Portréty postav
Re: Portréty postav
Mohl bych poprosit někoho ze zdejší vyšší moci aby mi změnil portrét na postavě Andreas Jämtin na tento, který je mnohem přesnější pro mou postavu?
edit: na NT již neaktuální
edit: na NT již neaktuální
Last edited by Matejniz on 19:20 30. Nov 2013, edited 1 time in total.
Jaromír Rozhodný - Paladin s volnějším výkladem víry
When they face death, they're all alike. No right or wrong, rich or poor. No matter who they served before. Good or bad, they're all the same. Rest side by side now...
When they face death, they're all alike. No right or wrong, rich or poor. No matter who they served before. Good or bad, they're all the same. Rest side by side now...
Re: Portréty postav
Rodrigo Enviar
- Attachments
-
- Rodrigo.rar
- (147.62 KiB) Downloaded 369 times
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Portréty postav
Na vyžádání.
Re: Portréty postav
Ryouš.
P.S. Nemá příliš zúženou tvář? Na každém monitoru to vidím jinak.
P.S. Nemá příliš zúženou tvář? Na každém monitoru to vidím jinak.
- Attachments
-
- ryu.rar
- (189.14 KiB) Downloaded 342 times
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Portréty postav
Morn
- Attachments
-
- morn.rar
- (199.98 KiB) Downloaded 352 times
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Portréty postav
Terehasa 
- Attachments
-
- Terehasa.zip
- (380.73 KiB) Downloaded 347 times
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
- Temnastrana
- Nováček
- Posts: 48
- Joined: 17:27 26. Mar 2009
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Portréty postav
Adriel
- Attachments
-
- Adriel.rar
- (254.14 KiB) Downloaded 355 times
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Re: Portréty postav
Nová Mai.
- Attachments
-
- Mai.zip
- (242.24 KiB) Downloaded 361 times
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Portréty postav
Edna "Kazisvětka"
- Attachments
-
- Edna.zip
- (315.07 KiB) Downloaded 333 times
Last edited by Lord_Berserk on 00:00 27. Nov 2013, edited 2 times in total.
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Portréty postav
Johannes Aldering, NT verze:
- Attachments
-
- Aldering.rar
- (133.2 KiB) Downloaded 316 times
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Portréty postav
Portraits Pack (25.11.2013)
Obsahuje:
- vsechny prilozene portrety na forum do 25.11.2013 (mimo tech s diakritikou v nazvu obrazku *.tga a duplicitnich portretu - nahrazujici puvodni)
- vsechny baliky portretu z webu (tuten + tuten + tuten )
- puvodni NWN portrety (muzete klidne celou slozku \portraits smazat)
- par dalsich baliku z NWN Vault
- smazane infantilni japonske anime a ty co se do fantasy nehodi
- opravene portrety otocene o 180°
- celkem to je 3200 portretu (16 000 souboru)
Reseni (jak uz tu nekdo psal):
- prohlidni si portrety v externim prohlizeci obrazku a vyber si ten co pouzijes u novy postavy
- u vybranyho si zapamatuj nazev
- docasne presun vsechny portrety ze slozky \portraits krome 5-ti souboru *.tga se stejnym nazvem - (tvuj vybranej portret)
- po vytvoreni novy postavy muzes presunout soubory zpatky

PS: Kuciku sosni to a hod ten muj balik i na web, kdyz uz sem se s tim tak sral. At to neni jen na Uloz.to
Obsahuje:
- vsechny prilozene portrety na forum do 25.11.2013 (mimo tech s diakritikou v nazvu obrazku *.tga a duplicitnich portretu - nahrazujici puvodni)
- vsechny baliky portretu z webu (tuten + tuten + tuten )
- puvodni NWN portrety (muzete klidne celou slozku \portraits smazat)
- par dalsich baliku z NWN Vault
- smazane infantilni japonske anime a ty co se do fantasy nehodi
- opravene portrety otocene o 180°
- celkem to je 3200 portretu (16 000 souboru)
Tohle se nijak vosetrit asi neda. Je to u kazdyho ruzny, jak se to chova - me to treba normalne nabehne (sice to trva dyl tech 16000 tga obrazku), ale nespadne to.innfra wrote:Ahoj, narazil jsem na problém s tím balíkem portrétů...když zkouším založit novou postavu a kliknu na výběr portrétů, tak hra spadne...Nevíš co za portréty by to mohlo dělat?
Reseni (jak uz tu nekdo psal):
- prohlidni si portrety v externim prohlizeci obrazku a vyber si ten co pouzijes u novy postavy
- u vybranyho si zapamatuj nazev
- docasne presun vsechny portrety ze slozky \portraits krome 5-ti souboru *.tga se stejnym nazvem - (tvuj vybranej portret)
- po vytvoreni novy postavy muzes presunout soubory zpatky
PS: Kuciku sosni to a hod ten muj balik i na web, kdyz uz sem se s tim tak sral. At to neni jen na Uloz.to
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Portréty postav
když jsou portrety ve složce portraits tak by to hru shazovat nemělo
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Portréty postav
Mno, osobně už nějaký ten rok funguju takto:
Tisíce a tisíce portrétů mám uloženy v NWN ve složce "PortretyNWN". K jejich prohlížení požívám libovolný software který podporuje formát TGA, díky tomu se v tom hejbe hezky a můžu si vybrat portrét dle libosti.
Do složky "Portraits" - kterou jedinou bere hra samotná v potaz - vkládám jen ty obrázky, které používám u svých postav, případně do ní dávám i obrázky lidí se kterými hraji či Thalijské hráče obecně.
(A abych nemysel pokaždé prohledávat oněch tisíc portrétů ve složce, tak obrázky lidí co chci sosám vždy přes tu skvělou funkci na webu - jak najedeš myšítkem na něčí portrét v seznamu hrajících lidí, vykoukne portrét a klikneš na "uložit". Je to dokonale prosté a mám díky tomu ve složce "Portraits" pořádek a skutečně jen to co chci.
Když pak vybírám ve hře portrét, je to rychlé a neseká se to. A hlavně si nezadělám paměť načítáním a zobrazováním tisíce TGAček.
Rozjet hru se všemi portréty jsem zkusil jen jednou, paměť to chvíli zkoušela, pak to vzdala a i s windowsem odešla do kšá. Od té doby to řeším takto a nemám problém.
Tisíce a tisíce portrétů mám uloženy v NWN ve složce "PortretyNWN". K jejich prohlížení požívám libovolný software který podporuje formát TGA, díky tomu se v tom hejbe hezky a můžu si vybrat portrét dle libosti.
Do složky "Portraits" - kterou jedinou bere hra samotná v potaz - vkládám jen ty obrázky, které používám u svých postav, případně do ní dávám i obrázky lidí se kterými hraji či Thalijské hráče obecně.
(A abych nemysel pokaždé prohledávat oněch tisíc portrétů ve složce, tak obrázky lidí co chci sosám vždy přes tu skvělou funkci na webu - jak najedeš myšítkem na něčí portrét v seznamu hrajících lidí, vykoukne portrét a klikneš na "uložit". Je to dokonale prosté a mám díky tomu ve složce "Portraits" pořádek a skutečně jen to co chci.
Když pak vybírám ve hře portrét, je to rychlé a neseká se to. A hlavně si nezadělám paměť načítáním a zobrazováním tisíce TGAček.
Rozjet hru se všemi portréty jsem zkusil jen jednou, paměť to chvíli zkoušela, pak to vzdala a i s windowsem odešla do kšá. Od té doby to řeším takto a nemám problém.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1