VYSVĚTLENO: Nefungující příkazy /pc (emo)
Re: Nefungující příkazy /pc (emo)
... vzhledem k tomu,že nefunguje ani hůlka emocí, tak tuším, kde je problém.
PUF!
Re: Nefungující příkazy /pc (emo)
Nafunguje,musíš používat kruhové menu. Cituji Shamana: "To stačí"
Na vyžádání.
Re: Nefungující příkazy /pc (emo)
Máme tam jiný systém, zatím je v angličtině, dodělám překlad a zveřejním detaily.karolina wrote:Nafunguje,musíš používat kruhové menu. Cituji Shamana: "To stačí"