Nejcasteji pouzivane zbrane

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Jake tri zbrane pouzivate nejcasteji?

Axe (Sekera)
0
No votes
Bastard sword (Bastard)
5
4%
Battleaxe (Bitevni sekera)
1
1%
Beze zbrane
3
3%
Club (Kyj)
0
No votes
Dagger (Dyka)
5
4%
Dire mace (Straslivy palcat)
1
1%
Double axe (Dvoubrita sekera
1
1%
Dwarven waraxe (Trpaslici sekera)
4
4%
Greataxe (Velka sekera)
5
4%
Greatsword (Velky mec)
6
5%
Halberd (Halapartma)
1
1%
Handaxe (Rucni sekerka)
0
No votes
Heavy flail (Tezky cep)
1
1%
Kama
1
1%
Katana
2
2%
Kukri
1
1%
Light flail (lehky crep)
0
No votes
Light hammer (Kladivko)
0
No votes
Longsword (Dlouhy mec)
9
8%
Mace (Palcat)
1
1%
Morningstar (Remdih)
1
1%
Quarterstaff (Hul)
5
4%
Rapier (Rapir)
5
4%
Scimitar
2
2%
Scythe (Kosa)
2
2%
Shortsword (Kratky mec)
10
9%
Sickle (Srp)
0
No votes
Spear (Kopi)
1
1%
Trident (Trojzubec)
0
No votes
Two-bladed sword (Dvoubrity mec)
2
2%
Warhammer (Valecne kladivo)
3
3%
Whip (Bic)
1
1%
Dart (Vrhaci sipky)
3
3%
Shuriken (Shaken)
0
No votes
Throwing axe (Vrhaci sekyra)
0
No votes
Sling (Prak)
2
2%
Heavy crossbow (Tezka kus)
8
7%
Light crossbow (Lehka kus)
2
2%
Longbow (Dlouhy luk)
17
15%
Shortbow (Kratky luk)
3
3%
 
Total votes: 114

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by kucik »

Theogil I wrote:Tak pokud to je na aktuání postavy pak bych to asi opravil což nejde ... krátký meč - rozhodoval jsem se mezi palcátem a kraťasem a nakonec se mi víc v toolu líbil s krátkým mečem tak jsem to rozjel. Nejspíš ale trošku změním nadhled a místo velkého štítu, který rovněž lépe sedí a dokresluje povolání a zaměření postavy zakoupím pavézu. Nevím, nechám si to projít hlavou.
Menit to jde.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by Theogil I »

kucik wrote:
Theogil I wrote:Tak pokud to je na aktuání postavy pak bych to asi opravil což nejde ... krátký meč - rozhodoval jsem se mezi palcátem a kraťasem a nakonec se mi víc v toolu líbil s krátkým mečem tak jsem to rozjel. Nejspíš ale trošku změním nadhled a místo velkého štítu, který rovněž lépe sedí a dokresluje povolání a zaměření postavy zakoupím pavézu. Nevím, nechám si to projít hlavou.
Menit to jde.
Ups děkuji to jsem nevěděl ... myslel jsem že je to tam nabeton.
Oprava na aktuální zbraně: krátký meč, dýka, krátký luk
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Shifter
Měšťan
Posts: 287
Joined: 20:26 05. Dec 2007
Location: KutnaHora/Praha
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by Shifter »

No u svojeho palata dlouhej + velkej mec, nic jinyho bych se mi u nej snad ani nelibilo (krome jiz zminovaneho kladiva)
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Erkwinn
Poutník
Posts: 93
Joined: 22:35 16. May 2008

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by Erkwinn »

Mám na Thalii jen trpoše a jedinou zbraň, kterou používá je greataxe.
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by Zyga »

Rejty wrote:Nezapomente vzit v uvahu, ze nejvicekrat oznacene zbrane budou zeslabeny, aby se vyuzivaly i jine...
A ty\ co nekdo sice pouziva. ale je sam by mohli bejt posileny :mrgreen: , pouzivam i vrhaci sipky, myslim ze nekde existuje model kterej vypada jako dyka, fakt by me potesilo kdyby se o tom zacalo uvazovat, vypada to stylovejs nez tyhle kramy
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by kucik »

Zyga wrote: A ty\ co nekdo sice pouziva. ale je sam by mohli bejt posileny :mrgreen: , pouzivam i vrhaci sipky, myslim ze nekde existuje model kterej vypada jako dyka, fakt by me potesilo kdyby se o tom zacalo uvazovat, vypada to stylovejs nez tyhle kramy
Jenze on to neni model pro sipky, ale pro shurikeny :(
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by nomis_b »

to by mne zajimalo, jestli 4x dyka neznamena, ze na serveru 4 lidi stahuji dykou a obcas ji neco zapichnou, protoze se jim to nechce prehazovat :mrgreen:
A zase se craftí...
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by Theogil I »

nomis_b wrote:to by mne zajimalo, jestli 4x dyka neznamena, ze na serveru 4 lidi stahuji dykou a obcas ji neco zapichnou, protoze se jim to nechce prehazovat :mrgreen:
Za mě ne .. používám ji jako sec. zbraň při boji dvěma zbraněma proti velmi slabím NPC.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by Zyga »

kucik wrote: Jenze on to neni model pro sipky, ale pro shurikeny :(
Noooo... stejne sem este shurikeny prodavat nikde nevidel tak proc ne, ja tech 1k3 nak preziju, kdybych jel ciste na damage tak poradam vypravy do hagolu a plundruju jim tam zasoby vrhacich seker, coz me tak napada jestli na ni taky neni nakej peknej model..
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nejcasteji pouzivane zbrane

Post by kucik »

Takze jelikoz uz se sesel docela reprezentativni vzorek, udelal bych z toho nejake zavery.
Zbrane, ktere se ukazaly jako nepouzivane:

Kyj, srp a trojzubec povazuju za zbrane spis stylove a at uz budou mit jakekoliv staty, vetsina hracu si je imho vezme stejne jen pro jejich vzhled.

Shuriken ma nizsi damage oproti sipkam a potrebuje exotic proficiency. Na druhou stranu oproti sipkam nic nevazi a u munice to postavy bez sily pociti vyrazne.

Vrhaci sekyra Ma imho drastickou nevyhodu ve hmotnosti, pro kterou ji povazuju u vetsiny postav za nepouzitelnou. Fakt, ze jde o jedinou ranged zbran, ktera ma secny zraneni, to podle me moc nevyvazi a uvazoval bych o zasahu do haku a jeji odlehceni.

Rucni sekerka a kladivko jsou v podstate jen pracovni nastroje, ikdyz takova sekyrka neni pro zlodeje vubec spatnou zbrani. Treba k trpaslicimu zlodeji by se vyborne hodila a je podstatne ucinejsi, nez dyky.

Zbyva lehky cep, ktery byl diskutovany uz drive a u ktereho by nejake upravy imho mely smysl.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked