Zbraně a zbroje
Re: Zbraně a zbroje
Tipuji že to byl účel.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Zbraně a zbroje
Není to účel, ale dobrodruh je dělaný z původního zloděje, takže tam byl původně nastavený zloděj a úpravama na NT se to přepsalo na dobrodruha.Mok wrote:Dole na trhu (Khazed - přístav) je prodavač různýho oblečení (ten co učí tuláky) a k prodeji má hafo oblečků omezených na povolání, jenže jedním z těch povolání je dobrodruh.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Zbraně a zbroje
Těžká kuše není 2d12 (jak je psáno v mechanice), ale patrně d20. Vycházím z toho, že už se mi podařilo dát i 1 dmg.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Zbraně a zbroje
Nevím jestli jsou udělané postihy za sílu, jako tomu bylo na ST, ale může ti tma něco dmg odečítat. Vcií které to ovlivnují je dost, od redukce, po zvýšenou imunitu na bodání atd. Snížení zranění o jediný bod klidně znamená výsledek co jsi dostal. Doporučuju zkontrolovat v character listu. Zkontroloval bych to sám, ale ani jedna z mých postav sui nemůže těžkou kuši dovolit 
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Zbraně a zbroje
A co máš napsaný ve statech v charakter sheetu?Mok wrote:Těžká kuše není 2d12 (jak je psáno v mechanice), ale patrně d20. Vycházím z toho, že už se mi podařilo dát i 1 dmg.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zbraně a zbroje
No, buď je v charsheetu damage 1-20, nebo 2-24. Easy.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Zbraně a zbroje
1-20, co si vzpomínám, dokud jsem do tohoto žrouta měl šipkyJ.F.Payne wrote:No, buď je v charsheetu damage 1-20, nebo 2-24. Easy.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Zbraně a zbroje
Mrknout do sheetu mě nenapadlo, mam tam 1-20
Re: Zbraně a zbroje
A nestřílel jsi otrávený se sníženou silou z kuše, co má vlastnost "mighty"?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Zbraně a zbroje
Ne nestřílel, mám úplně obyčejnou těžkou kuši, sílu mam 14 a redukce/imky jsem odpočítal (pokud se vůbec nějaké vypsaly).
Navíc pokud by se jednalo o problém se sílou nebo něčím podobným, pochybuji, že by se to projevilo na minimální damage snížením o 1 a na maximální o 4.
Navíc pokud by se jednalo o problém se sílou nebo něčím podobným, pochybuji, že by se to projevilo na minimální damage snížením o 1 a na maximální o 4.
Re: Zbraně a zbroje
Mohlo, protože minimální damage zůstává vždy 1. Naopak redukce to být nemohly, protože tvůj rozsah tím není ovlivněný.Mok wrote:Ne nestřílel, mám úplně obyčejnou těžkou kuši, sílu mam 14 a redukce/imky jsem odpočítal (pokud se vůbec nějaké vypsaly).
Navíc pokud by se jednalo o problém se sílou nebo něčím podobným, pochybuji, že by se to projevilo na minimální damage snížením o 1 a na maximální o 4.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Zbraně a zbroje
Moje postava to má stejné. Těžkou kuši, plusovou sílu a rozsah 1-20.Caehan wrote:Mohlo, protože minimální damage zůstává vždy 1. Naopak redukce to být nemohly, protože tvůj rozsah tím není ovlivněný.Mok wrote:Ne nestřílel, mám úplně obyčejnou těžkou kuši, sílu mam 14 a redukce/imky jsem odpočítal (pokud se vůbec nějaké vypsaly).
Navíc pokud by se jednalo o problém se sílou nebo něčím podobným, pochybuji, že by se to projevilo na minimální damage snížením o 1 a na maximální o 4.
Raději s ní vrhám šipky, protože k tomu jde i modifikátor za sílu a kromě toho mi připadá, že je to i rychlejší
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Zbraně a zbroje
Rychlejší je to určitě, pokud nemáš rapid reload a už zvládneš více útoků v kole.
Re: Zbraně a zbroje
Projel jsem 2da:
hodnota z 2da | info z fora
---------------------------
6 heavy crossbow 1k20 19-20 x2 | těžká kuše 2k12 19-20 x2
8 longbow 3k6 20 x3 | dlouhý luk 2k10 20 x3
11 shortbow 2k6 20 x3 | krátký luk 1k10 20 x3
32 diremace 2k10/2k10 19-20 x2 | težký palcát 2k10/2k10 20 x2
33 doubleaxe 2k10/2k10 20 x3 | dvojitá sekyra 2k8/2k8 20 x3
41 katana 1k10 19-20 x2 | katana 2k6 19-20 x2
55 scythe 4k4 20 x4 | kosa 3k4 20 x4
59 shuriken 1k6 19-20 x2 | shuriken 1k4 20 x4
60 sickle 1k6 20 x4 | srp 1k6 19-20 x2
61 sling 1k6 20 x2 | prak 1k8 20 x3
63 throwingaxe 1k8 20 x3 | vrhaci sekyra 1k10 20 x3
310 katar 1k4 19-20 x3 | katar 1k4 20 x3
hodnota z 2da | info z fora
---------------------------
6 heavy crossbow 1k20 19-20 x2 | těžká kuše 2k12 19-20 x2
8 longbow 3k6 20 x3 | dlouhý luk 2k10 20 x3
11 shortbow 2k6 20 x3 | krátký luk 1k10 20 x3
32 diremace 2k10/2k10 19-20 x2 | težký palcát 2k10/2k10 20 x2
33 doubleaxe 2k10/2k10 20 x3 | dvojitá sekyra 2k8/2k8 20 x3
41 katana 1k10 19-20 x2 | katana 2k6 19-20 x2
55 scythe 4k4 20 x4 | kosa 3k4 20 x4
59 shuriken 1k6 19-20 x2 | shuriken 1k4 20 x4
60 sickle 1k6 20 x4 | srp 1k6 19-20 x2
61 sling 1k6 20 x2 | prak 1k8 20 x3
63 throwingaxe 1k8 20 x3 | vrhaci sekyra 1k10 20 x3
310 katar 1k4 19-20 x3 | katar 1k4 20 x3
Re: Zbraně a zbroje
To má být provokace?
Samozřejmě o tom vím, ale nemám čas to opravovat.
Samozřejmě o tom vím, ale nemám čas to opravovat.