At sem napíše každá kdo s tím má problém.innfra wrote:No, ale neřeší to problém, který vznikl lidem, kteří mi psali, že mi ty buildy nesedí a naklikali to tam.
Plus lidi, kteří s tím nepočítaly. Jak se bude tohle řešit?
Tulák - body dovedností
Re: Tulák - body dovedností
Re: Tulák - body dovedností
A teď ještě všechna základní povolání. Informace, že na první úrovní postavy dostávají násobky SP, je pro (nás) hráče zbytečnáShaman88 wrote:Ted jsem to tam změnilKaTo wrote:...
Pijte mě.
Re: Tulák - body dovedností
Já *udělá emo scénu a ukazuje na chybějících 21 skillpointůShaman88 wrote:At sem napíše každá kdo s tím má problém.innfra wrote:No, ale neřeší to problém, který vznikl lidem, kteří mi psali, že mi ty buildy nesedí a naklikali to tam.
Plus lidi, kteří s tím nepočítaly. Jak se bude tohle řešit?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Tulák - body dovedností
Mě pochybí 29 skill pointů.KaTo wrote:...
což není málo
Re: Tulák - body dovedností
Já se ptala Infry, protože buildům vůbec nerozumím a pomáhal mi s ním. A ano, chyběli mi a tedy chybí mi dva body z druhého lvl (prvního lvl Tuláka).
Amal - inspiraci pro ní jsem nalezla u tohoto klipu: https://youtu.be/nuckTcoZG4Q
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI
Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI
Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo
Re: Tulák - body dovedností
Víc, na dalším lvlu by jí chyběly 2/3 bodů.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Tulák - body dovedností
vubec se vtom nevyznam ale jak to je u Bar,Pul drak In 9 schazi mi v takovem připadě něco nebo ne?
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Re: Tulák - body dovedností
Člověk městský, int 14, 1 dobrodruh, 6 tulák
Mám doposud skillů:71
Na novém lvlu dostávám: 11
Odpovídá to prosím?
Mám doposud skillů:71
Na novém lvlu dostávám: 11
Odpovídá to prosím?
Re: Tulák - body dovedností
Také s tím mám problém, počítal jsem s cca 50-55 body, místo toho mám bodů 30.
V praxi to pro mě znamená vykašlat se na jednu až dvě skillové větve.
V praxi to pro mě znamená vykašlat se na jednu až dvě skillové větve.
Re: Tulák - body dovedností
Goran wrote:Člověk městský, int 14, 1 dobrodruh, 6 tulák
Mám doposud skillů:71
Na novém lvlu dostávám: 11
Odpovídá to prosím?
Kdyby se opravil problém se skill bodama u dobrodruha tak dle původního počítání bys měl mít 110 skill pointů. Bohužel kvůli chybě, kterou je těžké odstranit, ikdyž věřím, že by se dala určitě nějak obejít bys měl nyní mít 66+19=85.
Re: Tulák - body dovedností
Při testech poslední úpravy dovedností na test modulu, vše fungovalo dle mechaniky. Na všech povoláních. Takže v tom problém není.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Tulák - body dovedností
Mš napadají asi tři způsoby, jak ten "nerf" dorovnat:Strigo wrote:Kdyby se opravil problém se skill bodama u dobrodruha tak dle původního počítání bys měl mít 110 skill pointů. Bohužel kvůli chybě, kterou je těžké odstranit, ikdyž věřím, že by se dala určitě nějak obejít bys měl nyní mít 66+19=85.
1) na 2lvlu postavy (tj. 1.lvl tuláka) by se ty chybějící skillpointy dohodily systémově (příklad - elf tulák, int 14, má mít na 1.lvlu 40 skillpointů, systémově dostane "jen" 19, takže 21 chybí za první lvl. Takže na druhém lvlu dostane pak místo 8+2=10 bodů i ty chybějící za začátek = 10+21 = 31 skillpointů) - je to "výzva" pro Shamanna
2) DM natvrdo nahodí chybějící skillpointy do skillů, dle přání (aspoň na ST to šlo, tak snad i tady) hráče (znamená to sehnat DM, které musí párkrát kliknout).
3) buffne se tulákovi INT, aby se chybějící bodíky "samy" dobraly při klasickém lvlení.
Týmu - tohle ořezání tuláka je "nepříjemný". tulák je support classa a tohle podivné "řešení" skillpointů ji degraduje (zvlášť jestli má infra pravdu a v testu to fungovalo).
Btw - mě tak napadá, že u člověka (+1skillpoint za rasu) tuláka je to ještě větší nerf než u ostatních ras
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Tulák - body dovedností
ad1) úprava udělovaných dovedností na testu byla a upravovalo se to. Takže je to možné, ale pokud by se dělal zásah, raději bych se přikláněl ke klasickému systému, protože takhle zvýhodňuješ ostatní povolání a mažeš jen největší rozdíl u osmipovolání, od teď jsou dvě tulák a kurtizána.KaTo wrote:Mš napadají asi tři způsoby, jak ten "nerf" dorovnat:Strigo wrote:Kdyby se opravil problém se skill bodama u dobrodruha tak dle původního počítání bys měl mít 110 skill pointů. Bohužel kvůli chybě, kterou je těžké odstranit, ikdyž věřím, že by se dala určitě nějak obejít bys měl nyní mít 66+19=85.
1) na 2lvlu postavy (tj. 1.lvl tuláka) by se ty chybějící skillpointy dohodily systémově (příklad - elf tulák, int 14, má mít na 1.lvlu 40 skillpointů, systémově dostane "jen" 19, takže 21 chybí za první lvl. Takže na druhém lvlu dostane pak místo 8+2=10 bodů i ty chybějící za začátek = 10+21 = 31 skillpointů) - je to "výzva" pro Shamanna, zda to jde naprogramovat.
2) DM natvrdo nahodí chybějící skillpointy do skillů, dle přání (aspoň na ST to šlo, tak snad i tady) hráče (znamená to sehnat DM, které musí párkrát kliknout).
3) buffne se tulákovi INT, aby se chybějící bodíky "samy" dobraly při klasickém lvlení.
Týmu - tohle ořezání tuláka je "nepříjemný". tulák je support classa a tohle podivné "řešení" skillpointů ji degraduje (zvlášť jestli má infra pravdu a v testu to fungovalo).
Btw - mě tak napadá, že u člověka (+1skillpoint za rasu) tuláka je to ještě větší nerf než u ostatních ras.
ad2) možnost, ale otravná, stále neřeší ty rozdíly u zvýhodněných postav
ad3) nesmysl, protože tulák se kombinuje, pak by z permanentních statů vycházela zvěrstva. Mělo by to i dopad na klasický ingame výpočet dovednostních bodů a zbytečné úpravy navíc.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Tulák - body dovedností
Jen chci take rict ze u hranicare jsem prisel o 9 bodu do jedne dovednosti,Shaman88 wrote:At sem napíše každá kdo s tím má problém.innfra wrote:No, ale neřeší to problém, který vznikl lidem, kteří mi psali, že mi ty buildy nesedí a naklikali to tam.
Plus lidi, kteří s tím nepočítaly. Jak se bude tohle řešit?
se kterou jsem pocital takze bude uplne k nicemu protoze v ni nebudu mit tech 9 bodu

Re: Tulák - body dovedností
Mám build od infry a nesedí mi počet skill bodů co s tím?