CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Srovnání barbar / bojovník / kensai.
Osobně mě příjde bojovník nejsilnější z nich. Jeho bonusy jsou pasivní, dokáže získat větší dmg než oba a má ho trvale, ale zase nemá kritiky. Barbar je naopak spíše defenzivní povolání, jeho ofenzivní část je krátkodobá.
Kensai je naopak čistě ofenzivní, a takový by měl zůstat, obranná část povolání se rysuje postupně, na top lvlu už není takový rozdíl oproti bojovníkovi .
Pokud chcete hrát kensaie který je slušný i jako defenzivní povolání tak vám doporučuju - ranger 19 / kensai 20, přesně v tomto pořadí....
Osobně mě příjde bojovník nejsilnější z nich. Jeho bonusy jsou pasivní, dokáže získat větší dmg než oba a má ho trvale, ale zase nemá kritiky. Barbar je naopak spíše defenzivní povolání, jeho ofenzivní část je krátkodobá.
Kensai je naopak čistě ofenzivní, a takový by měl zůstat, obranná část povolání se rysuje postupně, na top lvlu už není takový rozdíl oproti bojovníkovi .
Pokud chcete hrát kensaie který je slušný i jako defenzivní povolání tak vám doporučuju - ranger 19 / kensai 20, přesně v tomto pořadí....
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Drobnost do budoucna - logičtější systém počasí. Aneb jednu lokaci prší, v druhé je hezky sucho a ve třetí málem sněží. Samozřejmě se zohledněním zeměpisu Redan-Teru (např. bylo mi řečeno, že zimy přímo v Karathě jsou dosti mírné a bez sněhu, ale severnějc už ten sníh bývá).
.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Větší tma v lokacích, kde by měla být - včera jsme byli v lokaci, kde nebyly zřejmé zdroje světla, ale bylo tam víc vidět, než venku (kde byla zrovna noc).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Souhlasím, větší tma v lokacích, dodává na atmosféře, v jeskyních klidně i tmu úplnou a podobně.G-ladiator wrote:Větší tma v lokacích, kde by měla být - včera jsme byli v lokaci, kde nebyly zřejmé zdroje světla, ale bylo tam víc vidět, než venku (kde byla zrovna noc).
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Alespoň se pak využijí všechny ty pochodně, svítívé předměty, kouzla a zvláštní schopnosti postav 
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ve kterých lokacích konkrétně? Napište to do chyb, podívám se na to.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Pocasi se planuje do budoucna, ale ma to nizkou prioritu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Něco jako blacklist do hospody. Když někdo udělá bordel v hospodě, tak bude možné přidat jméno postavy na černou listinu a vyhazovač by ho pak vyhodil při vstupu
.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Trenér čarodějů... většinou ho potřebuji těsně po večerním restartu a je mi už blbé se pokaždé ptát.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Stejně tak. Ale tak snad se brzy dočkáme té Azurové věže.Caehan wrote:Trenér čarodějů... většinou ho potřebuji těsně po večerním restartu a je mi už blbé se pokaždé ptát.
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jo, jsem si vzpomněl, že mi chybí, aby se dal stáhnout jelen nebo kanec pro maso.
Já vím, že se dá stáhnout z vlka nebo z jezevce.... ale...
Já vím, že se dá stáhnout z vlka nebo z jezevce.... ale...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak mě napadlo.
Co kdyby měl hraničář (bo je to tvrdý chlapík) menší únavu, jídlo, pití apod. nebo nějaký bonus právě do těchto věcí (kupříkladu že nemá za únavu postihy, apod.).
Hraničáři jsou tvrdí chlapíci, kteří se v přírodě uživí s málem.
Ve většině fantasy literatury a různých Pan and Paper hrách to tak je.
Co kdyby měl hraničář (bo je to tvrdý chlapík) menší únavu, jídlo, pití apod. nebo nějaký bonus právě do těchto věcí (kupříkladu že nemá za únavu postihy, apod.).
Hraničáři jsou tvrdí chlapíci, kteří se v přírodě uživí s málem.
Ve většině fantasy literatury a různých Pan and Paper hrách to tak je.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
a co tim padem třeba takovej Barbar? na to aani nemyslete...Strigo wrote:Tak mě napadlo.
Co kdyby měl hraničář (bo je to tvrdý chlapík) menší únavu, jídlo, pití apod. nebo nějaký bonus právě do těchto věcí (kupříkladu že nemá za únavu postihy, apod.).
Hraničáři jsou tvrdí chlapíci, kteří se v přírodě uživí s málem.
Ve většině fantasy literatury a různých Pan and Paper hrách to tak je.
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek