Nefungující loďka
Pomník hrdinů - Ivory
Loďka na pomník funguje, ale z pomníku zpět ne, je zaseklá ve skále a nedá se nakliknout její použití (při testování fungovala dobře)
OPRAVENO: Re: Nefunkční přechod
OPRAVENO: Re: Nefunkční přechod
Na vyžádání.
Re: Nefunkční přechod
Ivorský hřbitov, přechod "zpátky" do věže nefunguje. Díky bohům za křidýlka!
OPRAVENO.
OPRAVENO.
PUF!
Re: Nefunkční přechod
Kel-A-Hazr - město - podzemní: jeden z přechodů mířící přímo do arény (na mapě ten nejsevernější) je aktivní pouze směrem dovnitř, zpátky už ne
OPRAVENO.
OPRAVENO.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Nefunkční přechod
Nějak se nemůžu dostat k lukaři v horní Karatě. Včera mi to ještě šlo
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Nefunkční přechod
Nerozumím, kam to chybně hází. Napiš mi, mezi kterými dvěma lokacemi blbne přechod.FroziKk wrote:"Divočina 3" -> "Horní jeskyně 1. (ta plná strig)" -> východ do "zatopené tunely 2"
Tohle je počítám chyba, ten přechod hází tam kam nemá. Po průchodu to hází k tunelům, kam se normálně jde od Hagolské brány. Když se chce člověk vrátit po přechodu zpět, vrací ho to už správně do lokace "zatopené tunely 1".
Vedoucí týmu Thalie
Re: Nefunkční přechod
Vede to do pevnosti, ta ještě není hotová.Puxina wrote:Dorenský hvozd 2
Vedle pily vede cesta a ta směřuje dál do lesa, ale nejde se dostat dále.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Nefunkční přechod
Nevím které dveře. Hoď screen s označením.karolina wrote:Království - východní pobřeží- maják 1 přechod v levém dolním rohu na mapě (čtvercová místnost) hodí do Ivory- strašidelný dům
Vedoucí týmu Thalie
Re: Nefunkční přechod
červená šipka- není nakliknutelný přechod, pouze jdou otevřít dveřeRejty wrote:Nevím které dveře. Hoď screen s označením.karolina wrote:Království - východní pobřeží- maják 1 přechod v levém dolním rohu na mapě (čtvercová místnost) hodí do Ivory- strašidelný dům
modrá šipka- portuje do strašidelného domu u ivory
- Attachments
-
- majak.jpg (11.36 KiB) Viewed 4491 times
Na vyžádání.
Re: Nefunkční přechod
Kel-A-Hazr - město - podzemní:[/b] jeden z přechodů mířící přímo do arény (na mapě ten nejsevernější) je aktivní pouze směrem dovnitř, zpátky už ne
Stále nefunkční (možná se ta zmiňovaná oprava nenahrála).
OPRAVENO.
Stále nefunkční (možná se ta zmiňovaná oprava nenahrála).
OPRAVENO.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).