smrt a oživení

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

smrt a oživení

Post by danielfojt »

tak prosím chtěl bych byt informován jak je to s oživením postav.zemřel jsem v dungeonu,ale semnou v družině byla Mnehiri a oživila mě,ale i přesto jsem ztratil přes 3500 xp,tak do Pr...e jak to tady funguje,k čemu je to potom dobré takové oživení.na mojem lvl už je to pěkná dřina nahrát 3500 xp...tak žádám aspoň vysvětlení proč to tak je...
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: smrt a oživení

Post by melvik »

pokud jsou penize pak je nejmensi ztrate XP oziveni v chramu, nasleduje klericke vzkriseni a posledni je klericke oziv mrtveho.
Nejhur vyjde projiti pres dabla.

Pri ztrate XP se postave ubiraji jen bojove XP. Tudiz smrt zlepsuje pomer bojove / nebojove XP.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: smrt a oživení

Post by photter »

původně se přemejšlelo, že budeme postavám za smrt expy naopak přidávat ale je to zneužitelný :lol:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: smrt a oživení

Post by Sorrow »

danielfojt wrote:tak prosím chtěl bych byt informován jak je to s oživením postav.zemřel jsem v dungeonu,ale semnou v družině byla Mnehiri a oživila mě,ale i přesto jsem ztratil přes 3500 xp,tak do Pr...e jak to tady funguje,k čemu je to potom dobré takové oživení.na mojem lvl už je to pěkná dřina nahrát 3500 xp...tak žádám aspoň vysvětlení proč to tak je...
Mozna by pomohlo misto tech do pr... si poradne precist informace o svete a systemech nez tu hned hulakat.
Myslim ze je to tam dost jednoduse popsane aby to pochopil i nekdo jako TY.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: smrt a oživení

Post by danielfojt »

melvik wrote:pokud jsou penize pak je nejmensi ztrate XP oziveni v chramu, nasleduje klericke vzkriseni a posledni je klericke oziv mrtveho.
Nejhur vyjde projiti pres dabla.

Pri ztrate XP se postave ubiraji jen bojove XP. Tudiz smrt zlepsuje pomer bojove / nebojove XP.
aha tak to potom to kouzlo je k nicemu to je dobre vedet kazdy si radeji zaplati nez by se pachtil zpet pri tak velke ztrate xp....
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: smrt a oživení

Post by danielfojt »

Myslim ze je to tam dost jednoduse popsane aby to pochopil i nekdo jako TY.[/quote]

hele tak to si odpust,ja bohužel nehraju klerika tak nevim proc bych mel tyhle veci procitat,a pro priste si odpust ty narazky :D
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: smrt a oživení

Post by melvik »

on asi sorrow narazel na to, ze sis to neprecetl a rozcilujes se tu defakto na nas ze to nevis :)
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: smrt a oživení

Post by melvik »

na druhou stranu smrt cloveka trosku vykoleji, takze co sme si to sme si. A ano urcite pokud jsou penize je nejlepsi hledat zkusenou pomoc vyssich knezi v chramech.
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: smrt a oživení

Post by danielfojt »

melvik wrote:na druhou stranu smrt cloveka trosku vykoleji, takze co sme si to sme si. A ano urcite pokud jsou penize je nejlepsi hledat zkusenou pomoc vyssich knezi v chramech.
no jo uz jsem klidnejsi,ale ona ta ztrata xp hrozne zaboli :(
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: smrt a oživení

Post by Zyga »

danielfojt wrote:tak prosím chtěl bych byt informován jak je to s oživením postav.zemřel jsem v dungeonu,ale semnou v družině byla Mnehiri a oživila mě,ale i přesto jsem ztratil přes 3500 xp,tak do Pr...e jak to tady funguje,k čemu je to potom dobré takové oživení.na mojem lvl už je to pěkná dřina nahrát 3500 xp...tak žádám aspoň vysvětlení proč to tak je...
velice jednoduchy, kdyby te neozivila, prisel bys vo nakejch 6000. uz chapes jakej to ma smysl?
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
danielfojt
Měšťan
Posts: 159
Joined: 11:08 15. Feb 2008
Location: vsetín
Contact:

Re: smrt a oživení

Post by danielfojt »

Zyga wrote:
danielfojt wrote:tak prosím chtěl bych byt informován jak je to s oživením postav.zemřel jsem v dungeonu,ale semnou v družině byla Mnehiri a oživila mě,ale i přesto jsem ztratil přes 3500 xp,tak do Pr...e jak to tady funguje,k čemu je to potom dobré takové oživení.na mojem lvl už je to pěkná dřina nahrát 3500 xp...tak žádám aspoň vysvětlení proč to tak je...
velice jednoduchy, kdyby te neozivila, prisel bys vo nakejch 6000. uz chapes jakej to ma smysl?
jenze ty jsi tak trasne chytry ze ja si pripadam jako debilek proti tobe,ja nevedel ze to takhle klesne,kdybych to vedel donesli by me do mesta k mnichovi,takze klidek...
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: smrt a oživení

Post by Rejty »

Mas cist forum, neznalost neomlouva...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: smrt a oživení

Post by kucik »

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =100&t=793

A jen tak naokraj. Nekrisi mnich, ale knez.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: smrt a oživení

Post by Jachym »

Já se omlouvám , za to mohu já , ano já to četl ale už hned v lednu a teď jsem neměl čas to znovu pročíst, myslel jsem si že to bude ztráta tak 1-2% .
Zároveň si myslím že toto nastavení je chybné a zbytečně přísné. Nejde o klerika ale o lidi na serveru. Přemýšlím o tom že udělám o tom anketu - toto téma je totiž nevyčerpatelné a mám v hlavě asi 10 DESET argumentů proč to nějak změnit.
Například Menhiri už jen sedí nebo chodí a kecá popřípadě loví bezpečnou zvěř.
při ztratě 6250 expů by totiž doháněla ztrátu 12-14 dní tak na to tedy kašlu
v životě také nelezu tam kde mohu snadno umřít.
Menhiri Dierta
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: smrt a oživení

Post by igor »

Jachym wrote:...
Já sem třeba skoro na 14. lvlu a chcíp sem zatim jenom jednou kvůli blbýmu duergarovi :twisted:
Holt nesmíš tolik riskovat a včas poznat kdy jde do tuhýho.
Btw. jestli budeš dělat anketu, která se určitě zvrhne ve flejm kterej už tu byl, tak krom 10ti důvodů proč to změnit napiš taky konkrétně JAK to změnit ;)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Locked