OPRAVENO: Léčení umírajícího
OPRAVENO: Léčení umírajícího
Seslání klerického kouzla na umírajícího, nebo použití lékárny je taková poslední rána z milosti, dotyčného nevyléčí, ale zabije.
Na vyžádání.
Re: Léčení umírajícího
Léčil jsem již dvě postavy lékárničkami, když dosáhli záporných hodnot a obě postavy to přežily.
Používám ty dva druhy nejlevnějších lékáren.
Používám ty dva druhy nejlevnějších lékáren.
.
Re: Léčení umírajícího
No pravda, ta lékárna není jistá, to se mi stalo jednou, ale to klerické léčení vícekrát a nejen mě (hlásí to i Thurms)Nalkanar wrote:Léčil jsem již dvě postavy lékárničkami, když dosáhli záporných hodnot a obě postavy to přežily.
Používám ty dva druhy nejlevnějších lékáren.
Na vyžádání.
Re: Léčení umírajícího
To se stávalo i na ST... hlásil jsem to za barda... když jsem s Erim léčil umírajícího pomocí cure minor wounds, dodělalo ho to.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Léčení umírajícího
http://uloz.to/xsxrYvKs/tady-to-tga Chápe někdo tohle?
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Léčení umírajícího
Jed Ti snížil odolnost. A pak si umřel. A nebo Tě zabilo podhození toho jedu (jed na smrt). I takové tu jsou.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Léčení umírajícího
Ono sražení jakékoliv vlastnosti na nulu= smrt. Mozkomorova vysátí mozku, vysátí úrovně od spekter a podobně. Koukám o pokus nasadit opasek na regen, to je momentálně stejně k ničemu i kdyby postavě umírající (real to chápu jak v bezvědomí) šel, tak by tě stejně při hp na nule zabilo.
Na vyžádání.
Re: Léčení umírajícího
Obzvlaste spektry a duchove jsou v tomto smeru velmi... invencni.karolina wrote:Ono sražení jakékoliv vlastnosti na nulu= smrt. Mozkomorova vysátí mozku, vysátí úrovně od spekter a podobně. ...
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Léčení umírajícího
Jsem si ho nasadila hned abych nezapomněla. Je mi jasný že mě to nezachrání a to že mě zabil jed se mi stalo prvně...
Re: Léčení umírajícího
Doporučený postup pro léčbu umírajícího za doby trvání bugu:
1) Dorazt umírajícího se zapnutýma stínovkama.
2) Oživení pomocí stahovacího nože.
1) Dorazt umírajícího se zapnutýma stínovkama.
2) Oživení pomocí stahovacího nože.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Léčení umírajícího
Jone,navádíš tu aby lidi bugovali... A navíc to nejde...J.F.Payne wrote:Doporučený postup pro léčbu umírajícího za doby trvání bugu:
1) Dorazt umírajícího se zapnutýma stínovkama.
2) Oživení pomocí stahovacího nože.
Na vyžádání.
Re: Léčení umírajícího
...a následně je slušností tu lékárnu zpětně použít... když už...
Vážně to nejde?
Vážně to nejde?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Léčení umírajícího
Pri testovani se to zkouselo a neslo to, zatim nebyla prilezitost to zkusit znovu 

Re: Léčení umírajícího
My s lékárnami nemáme problém, jen to chce pokud možno nepoužívat ty zcela nejslabší.
.
Re: Léčení umírajícího
Pokud si to nespočteš a zrovna se trefíš na nulu, tak tě ani ta nezachrání.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!