OPRAVENO: ILR

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

OPRAVENO: ILR

Post by Bahnak »

Vše k tomuto...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: ILR

Post by Bahnak »

Kahzet - duergaří čtvrť - platnéř

Spousta věcí špatně, příklady:
obyčejná železná +0 poloviční plátová zbroj ILR 9
ocelová plná plátová +1 ILR 16 :-D
...v podstatě špatně úplně vše, nejspíše něco hodně zle nastaveného (doufám)
Znovu se přimlouvám pro úplně jinak řešené ILR, do té doby bych to klidně úplně vypnul. Stejně není v modulu zatím nic ubber...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Diemo
Mistr
Posts: 877
Joined: 09:58 19. Mar 2012

Re: ILR

Post by Diemo »

U nas hore je plnoplat +1 od 15 lvlu a zeleznej uz od 10....na stary TH to bylo od 8 lvlu takze to zas tak jine neni. Prijde mi, ze je to v pohode.
Image
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: ILR

Post by Bahnak »

Na starý Thalii železnej plnoplát od 8? Nepleteš si to náhodou s ocelovým co už měl pohlcení?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Diemo
Mistr
Posts: 877
Joined: 09:58 19. Mar 2012

Re: ILR

Post by Diemo »

Bahnak wrote:Na starý Thalii železnej plnoplát od 8? Nepleteš si to náhodou s ocelovým co už měl pohlcení?

No, mozna jo, a nebo byl udelanej z craftu, ale tam si irl nepamatuju, vim ze to pak bylo jeste nizsi. Tedka to ma tak vysoke IRL podle meho, aby se vyrovnala obrana dexovek a plechovek ze zacatku.
Image
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: ILR

Post by Bahnak »

ILR na ST:
železná poloviční plátová zbroj ILR 1-2
železná plná plátová zbroj ILR 2-4
ocelová poloviční plátová zbroj ILR 6-8
ocelová plná plátová zbroj ILR 7-9
(uváděné hodnoty v rozmezích craft/obchod)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Diemo
Mistr
Posts: 877
Joined: 09:58 19. Mar 2012

Re: ILR

Post by Diemo »

njn, holt to nesmis srovnavat se ST
Image
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: ILR

Post by Bahnak »

Nesrovnávám to s ničím, vycházím z logiky.
Vezmu si povolání bojovník, které na NT říká, že od 4té úrovně povolání mohu nosit těžkou zbroj a pavézu.
První těžkou zbroj či pavézu však skutečně mohu obléci až na 8-10 levlu???

A to mluvím o věcech bez bonusu.
To že +1 AC zbroj oblíknu na momentálně nedosažitelném 16. lelvu raději ani nebudu začínat.

Prosím překopat na nějaké logické hodnoty.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: ILR

Post by Shaman88 »

Není to nastaveno špatně je to záměr.
Přišlo nám hloupé aby postava uměla nasadit plnoplát na nízkém lvlu.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: ILR

Post by Shaman88 »

Bahnak wrote:Nesrovnávám to s ničím, vycházím z logiky.
Vezmu si povolání bojovník, které na NT říká, že od 4té úrovně povolání mohu nosit těžkou zbroj a pavézu.
První těžkou zbroj či pavézu však skutečně mohu obléci až na 8-10 levlu???

A to mluvím o věcech bez bonusu.
To že +1 AC zbroj oblíknu na momentálně nedosažitelném 16. lelvu raději ani nebudu začínat.

Prosím překopat na nějaké logické hodnoty.
Jsi vedle jak ta jedle. Těžké zbroje umíš používat od 4 lvlu bojovníka. Tedy od 5. lvlu postavy.
Na tomto lvlu bys měl mít k dispozici první těžkou zbroj - tedy pancíř.
Poloplát a plnoplát není tak snadný k používání.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: ILR

Post by Bahnak »

:wall: OK, v tom případě se omlouvám a držím všem palce, ať to k té kýžené +1 zbroji na 16tý level vydrží. :twisted:
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: ILR

Post by Barbar321 »

Shaman88 wrote:Není to nastaveno špatně je to záměr.
Přišlo nám hloupé aby postava uměla nasadit plnoplát na nízkém lvlu.
Takže záměrem je, aby mi postavu na 15-tém lvl zabíjel i obyčejný krab s AB13? Neřkuli potvory o něco silnější AB? :shock:
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Diemo
Mistr
Posts: 877
Joined: 09:58 19. Mar 2012

Re: ILR

Post by Diemo »

Jak jsi na to prisel? Jestli na 15 lvlu, tak to je neco spatneho na tvoji strane :lol:
Image
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: ILR

Post by FroziKk »

Shaman88 wrote:
Bahnak wrote:Nesrovnávám to s ničím, vycházím z logiky.
Vezmu si povolání bojovník, které na NT říká, že od 4té úrovně povolání mohu nosit těžkou zbroj a pavézu.
První těžkou zbroj či pavézu však skutečně mohu obléci až na 8-10 levlu???

A to mluvím o věcech bez bonusu.
To že +1 AC zbroj oblíknu na momentálně nedosažitelném 16. lelvu raději ani nebudu začínat.

Prosím překopat na nějaké logické hodnoty.
Jsi vedle jak ta jedle. Těžké zbroje umíš používat od 4 lvlu bojovníka. Tedy od 5. lvlu postavy.
Na tomto lvlu bys měl mít k dispozici první těžkou zbroj - tedy pancíř.
Poloplát a plnoplát není tak snadný k používání.
A za co si ten pancíř koupím, když stojí asi 12k gp?
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: ILR

Post by Barbar321 »

Diemo wrote:Jak jsi na to prisel? Jestli na 15 lvlu, tak to je neco spatneho na tvoji strane :lol:
Porovnávám AC, které jde zatím sehnat s výsledky AB NPC. A hle, výsledek je tu
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Locked