Osobně bych asi souhlasil s tímto a ty dva restarty se mi libí trochu víc,ale jinak je mi to vlastně jedno.....čas ukáže víc...Rejty wrote:Me jeste napadlo zmenit cas tech dvou restartu na 6:00 a 18:00 - ten vecerni byl takovej tradicni a hraci si dosli treba na zachod, cigaro, veceri.Navic je to takova ,,obnova" dungeonu na vecerni vypravy. Ten ve dve v noci mi prijde rusivej, ze zazene nektery lidi spat.
Jak jste spokojeni s novymi restarty?
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
No me ten v 18h prisel dobrej (pauza na veceri aby se neumrelo hladem, vobnova bossu, cigo apod jak tu nekdo psal) ...ten ve 2h bych posunul tak na 3h rano, a pak mozna bych dal este presne ve 12h vpoledne, kdy kazdej normalni clovek obedva a kdyz ne tak ho to aspon donuti 
takze muj navrh 18:00 - 2:00 - 12:00
...prece Thalie nechce prijit vo hrace z nedodrzeni pitnyho a zraciho rezimu

takze muj navrh 18:00 - 2:00 - 12:00
...prece Thalie nechce prijit vo hrace z nedodrzeni pitnyho a zraciho rezimu
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Dal jsem dva v jiném čase. Souhlasim s rejtyho návrhem 6:00/18:00
Ten v 18:00 mi nějak přirost k srdci
Ten v 18:00 mi nějak přirost k srdci
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Ti co se ani nenaji sou straceny pripadi, natos nejit spat
jakmile mi padne hlava na klavesnici uz mi nikdo nevzbudi i kdyby mi mel sejmout jelen. Takze je mi to vlastne fuk, ale ty soucasny restarty maj svoje + / - ....
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Ten 18:00 bych vrátil, byl to takovej záchytnej bod pro řadu věcí
.. a aspon na večerní hraní budou bossové
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Dal jsem 3 restarty , někdy se stane že se nějaká funkce prostě zastaví - lidi si třeba stěžují na stahování, že se sekne a nepřidávají se % , ale po restartu to zase běží normálně jak má .Návrh Rejtyho se mi celkem líbí 6.00 a 18.00 v pohodě
souhlasím.
souhlasím.
Menhiri Dierta
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Buď 3 jako dřív nebo 2 s tim že se posune ten jeden na 18:00 jak bylo zvykem 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Ja osobne jsem pro tri, tak jako driv...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
mi pripomina stary lidi jak sou zvykli na jeden stereotip a nemuzou prijmout jakokoli zmenu, byt je to ptakovina 
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Ja docela ziram. Zruseni restartu v sest hodin se resilo proto, protoze to imho casto prerusovalo hru. Pokud jde o obnovu bossu a hlavniho lootu, tak to bych radsi udelal casove, nez kvuli tomu vracet k restartu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
hm a taky by slo systemove poslat v sest vecer hlasku :kucik wrote:Ja docela ziram. Zruseni restartu v sest hodin se resilo proto, protoze to imho casto prerusovalo hru. Pokud jde o obnovu bossu a hlavniho lootu, tak to bych radsi udelal casove, nez kvuli tomu vracet k restartu.
krik: // jdete se nazrat at nechcipnete hlady!!
A zase se craftí...
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
souhlasim s kucikem, restart v 6 vecer zbytecne prerusoval hru...
pokud server zvladne bezet jenom s dvema restarty, tak jsem pro to, aby cas zustal tak jak je ted, tedy v dobe, kdy nehraje tolik lidi
pokud server zvladne bezet jenom s dvema restarty, tak jsem pro to, aby cas zustal tak jak je ted, tedy v dobe, kdy nehraje tolik lidi
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Stejně tak. Já často musím ve čer (relativně...) brzo končit, proto mě dost zdíral to nahozování v 18:00...nešžse všichni slezli, bylo už vosum a každou další minutu jsem dělal se sebezapření (taky se musím někdy učit, že jo...od čeho je jináč nedělní večer?kucik wrote:Ja docela ziram. Zruseni restartu v sest hodin se resilo proto, protoze to imho casto prerusovalo hru. Pokud jde o obnovu bossu a hlavniho lootu, tak to bych radsi udelal casove, nez kvuli tomu vracet k restartu.
Co mne napadlo, pokud chcete mít na večer co bít, tak jeden z těch dvou restartíků (pokud dva nedělaj ty problémy) mít prostě v 16:00. A ranní v 4:00...to nikoho snad nepřetrhne. Vzpomínám na to z Alhambrie, tam mi to vyhovovalo...žádná překážka na RP večer, ale přesto bylo připraveno...a všichni ceepeři si jeskyně vytřískali stejně hned po čtvrté.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
no kluci a holky, je to rozcestí
creepeři by chtěli restart co dvě hodiny, ostatní nejradši vůbec, anketa má nulovou vypovídací schopnost o restartech, je to jen sčítání creeperu a těch druhejch
jestli teda kucik je ochotnej napsat časový obnovování bossů, je to podle mě nejschůdnější cesta, pokud teda chcem mermomocí vyhovět všem (já ne)
předpokládám, že čas obnovení bude tajnej a neodhadnutelnej (třeba každejch 5 hodin a 48 minut ±1/2 hodiny), už sem na jednom serveru zažil logování creeperů podle hodin
creepeři by chtěli restart co dvě hodiny, ostatní nejradši vůbec, anketa má nulovou vypovídací schopnost o restartech, je to jen sčítání creeperu a těch druhejch
jestli teda kucik je ochotnej napsat časový obnovování bossů, je to podle mě nejschůdnější cesta, pokud teda chcem mermomocí vyhovět všem (já ne)
předpokládám, že čas obnovení bude tajnej a neodhadnutelnej (třeba každejch 5 hodin a 48 minut ±1/2 hodiny), už sem na jednom serveru zažil logování creeperů podle hodin
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Jak jste spokojeni s novymi restarty?
Me je to vcelku jedno-cim vic restartu, tim vickrat se nekteri lidi alespon dostanou od PC 