Ahoj, zkoušel jsem použít schopnost v nwn nazývanou zdravé tělo (též wholeness of body či jednota těla, alespoň podle http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6237 )
problém není, že se to jinak jmenuje, nebo že by to nedělalo takový ten hezký světelný a zvukový efekt. Problém je v tom, že to neléčí!
jo a ještě jedna věc... podle toho topicu co jsem výše odkazoval, bych tu schopnost měl mít 1x, mám ji 4x