CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

Vždycky něco zbyde, nějaké povolání, které pak nikdo moc nepoužívá, ne? S tím se nedá nic dělat.
.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Rejty »

To právě není cílem, dávat někomu úplně to samé, co už má jiné povolání.

Kensai nemusí být východňan. Pokud ti přijde slabý, tak navrhni nějaké úpravy. Prosím ne ve stylu "dejte mu pláty a pavézu".

Otázka do pranice. Plánuje někdo hrát Kensaie?
Vedoucí týmu Thalie
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

Rejty wrote:To právě není cílem, dávat někomu úplně to samé, co už má jiné povolání.

Kensai nemusí být východňan. Pokud ti přijde slabý, tak navrhni nějaké úpravy. Prosím ne ve stylu "dejte mu pláty a pavézu".

Otázka do pranice. Plánuje někdo hrát Kensaie?

1. Ja urcite ne
2. Kensai neni slabý, blbe se ladí, protože jde kombit s povolanim jako je mok, pak bude dobrej.
3. OK tak bych se zamyslel u čistého fightera nad nejakou vychytavkou na vysokém lvl, která by řikala, těším se .... OK třeba to setnutí - jak je šíp smrti, tak fighter by mohl na vysokem lvl 1-2 x za den zkusit setnout s nasledkem okamzité smrti DC podobné jako u AA jen na blízko.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Rejty »

Krysak wrote:3. OK tak bych se zamyslel u čistého fightera nad nejakou vychytavkou na vysokém lvl, která by řikala, těším se .... OK třeba to setnutí - jak je šíp smrti, tak fighter by mohl na vysokem lvl 1-2 x za den zkusit setnout s nasledkem okamzité smrti DC podobné jako u AA jen na blízko.
Já měl někde sepsané nové bojové featy, mohu je sem postnout, pokud to najdu.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Aulus »

Ještě mě tak napadá, že by se čistý bojovník mohl po určité době nějak specializovat. Podobně jako má čaroděj školy magie, tak by šly udělat školy boje (třeba jenom 3 - 4), které by měly svou specifickou sadu featů a zastřešující s levelem stoupající bonus. Hned by se z bojovníka stalo atraktivnější povolání. Problém je v tom, že hodně těch případných "škol" už je rozděleno do samostatných povolání, takže by se muselo vymyslet něco nového.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

Rejty wrote:
Krysak wrote:3. OK tak bych se zamyslel u čistého fightera nad nejakou vychytavkou na vysokém lvl, která by řikala, těším se .... OK třeba to setnutí - jak je šíp smrti, tak fighter by mohl na vysokem lvl 1-2 x za den zkusit setnout s nasledkem okamzité smrti DC podobné jako u AA jen na blízko.
Já měl někde sepsané nové bojové featy, mohu je sem postnout, pokud to najdu.

JJ urcite posli, alespon ti to pohaníme. Jinak abych jen neritizoval - posílení zlodeje a rangera je megafajn.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

Aulus wrote:Ještě mě tak napadá, že by se čistý bojovník mohl po určité době nějak specializovat. Podobně jako má čaroděj školy magie, tak by šly udělat školy boje (třeba jenom 3 - 4), které by měly svou specifickou sadu featů a zastřešující s levelem stoupající bonus. Hned by se z bojovníka stalo atraktivnější povolání. Problém je v tom, že hodně těch případných "škol" už je rozděleno do samostatných povolání, takže by se muselo vymyslet něco nového.
Škola přeseknutí, upíchání, rozsekání, vyvrhnutí?
.
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Puxina »

Bojovník je polochý? Uvědomuješ si kolik má bojovník volných featů?
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

Puxina wrote:Bojovník je polochý? Uvědomuješ si kolik má bojovník volných featů?
Uvedomuju si , co mu ty featy dávají - plochost. Srovnej s rangerem, brabanem a podobně:)
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Puxina »

Krysak wrote:
Puxina wrote:Bojovník je polochý? Uvědomuješ si kolik má bojovník volných featů?
Uvedomuju si , co mu ty featy dávají - plochost. Srovnej s rangerem, brabanem a podobně:)
A proč bych to měl dělat? Můžu bojovníka nakombinovat s něčím a díky těm featům ho pozvednu dost vysoko.

Mě bojovník nepříjde slabý.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Absinthorix »

Rejty wrote:Otázka do pranice. Plánuje někdo hrát Kensaie?
  1. Docela by mu pomohlo kdyby se mu už těch +20 akrobacie počítalo do obrany. Jak psal Krysák - občas se potvory teleportují a to jak je teď papírovej znamená okamžitou smrt
  2. Kdyby dostával ty třešničky na dortu na na nižším lvlu (původní WMko je mělo na 7 tuším)
  3. A ne, neplánuji ho hrát (právě pro jeho křehkost) - proto skončila i moje hlavní postava a nepokračuje na NT
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
kafe
Obyvatel
Posts: 102
Joined: 13:03 27. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kafe »

Základní munice (šípy, šipky, kamení,...) se dá koupit jen v megabalení, hodil by se prodej i po jednom toulci...
Pijte mě.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Rejty »

kafe wrote:Základní munice (šípy, šipky, kamení,...) se dá koupit jen v megabalení, hodil by se prodej i po jednom toulci...
To by bylo přehnaně drahé. Právě proto se munice prodává v baleních. Nebo máš na mysli holou munici bez vlastností?
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
kafe
Obyvatel
Posts: 102
Joined: 13:03 27. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kafe »

Přesně tu
Pijte mě.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Rejty »

Napiš to prosím do chyb, opravím to.
Vedoucí týmu Thalie
Post Reply