevni sekera)
1
1%
Beze zbrane
3
3%
Club (Kyj)
0
No votes
Dagger (Dyka)
5
4%
Dire mace (Straslivy palcat)
1
1%
Double axe (Dvoubrita sekera
1
1%
Dwarven waraxe (Trpaslici sekera)
4
4%
Greataxe (Velka sekera)
5
4%
Greatsword (Velky mec)
6
5%
Halberd (Halapartma)
1
1%
Handaxe (Rucni sekerka)
0
No votes
Heavy flail (Tezky cep)
1
1%
Kama
1
1%
Katana
2
2%
Kukri
1
1%
Light flail (lehky crep)
0
No votes
Light hammer (Kladivko)
0
No votes
Longsword (Dlouhy mec)
9
8%
Mace (Palcat)
1
1%
Morningstar (Remdih)
1
1%
Quarterstaff (Hul)
5
4%
Rapier (Rapir)
5
4%
Scimitar
2
2%
Scythe (Kosa)
2
2%
Shortsword (Kratky mec)
10
9%
Sickle (Srp)
0
No votes
Spear (Kopi)
1
1%
Trident (Trojzubec)
0
No votes
Two-bladed sword (Dvoubrity mec)
2
2%
Warhammer (Valecne kladivo)
3
3%
Whip (Bic)
1
1%
Dart (Vrhaci sipky)
3
3%
Shuriken (Shaken)
0
No votes
Throwing axe (Vrhaci sekyra)
0
No votes
Sling (Prak)
2
2%
Heavy crossbow (Tezka kus)
8
7%
Light crossbow (Lehka kus)
2
2%
Longbow (Dlouhy luk)
17
15%
Shortbow (Kratky luk)
3
3%
 
Total votes: 114

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by Rejty »

photter wrote:jaký artefakty ? 8 udělá klerda s vestmentem s každou pavézou
8 udela kazdej klerda na 25.+ urovni. :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by igor »

melvik wrote:no vono jde taky o AC :) se stitem muzes mit az o 8 AC vic, kdyz beru v uvahu artefakty + nejaky bonusovy odolnosti na elementy ze stitu.
Jasný no, ale někdo prostě koho už vybíjení dungů a hraní si na nejsilnějšího přestalo bavit, tak si tvoří postavu podle představ a ne podle statistik, taky jsem moh hrát aasimara mnicha pro supr bonusy, ale hraju hobita, ač podle některejch je to lama protože nesrazí ohnivýho obra a má menší dmg než větší postava :lol:
Rejty wrote:Nezapomente vzit v uvahu, ze nejvicekrat oznacene zbrane budou zeslabeny, aby se vyuzivaly i jine...
Myslim si že třeba zrovna trpaslík si vezme skoro vždy štít + kladivo/sekera, nevim co bych si u trpaslíka představil jinýho za zbraň. Takže jako pojistku proti snížení vašich zbraní klikejte všichni na bič a kukri! Otroci vám budou vděčni za menší vejprasky :D
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by melvik »

photter wrote:
melvik wrote:no vono jde taky o AC :) se stitem muzes mit az o 8 AC vic, kdyz beru v uvahu artefakty + nejaky bonusovy odolnosti na elementy ze stitu.
jaký artefakty ? 8 udělá klerda s vestmentem z každou pavézou
11 je správně a 13 pokud počítáš artefakty
tak ted nevim. Vsak paveza je 3 AC a vestment je max +5
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by photter »

Rejty wrote:8 udela kazdej klerda na 25.+ urovni. :mrgreen:
a to je pro nějakýho klerdu problém ? jesli neví, já mu poradim :twisted: :twisted:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by photter »

melvik wrote:tak ted nevim. Vsak paveza je 3 AC a vestment je max +5
to je ta "každá" pavéza, adamantiová je 3+3 a určitě se někde něco lepšího najde
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by melvik »

igor wrote:...
nj aasimar by se ti blbe trenoval. Krom toho je lepsi obratnost nez moudrost. Podle me jsi udelal moc dobre :)
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by melvik »

photter wrote:
melvik wrote:tak ted nevim. Vsak paveza je 3 AC a vestment je max +5
to je ta "každá" pavéza, adamantiová je 3+3 a určitě se někde něco lepšího najde
jo to se totiz nescita, tak tams udelal chybku :D 3 +3 s magic vestment na max je 3 +5
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by Rejty »

Jo, Igor je hnusnej builder. Urcite u mnicha maxuje obratnost a nema zadny body v charisma. :roll:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by nomis_b »

Rejty wrote:Nezapomente vzit v uvahu, ze nejvicekrat oznacene zbrane budou zeslabeny, aby se vyuzivaly i jine...
hm, takze jestli bude na serveru nejvice prskavek a druidu, tak se jim oslabi hul, ale jeslti bude jedinej valecnik(nebo treba ranger) bojovat s holi tak prijde zkratka :twisted:
Doufam, ze to bude aspon trochu logicke, tro pripadne upravovani :mrgreen:
A zase se craftí...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by photter »

melvik wrote:jo to se totiz nescita, tak tams udelal chybku :D 3 +3 s magic vestment na max je 3 +5
aha, nojo, na to sem zapomněl...kurva, chudáci klerdové, nemělo by se jim něco přidat ? :mrgreen: :mrgreen: :D
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by melvik »

photter wrote:
melvik wrote:jo to se totiz nescita, tak tams udelal chybku :D 3 +3 s magic vestment na max je 3 +5
aha, nojo, na to sem zapomněl...kurva, chudáci klerdové, nemělo by se jim něco přidat ? :mrgreen: :mrgreen: :D
o tom ze sou klerdove slabi sem nerek ani muk , ale nejlepsi obrana je utok to kazdopadne :D
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by igor »

Rejty wrote:Jo, Igor je hnusnej builder. Urcite u mnicha maxuje obratnost a nema zadny body v charisma. :roll:
Maxuju i moudrost, ale nejsou na to itemy :D Náhodou, aspoň žádnou vlastnost nemam zápornou :) Ale to je jedno, řikej si co chceš. Vrchní odborník na power buildy řek že je to lama, tak sem s tim smířenej no ;)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by Rejty »

igor wrote:Vrchní odborník na power buildy řek že je to lama, tak sem s tim smířenej no ;)
To by me zajimalo kdo. :mrgreen:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by photter »

melvik wrote:...ale nejlepsi obrana je utok...
nejlepší vobrana je zákeřnej útok :twisted:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by Theogil I »

Tak pokud to je na aktuání postavy pak bych to asi opravil což nejde ... krátký meč - rozhodoval jsem se mezi palcátem a kraťasem a nakonec se mi víc v toolu líbil s krátkým mečem tak jsem to rozjel. Nejspíš ale trošku změním nadhled a místo velkého štítu, který rovněž lépe sedí a dokresluje povolání a zaměření postavy zakoupím pavézu. Nevím, nechám si to projít hlavou.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Locked