OPRAVENO: ILR
OPRAVENO: ILR
Vše k tomuto...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: ILR
Kahzet - duergaří čtvrť - platnéř
Spousta věcí špatně, příklady:
obyčejná železná +0 poloviční plátová zbroj ILR 9
ocelová plná plátová +1 ILR 16
...v podstatě špatně úplně vše, nejspíše něco hodně zle nastaveného (doufám)
Znovu se přimlouvám pro úplně jinak řešené ILR, do té doby bych to klidně úplně vypnul. Stejně není v modulu zatím nic ubber...
Spousta věcí špatně, příklady:
obyčejná železná +0 poloviční plátová zbroj ILR 9
ocelová plná plátová +1 ILR 16
...v podstatě špatně úplně vše, nejspíše něco hodně zle nastaveného (doufám)
Znovu se přimlouvám pro úplně jinak řešené ILR, do té doby bych to klidně úplně vypnul. Stejně není v modulu zatím nic ubber...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: ILR
Bahnak wrote:Na starý Thalii železnej plnoplát od 8? Nepleteš si to náhodou s ocelovým co už měl pohlcení?
No, mozna jo, a nebo byl udelanej z craftu, ale tam si irl nepamatuju, vim ze to pak bylo jeste nizsi. Tedka to ma tak vysoke IRL podle meho, aby se vyrovnala obrana dexovek a plechovek ze zacatku.

Re: ILR
ILR na ST:
železná poloviční plátová zbroj ILR 1-2
železná plná plátová zbroj ILR 2-4
ocelová poloviční plátová zbroj ILR 6-8
ocelová plná plátová zbroj ILR 7-9
(uváděné hodnoty v rozmezích craft/obchod)
železná poloviční plátová zbroj ILR 1-2
železná plná plátová zbroj ILR 2-4
ocelová poloviční plátová zbroj ILR 6-8
ocelová plná plátová zbroj ILR 7-9
(uváděné hodnoty v rozmezích craft/obchod)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: ILR
Nesrovnávám to s ničím, vycházím z logiky.
Vezmu si povolání bojovník, které na NT říká, že od 4té úrovně povolání mohu nosit těžkou zbroj a pavézu.
První těžkou zbroj či pavézu však skutečně mohu obléci až na 8-10 levlu???
A to mluvím o věcech bez bonusu.
To že +1 AC zbroj oblíknu na momentálně nedosažitelném 16. lelvu raději ani nebudu začínat.
Prosím překopat na nějaké logické hodnoty.
Vezmu si povolání bojovník, které na NT říká, že od 4té úrovně povolání mohu nosit těžkou zbroj a pavézu.
První těžkou zbroj či pavézu však skutečně mohu obléci až na 8-10 levlu???
A to mluvím o věcech bez bonusu.
To že +1 AC zbroj oblíknu na momentálně nedosažitelném 16. lelvu raději ani nebudu začínat.
Prosím překopat na nějaké logické hodnoty.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: ILR
Není to nastaveno špatně je to záměr.
Přišlo nám hloupé aby postava uměla nasadit plnoplát na nízkém lvlu.
Přišlo nám hloupé aby postava uměla nasadit plnoplát na nízkém lvlu.
Re: ILR
Jsi vedle jak ta jedle. Těžké zbroje umíš používat od 4 lvlu bojovníka. Tedy od 5. lvlu postavy.Bahnak wrote:Nesrovnávám to s ničím, vycházím z logiky.
Vezmu si povolání bojovník, které na NT říká, že od 4té úrovně povolání mohu nosit těžkou zbroj a pavézu.
První těžkou zbroj či pavézu však skutečně mohu obléci až na 8-10 levlu???
A to mluvím o věcech bez bonusu.
To že +1 AC zbroj oblíknu na momentálně nedosažitelném 16. lelvu raději ani nebudu začínat.
Prosím překopat na nějaké logické hodnoty.
Na tomto lvlu bys měl mít k dispozici první těžkou zbroj - tedy pancíř.
Poloplát a plnoplát není tak snadný k používání.
Re: ILR
Takže záměrem je, aby mi postavu na 15-tém lvl zabíjel i obyčejný krab s AB13? Neřkuli potvory o něco silnější AB?Shaman88 wrote:Není to nastaveno špatně je to záměr.
Přišlo nám hloupé aby postava uměla nasadit plnoplát na nízkém lvlu.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: ILR
A za co si ten pancíř koupím, když stojí asi 12k gp?Shaman88 wrote:Jsi vedle jak ta jedle. Těžké zbroje umíš používat od 4 lvlu bojovníka. Tedy od 5. lvlu postavy.Bahnak wrote:Nesrovnávám to s ničím, vycházím z logiky.
Vezmu si povolání bojovník, které na NT říká, že od 4té úrovně povolání mohu nosit těžkou zbroj a pavézu.
První těžkou zbroj či pavézu však skutečně mohu obléci až na 8-10 levlu???
A to mluvím o věcech bez bonusu.
To že +1 AC zbroj oblíknu na momentálně nedosažitelném 16. lelvu raději ani nebudu začínat.
Prosím překopat na nějaké logické hodnoty.
Na tomto lvlu bys měl mít k dispozici první těžkou zbroj - tedy pancíř.
Poloplát a plnoplát není tak snadný k používání.
Re: ILR
Porovnávám AC, které jde zatím sehnat s výsledky AB NPC. A hle, výsledek je tuDiemo wrote:Jak jsi na to prisel? Jestli na 15 lvlu, tak to je neco spatneho na tvoji strane
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii