http://www.youtube.com/watch?v=bXZHCmXU12M
http://www.manawydan.cz/index.php?cont=
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
vitej ve 21. stolAillen wrote:počítačová hra Lineage - sice tuhle hru nehraji, ale článek o ní mě překvapil
http://bonusweb.idnes.cz/seniorka-znice ... ovinky_anb
Trochu drsné![]()
To je míněno vážně, nebo jde o vtip?
Někdo vážně je ochoten prodávat virtuální zbraně za skutečné peníze???
Nebo je to jen novinářská kachna?
Normálka já minulý týden prodal rare item do DoTa2 za 4 dolary (nebo eura to byla, kdoví).Aillen wrote:počítačová hra Lineage - sice tuhle hru nehraji, ale článek o ní mě překvapil
http://bonusweb.idnes.cz/seniorka-znice ... ovinky_anb
Trochu drsné![]()
To je míněno vážně, nebo jde o vtip?
Někdo vážně je ochoten prodávat virtuální zbraně za skutečné peníze???
Nebo je to jen novinářská kachna?
http://bonusweb.idnes.cz/cinan-si-porid ... agazin_louAillen wrote:počítačová hra Lineage - sice tuhle hru nehraji, ale článek o ní mě překvapil
http://bonusweb.idnes.cz/seniorka-znice ... ovinky_anb
Trochu drsné![]()
To je míněno vážně, nebo jde o vtip?
Někdo vážně je ochoten prodávat virtuální zbraně za skutečné peníze???
Nebo je to jen novinářská kachna?
Ta hra vypadá, že má pěknou grafiku, ovšem ty částky, které jsou ochotni někteří hráči obětovat pro virtuální hru, jsou neskutečně šílené *kroutí nevěřícně hlavou*Barbar321 wrote: http://bonusweb.idnes.cz/cinan-si-porid ... agazin_lou
On ten nějaký neplacený server, kde není co koupit (např. Thalie, že?) má něco do sebe. Takové to správné kouzloAillen wrote:Ta hra vypadá, že má pěknou grafiku, ovšem ty částky, které jsou ochotni někteří hráči obětovat pro virtuální hru, jsou neskutečně šílené *kroutí nevěřícně hlavou*Barbar321 wrote: http://bonusweb.idnes.cz/cinan-si-porid ... agazin_lou
Nebylo o tom někde psáno že to má úplně zvrácenou obtížnost?sandoftime wrote:Dark Souls. Můžu jenom doporučit. Pokud máte pevné nervy.
No vždycky jsem tvrdil, že na Thalce se chyby netolerují (zapomenout jeden buff, vypít jednu lahvičku, nedoplnit chybějících 5 hp do full). V Dark Souls to platí snad 100x tolik.Shaman88 wrote:Nebylo o tom někde psáno že to má úplně zvrácenou obtížnost?sandoftime wrote:Dark Souls. Můžu jenom doporučit. Pokud máte pevné nervy.