OPRAVENO: Tohle je konečná pro všechny bugery
OPRAVENO: Tohle je konečná pro všechny bugery
Logl jsem se, založil jsem postavu (1. level zloděj, skillpointy jsem nechal na pokoji, naklikal jsem featy) a v úvodní lokaci jsem se objevil mrtvý. Poté, co HP doklesaly na -10, teleportovalo mě to do podsvětí, odkud mě Astaroth nepustí a v logu se vypíše hláška "Tohle je konečná pro všechny bugery".
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Tohle je konečná pro všechny bugery
Zkontroluj si, jestli jsi udělal vše podle tohoto návodu: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6254
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Tohle je konečná pro všechny bugery
A co to byl za feat co jsi naklikal? Tipuji zaměření na zbraň?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Tohle je konečná pro všechny bugery
Postupoval jsem podle návodu, featy byly "štěstí hrdinů" a "železná vůle".
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Tohle je konečná pro všechny bugery
Neudělal jsi relog ve startovní lokaci?J.F.Payne wrote:Logl jsem se, založil jsem postavu (1. level zloděj, skillpointy jsem nechal na pokoji, naklikal jsem featy) a v úvodní lokaci jsem se objevil mrtvý. Poté, co HP doklesaly na -10, teleportovalo mě to do podsvětí, odkud mě Astaroth nepustí a v logu se vypíše hláška "Tohle je konečná pro všechny bugery".
Re: Tohle je konečná pro všechny bugery
No, to přímo ne. Když jsem se ale chtěl lognout prvně, napsala mi hra, že nemám nějakej hak. Tak jsem ho stáhnul a pak se stalo toto.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Tohle je konečná pro všechny bugery
Tím to bude, do budoucna to určitě opravím.J.F.Payne wrote:No, to přímo ne. Když jsem se ale chtěl lognout prvně, napsala mi hra, že nemám nějakej hak. Tak jsem ho stáhnul a pak se stalo toto.
Problém je v tom že se dá zatím bugovat pokud relogneš ve startovní lokaci, takže je to omezeno právě tímhle - po relogu tě to zabije a dostaneš se do podsvětí odkud nemůžeš. Byla to nejrychlejší možnost, tak oprava bugů bude náročnější.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Tohle je konečná pro všechny bugery
Jsem si docela jistý, že jsem ve startovní lokaci relognul a nezabilo mě to.
Re: Tohle je konečná pro všechny bugery
Zřejmě to bylo ještě před tou opravou.G-ladiator wrote:Jsem si docela jistý, že jsem ve startovní lokaci relognul a nezabilo mě to.
Re: Tohle je konečná pro všechny bugery
Zemřela jsem a Astarot mi hlásí to samé. Tělo zmizí, takže jsem zaseklá v podsvětí.
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Tohle je konečná pro všechny bugery
Furt umírá a hlásí jí to tohle..hlásí to ještě někomu?Pajule wrote:Zemřela jsem a Astarot mi hlásí to samé. Tělo zmizí, takže jsem zaseklá v podsvětí.
Na vyžádání.
Re: Tohle je konečná pro všechny bugery
No furt neumíram
nejsem paladin 
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána