Čaroděj
Re: Čaroděj
Jo tohle možná bude problém, který jsem vůbec nečekal.
Re: Čaroděj
Jestli jde o ten regen, tak jak říkám, spíše kosmetická chybka, která spamuje log, ale jinak neškodná (pro mě tedy
)
.
Re: Čaroděj
Regen je kosmetický, tam chybu vidím.
Problém bude ten drobrodruh u NPC jako třeba u toho pantera.
Problém bude ten drobrodruh u NPC jako třeba u toho pantera.
Re: Čaroděj
Nu ale jinak se to chová jak má. Teda neměřím tam přesně ten lvlový růst, ale má to redukce, možná i ten regen, sneaky jako normálně.
.
Re: Čaroděj
Jo vlastně to vadit nebude. Protože u NPC nezáleží na povolání, featy jsou navázány ručně.
Super, tím lépe.
Super, tím lépe.
Re: Čaroděj
Takže pro zopakování, jak je to s tou regenerací? Bude x nebude, je +1 až od 6-tého lvl a nebo mezi 1-5 už má +1 regeneraci?Shaman88 wrote:Jo vlastně to vadit nebude. Protože u NPC nezáleží na povolání, featy jsou navázány ručně.
Super, tím lépe.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Čaroděj
V další verzi to bude opraveno at tak nebo onak.Barbar321 wrote:Takže pro zopakování, jak je to s tou regenerací? Bude x nebude, je +1 až od 6-tého lvl a nebo mezi 1-5 už má +1 regeneraci?Shaman88 wrote:Jo vlastně to vadit nebude. Protože u NPC nezáleží na povolání, featy jsou navázány ručně.
Super, tím lépe.
Re: Čaroděj
Hm, další věc k přítelíčkovi.
Zraněného přítelíčka (bulvu) jsem prokecl a z textové nabídky zvolil: "Nakrmit přítelíčka".
HP přítelíčka šly do FULL stavu.
Je to OK? Na ST jsem čaroděje nehrál, ale tak nějak neurčitě si vzpomínám že se to tenkrát rušilo?
No prostě nevím zda je to chyba nebo v pořádku.
Zraněného přítelíčka (bulvu) jsem prokecl a z textové nabídky zvolil: "Nakrmit přítelíčka".
HP přítelíčka šly do FULL stavu.
Je to OK? Na ST jsem čaroděje nehrál, ale tak nějak neurčitě si vzpomínám že se to tenkrát rušilo?
No prostě nevím zda je to chyba nebo v pořádku.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Čaroděj
Je to chyba.Bahnak wrote:Hm, další věc k přítelíčkovi.
Zraněného přítelíčka (bulvu) jsem prokecl a z textové nabídky zvolil: "Nakrmit přítelíčka".
HP přítelíčka šly do FULL stavu.
Je to OK? Na ST jsem čaroděje nehrál, ale tak nějak neurčitě si vzpomínám že se to tenkrát rušilo?
No prostě nevím zda je to chyba nebo v pořádku.
Vedoucí týmu Thalie
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Čaroděj
Výpis vyhazuje regen 0. Ale skutečnost je taková že se přítelíček regeneruje. Viděl jsem to na vlastní očiNalkanar wrote:Čaroděj lvl 5. Přítelíček se pořád regeneruje za 0.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Čaroděj
A nebyl to pritelicek, co má regen už v původní verzi?-darkvision- wrote:Výpis vyhazuje regen 0. Ale skutečnost je taková že se přítelíček regeneruje. Viděl jsem to na vlastní očiNalkanar wrote:Čaroděj lvl 5. Přítelíček se pořád regeneruje za 0.![]()
![]()
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Čaroděj
Taky bych to tipoval. Můj se neregeneruje.Caehan wrote:A nebyl to pritelicek, co má regen už v původní verzi?-darkvision- wrote:Výpis vyhazuje regen 0. Ale skutečnost je taková že se přítelíček regeneruje. Viděl jsem to na vlastní očiNalkanar wrote:Čaroděj lvl 5. Přítelíček se pořád regeneruje za 0.![]()
![]()
Otázkou ale pořád zůstává, jak je to s tím nastavením. Kdy vlastně má dostávat tu +1 do regenerace, je-li psáno +1 za každých 5lvl tj. 1-5 je +1 nebo +0 a nebo až na 6-tém lvl dostane tu +1?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Čaroděj
LOL, právě se mi podařilo nakrknout svého familiara který mě jedním šmahem sejmul - inu, nečekal jsem to.
Předcházelo tomu plošné kouzlo "sleep", bohužel familiar se nacházel v zóně dopadu kouzla, nezčervenal, ale prostě mě zabil.
Předcházelo tomu plošné kouzlo "sleep", bohužel familiar se nacházel v zóně dopadu kouzla, nezčervenal, ale prostě mě zabil.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1