10x o ALCHYMII

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: 10x o ALCHYMII

Post by Darien »

nomis_b wrote:Hele VSECHNY ingredience do alchymie nejsou zelene, ze jo? Jak poznam, jeslti se to da pouzi do alchymie?? treba cesnek a pavouci vlakno jsou bile, presto jdou rozdrtit, zkondenzovat atd. To znamena, ze jsou pro craft zpracovatelne a patri do jedne z 5 skupin jak si psal, nebo se jedna o pozustatek z doby kdy ten craft nemel danych 5 skupin a kombinovanim bilych veci se svetlezelenyma neziskam nic smysluplneho?

No, a když si dáš reagent na ty světlý, tak ti to ukazuje nějaký látky v sobě nebo ne?

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: 10x o ALCHYMII

Post by melvik »

nomis_b wrote:Hele VSECHNY ingredience do alchymie nejsou zelene, ze jo? Jak poznam, jeslti se to da pouzi do alchymie?? treba cesnek a pavouci vlakno jsou bile, presto jdou rozdrtit, zkondenzovat atd. To znamena, ze jsou pro craft zpracovatelne a patri do jedne z 5 skupin jak si psal, nebo se jedna o pozustatek z doby kdy ten craft nemel danych 5 skupin a kombinovanim bilych veci se svetlezelenyma neziskam nic smysluplneho?
ale jo :) esi neni neco zelene a de to zpracovat tak to ma byt zelene. Ta barva je jen pomucka a kdyz chybi tak to nema zadny vliv na funci potravinare.
User avatar
hrusi
Měšťan
Posts: 297
Joined: 09:27 12. Feb 2008
Location: Pilsen city

Re: 10x o ALCHYMII

Post by hrusi »

Když mi nejde nějaká zelená přísada zpracovat, je to ovlivněný lvl alchymisty nebo to je buglý :?:
:mrgreen:
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: 10x o ALCHYMII

Post by melvik »

no to muzu tezko posoudit kdyz nevim, ktera je ta nejaka :), ale uz asi tusim :/ jak byl prepsanej modul.. podzemnice nachova?
User avatar
hrusi
Měšťan
Posts: 297
Joined: 09:27 12. Feb 2008
Location: Pilsen city

Re: 10x o ALCHYMII

Post by hrusi »

Jj přesně ta a potom nějak "Ethercapova žláza" :)
=========================
Elundiren R'rorrok
=========================
Locked