CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Vždycky něco zbyde, nějaké povolání, které pak nikdo moc nepoužívá, ne? S tím se nedá nic dělat.
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To právě není cílem, dávat někomu úplně to samé, co už má jiné povolání.
Kensai nemusí být východňan. Pokud ti přijde slabý, tak navrhni nějaké úpravy. Prosím ne ve stylu "dejte mu pláty a pavézu".
Otázka do pranice. Plánuje někdo hrát Kensaie?
Kensai nemusí být východňan. Pokud ti přijde slabý, tak navrhni nějaké úpravy. Prosím ne ve stylu "dejte mu pláty a pavézu".
Otázka do pranice. Plánuje někdo hrát Kensaie?
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Rejty wrote:To právě není cílem, dávat někomu úplně to samé, co už má jiné povolání.
Kensai nemusí být východňan. Pokud ti přijde slabý, tak navrhni nějaké úpravy. Prosím ne ve stylu "dejte mu pláty a pavézu".
Otázka do pranice. Plánuje někdo hrát Kensaie?
1. Ja urcite ne
2. Kensai neni slabý, blbe se ladí, protože jde kombit s povolanim jako je mok, pak bude dobrej.
3. OK tak bych se zamyslel u čistého fightera nad nejakou vychytavkou na vysokém lvl, která by řikala, těším se .... OK třeba to setnutí - jak je šíp smrti, tak fighter by mohl na vysokem lvl 1-2 x za den zkusit setnout s nasledkem okamzité smrti DC podobné jako u AA jen na blízko.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Já měl někde sepsané nové bojové featy, mohu je sem postnout, pokud to najdu.Krysak wrote:3. OK tak bych se zamyslel u čistého fightera nad nejakou vychytavkou na vysokém lvl, která by řikala, těším se .... OK třeba to setnutí - jak je šíp smrti, tak fighter by mohl na vysokem lvl 1-2 x za den zkusit setnout s nasledkem okamzité smrti DC podobné jako u AA jen na blízko.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ještě mě tak napadá, že by se čistý bojovník mohl po určité době nějak specializovat. Podobně jako má čaroděj školy magie, tak by šly udělat školy boje (třeba jenom 3 - 4), které by měly svou specifickou sadu featů a zastřešující s levelem stoupající bonus. Hned by se z bojovníka stalo atraktivnější povolání. Problém je v tom, že hodně těch případných "škol" už je rozděleno do samostatných povolání, takže by se muselo vymyslet něco nového.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Rejty wrote:Já měl někde sepsané nové bojové featy, mohu je sem postnout, pokud to najdu.Krysak wrote:3. OK tak bych se zamyslel u čistého fightera nad nejakou vychytavkou na vysokém lvl, která by řikala, těším se .... OK třeba to setnutí - jak je šíp smrti, tak fighter by mohl na vysokem lvl 1-2 x za den zkusit setnout s nasledkem okamzité smrti DC podobné jako u AA jen na blízko.
JJ urcite posli, alespon ti to pohaníme. Jinak abych jen neritizoval - posílení zlodeje a rangera je megafajn.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Škola přeseknutí, upíchání, rozsekání, vyvrhnutí?Aulus wrote:Ještě mě tak napadá, že by se čistý bojovník mohl po určité době nějak specializovat. Podobně jako má čaroděj školy magie, tak by šly udělat školy boje (třeba jenom 3 - 4), které by měly svou specifickou sadu featů a zastřešující s levelem stoupající bonus. Hned by se z bojovníka stalo atraktivnější povolání. Problém je v tom, že hodně těch případných "škol" už je rozděleno do samostatných povolání, takže by se muselo vymyslet něco nového.
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Bojovník je polochý? Uvědomuješ si kolik má bojovník volných featů?
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Uvedomuju si , co mu ty featy dávají - plochost. Srovnej s rangerem, brabanem a podobně:)Puxina wrote:Bojovník je polochý? Uvědomuješ si kolik má bojovník volných featů?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A proč bych to měl dělat? Můžu bojovníka nakombinovat s něčím a díky těm featům ho pozvednu dost vysoko.Krysak wrote:Uvedomuju si , co mu ty featy dávají - plochost. Srovnej s rangerem, brabanem a podobně:)Puxina wrote:Bojovník je polochý? Uvědomuješ si kolik má bojovník volných featů?
Mě bojovník nepříjde slabý.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Rejty wrote:Otázka do pranice. Plánuje někdo hrát Kensaie?
- Docela by mu pomohlo kdyby se mu už těch +20 akrobacie počítalo do obrany. Jak psal Krysák - občas se potvory teleportují a to jak je teď papírovej znamená okamžitou smrt
- Kdyby dostával ty třešničky na dortu na na nižším lvlu (původní WMko je mělo na 7 tuším)
- A ne, neplánuji ho hrát (právě pro jeho křehkost) - proto skončila i moje hlavní postava a nepokračuje na NT
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Základní munice (šípy, šipky, kamení,...) se dá koupit jen v megabalení, hodil by se prodej i po jednom toulci...
Pijte mě.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To by bylo přehnaně drahé. Právě proto se munice prodává v baleních. Nebo máš na mysli holou munici bez vlastností?kafe wrote:Základní munice (šípy, šipky, kamení,...) se dá koupit jen v megabalení, hodil by se prodej i po jednom toulci...
Vedoucí týmu Thalie