přesněji řečeno to vypadá, že je prohozenenná 3. a 8. úroveň, bonusový kouzlo je, ale jak je už nahoře napsáno feat nefunguje.kokosak wrote:Na třetím levelu dostal Ďábelské zacelení (Fiendish Resilience) 1. Sice nefunguje, ale je tam. Možná se level přehodil s jiným...?
černokněžník
Re: černokněžník
Re: černokněžník
Tajemný výbuch neukazuje spell progress jako na foru(popisek). Ukazuje to progress u nwn2 warlocka co si tak pamatuju.
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: černokněžník
Co to je spell progress?mandos wrote:Tajemný výbuch neukazuje spell progress jako na foru(popisek). Ukazuje to progress u nwn2 warlocka co si tak pamatuju.
Re: černokněžník
no píše to:
1.:možnost brát nejslabší invokace, 2 nové
2.:nová invokace
4.:možnost brát slabší invokace, nová invokace
...
1.:možnost brát nejslabší invokace, 2 nové
2.:nová invokace
4.:možnost brát slabší invokace, nová invokace
...
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: černokněžník
Stále nechápu v čem je chyba.mandos wrote:no píše to:
1.:možnost brát nejslabší invokace, 2 nové
2.:nová invokace
4.:možnost brát slabší invokace, nová invokace
...
Re: černokněžník
No podle fora a i ve hře dostává warlock
1 level jednu invokaci a otevře nejslabší
3. level druhou invokaci
...
podle popisku tajemnýho výbuchu by měl mít na 2. levelu už tři invokace
1 level jednu invokaci a otevře nejslabší
3. level druhou invokaci
...
podle popisku tajemnýho výbuchu by měl mít na 2. levelu už tři invokace
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: černokněžník
Chápu, přednost má forum jako u všeho, černokněžník prošel před zavedením obrovskou úpravou.mandos wrote:No podle fora a i ve hře dostává warlock
1 level jednu invokaci a otevře nejslabší
3. level druhou invokaci
...
podle popisku tajemnýho výbuchu by měl mít na 2. levelu už tři invokace
Re: černokněžník
Tajemným výbuchem a jeho variacemi nelze ničit dveře a truhly. Nedá se na ně zacílit.
PUF!
Re: černokněžník
To je schválně.kokosak wrote:Tajemným výbuchem a jeho variacemi nelze ničit dveře a truhly. Nedá se na ně zacílit.
Re: černokněžník
- přidána oprava temnoty
Byl opraven pouze způsob sesílání. Fyzicky je to ale pořád selfcast, lhostejno, kam se hodí cíl.
//edit - jinak funguje naprosto stejně, jak předtím
Byl opraven pouze způsob sesílání. Fyzicky je to ale pořád selfcast, lhostejno, kam se hodí cíl.
//edit - jinak funguje naprosto stejně, jak předtím
PUF!
Re: černokněžník
Plášť proti kouzlům (alespoň ten co kouzlí páni zombií na ivorském hřbitově) nepůsobí proti Tajemnýmu výbuchu. Nezkoušel jsem s esencí žádnou ještě nemám.
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: černokněžník
Ano nepůsobí.mandos wrote:Plášť proti kouzlům (alespoň ten co kouzlí páni zombií na ivorském hřbitově) nepůsobí proti Tajemnýmu výbuchu. Nezkoušel jsem s esencí žádnou ještě nemám.
Re: černokněžník
Aha jestli to není chyba tak ok 
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.