podla popisu ma mat - vlastnosti: +2 síla, -2 inteligence
v skutocnosti vsak ma +2 sila, -2 charizma
Clovek - severan
Re: Clovek - severan
Připravená oprava.
Možná bude nutné založit postavu znova.
Možná bude nutné založit postavu znova.
Re: Clovek - severan
Zkoušel jsem rasu člověk seveřan a přidalo to +2 do síly, žádný atribut neponížilo (jen abych uvedl na pravou míru první příspěvek).
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
Lens: mluvka
Sallias
Re: Clovek - severan
Zkontroluj ještě jednou. Tu inteligenci by to fakt mělo snížit.Thurms wrote:Zkoušel jsem rasu člověk seveřan a přidalo to +2 do síly, žádný atribut neponížilo (jen abych uvedl na pravou míru první příspěvek).
Re: Clovek - severan
mojí postavě jí taky nesnížiloShaman88 wrote:Zkontroluj ještě jednou. Tu inteligenci by to fakt mělo snížit.Thurms wrote:Zkoušel jsem rasu člověk seveřan a přidalo to +2 do síly, žádný atribut neponížilo (jen abych uvedl na pravou míru první příspěvek).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Clovek - severan
Mne ju to isto znizlo. Nastavil som charizmu 15 a az som logol do hry tak som mal 13.
EDIT: Uz vidim, ze sa bavite o INT...
EDIT: Uz vidim, ze sa bavite o INT...
Re: Clovek - severan
Namiesto INT to teraz ubera WIS
Re: Clovek - severan
Oprava připravena.