Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Uz se mi kvuli tomu ozvalo vic lidi, tak bych rad znal nazor vetsiny na restarty. Klidne k tomu napiste pripominky a navrhy...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
podle mě je eště brzo soudit
server to zdá se dává ale zas tu nebyl žádnej mimorádnej nápor...ani nevim, kdy sou teď restarty
server to zdá se dává ale zas tu nebyl žádnej mimorádnej nápor...ani nevim, kdy sou teď restarty
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Restary jsou ted 2* denne - ve 2:00 a 14:00.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
nepozoruju žádný změny
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Mě je to taknějak jedno... ale bylo docela zažitý řikat třeba "sejdem se po resu", když byl člověk kdekoliv a kouknul se na hodiny a bylo před šestou tak sem si vždycky řek: zrovna bude res
Ale jinak je mi to fuk.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
a podle nekterejch informaci v deset
, jinak taky zatim nevidim zadnou zmenu
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Restarty mi přijdou v pohodě. Žádný lagy jsem nezaznamenal.A časy v kterých proběhnou jsou mi celkem ukradený.Dobrý, dobrý.. 
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Ja hlasoval tri restarty jako zastara jednak je spousta hracu na to naucena a ten cas restartu co driv slapal nevim ale nikomu asi moc nevadil.Zadalsi protoze za cas tu bude dalsi humduk na foru jak neni kam chodit ze je kazdej dung mrtvej pac je malo restartu a to same s vecma v obchode myslim si ze tri restarty je ok tot muj nazor.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
suhlasim s RESom, aj ked som hlasoval "je mi to jedno" teraz by som to zmenil.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Me jeste napadlo zmenit cas tech dvou restartu na 6:00 a 18:00 - ten vecerni byl takovej tradicni a hraci si dosli treba na zachod, cigaro, veceri.
Navic je to takova ,,obnova" dungeonu na vecerni vypravy. Ten ve dve v noci mi prijde rusivej, ze zazene nektery lidi spat.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Este ze tak, jinak bych moh rovnou prodat postel me to prave pride jako jeho hlavni smyslRejty wrote:Ten ve dve v noci mi prijde rusivej, ze zazene nektery lidi spat.
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Ty z nás chceš udělat závisláky co, prej "rušivej"Rejty wrote:Ten ve dve v noci mi prijde rusivej, ze zazene nektery lidi spat.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
no nejak se to zakriklo
servik se v 22:18 nejak zasek a v 22:30 sem Thalku rads resnul
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Ja mel stare tri restarty rad... presne jak se tady rika.. kvuli pauzam na jidlo a tak.)To novy neni spatny, ale je to min bossu, min veci v obchode, ale hlavni veci sou asi lagy a tech sem si jeste nejak vyrazen nevsiml. Proto rikam je mi to jedno, ale kdyby to melo pak casem diky tomu vice lagovat, byl bych radsi spatky pro tri.
A zase se craftí...
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
No, tak pokud bych si já mohl přát restart, tak asi o půlnoci, páč ve dvě je už na postel moc pozdě, musím začít chodit spát dřív, takže já chci půlnoc a aby to nešlo pustit nejmíň půl hodiny a já musel do pelechu

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu