VYSVĚTLENO: Chyba v úvodní lokaci

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

VYSVĚTLENO: Chyba v úvodní lokaci

Post by May »

http://uloz.to/x9Pi59tg/chyba-tga
Ta lokace je nějaká jiná než jak by měla vypadat.
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Chyba v úvodní lokaci

Post by Radim »

May wrote:http://uloz.to/x9Pi59tg/chyba-tga
Ta lokace je nějaká jiná než jak by měla vypadat.
To bude asi chyba u tebe, teď ji mám nečtenou a je v cajku. Jo grafika je svinstvo.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Chyba v úvodní lokaci

Post by May »

Radim wrote:
May wrote:http://uloz.to/x9Pi59tg/chyba-tga
Ta lokace je nějaká jiná než jak by měla vypadat.
To bude asi chyba u tebe, teď ji mám nečtenou a je v cajku. Jo grafika je svinstvo.
Tak já vím jen potřebuji vědět jaká jestli třeba tohle dělá když je něco blbě stažený....
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Chyba v úvodní lokaci

Post by Radim »

May wrote:
Radim wrote:
May wrote:http://uloz.to/x9Pi59tg/chyba-tga
Ta lokace je nějaká jiná než jak by měla vypadat.
To bude asi chyba u tebe, teď ji mám nečtenou a je v cajku. Jo grafika je svinstvo.
Tak já vím jen potřebuji vědět jaká jestli třeba tohle dělá když je něco blbě stažený....
Spíš nastavení grafiky, kompatibility atd.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Locked