nefunkcni kotel

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: nefunkcni kotel

Post by photter »

vo to právě de, čas má svoji cenu a časová náročnost výroby je součástí ceny výrobku a cena výrobku je to nejtěžší na nastavení craftu
já myslim, že zbytečně nafukuješ maličkost, než se ti uvaří první várka, stihneš si úplne v pohodě rozdělit suroviny a dál už jenom cpeš do kotle
a pokud más potřebu uvařit tisíc lektvarů naráz, budeš si na to holt muset najít i dostatečnej čas
kdybysme chtěli vopruz, můžem ešte pod kotlem topit, shánět dřevo a před každým vařením nosit kotel vymejt k vodě, taková nedefinovatelná směs zbytků různejch várek může bejt tůze nebezpečná, žejo ?
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: nefunkcni kotel

Post by Darien »

kucik wrote:Ale jo, ale vy si asi nepamatujete stav, kdy se do "stroje" nahazely 99x vsechny ingredience a behem 20ti vterin bylo 99 mistrovskejch luku. Klidne to upravim tak, ze se tam bude dat nacpat cela hromadka bylinek a pri kazdym vareni si to vezme jen jednu. To same s lahvema, ale jakmile se bude moct vyrabet x lektvaru najednou, tak to sklouzne zas do toho sameho.

Ne ne - nechci, aby se vyrobily najednou. At se vyráběj po sobě a at to trvá tu dobu, jako teď. Ale at se to tam nemusí vybírat z inventory jako vši z vlasů... díky:)

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: nefunkcni kotel

Post by DenGrasse »

photter wrote:vo to právě de, čas má svoji cenu a časová náročnost výroby je součástí ceny výrobku a cena výrobku je to nejtěžší na nastavení craftu
já myslim, že zbytečně nafukuješ maličkost, než se ti uvaří první várka, stihneš si úplne v pohodě rozdělit suroviny a dál už jenom cpeš do kotle
a pokud más potřebu uvařit tisíc lektvarů naráz, budeš si na to holt muset najít i dostatečnej čas
kdybysme chtěli vopruz, můžem ešte pod kotlem topit, shánět dřevo a před každým vařením nosit kotel vymejt k vodě, taková nedefinovatelná směs zbytků různejch várek může bejt tůze nebezpečná, žejo ?
asi máš pravdu, ta hromadná výroba by to cenově znehodnotila, i když by to bylo malebnější...
samo jsem myslel na nějaký omezení, třeba 10-15 kusama (a mluvíme o kotli a lektvarech, ne o kotli a lukách), ale asi je to zbytečný... jen je otázka, když už jsi na to narazil, jak časově náročný bude vyrábět třeba luk (aby to nezabralo stejně času jako vyrobit lektvar, pak by hromadné vaření bylo na místě)
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: nefunkcni kotel

Post by Darien »

photter wrote:vo to právě de, čas má svoji cenu a časová náročnost výroby je součástí ceny výrobku a cena výrobku je to nejtěžší na nastavení craftu
já myslim, že zbytečně nafukuješ maličkost, než se ti uvaří první várka, stihneš si úplne v pohodě rozdělit suroviny a dál už jenom cpeš do kotle
a pokud más potřebu uvařit tisíc lektvarů naráz, budeš si na to holt muset najít i dostatečnej čas
kdybysme chtěli vopruz, můžem ešte pod kotlem topit, shánět dřevo a před každým vařením nosit kotel vymejt k vodě, taková nedefinovatelná směs zbytků různejch várek může bejt tůze nebezpečná, žejo ?

Opakuji, že tu nikdo nemluví o hromadný výrobě. Ale jak řekl De Grass, když vyrobíš léčivej nápoj, tak na litry a pak ho jen dávkuješ do flašek:)

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: nefunkcni kotel

Post by photter »

hele já nevim, já se alchymií nezabejvám, je to smradlavá věda
ale v naší rodině máme dva alchymisty, oba příležitostně pracujou, občas se pochluběj nějakým produktem, občas požádaj abysme pomohli najít nebo nasbírat tu a tu surovinu ale ať hledám jak hledám, nemůžu to od nich najít jedinej ubrečenej nebo ukřivděnej příspěvek
z toho usuzuju, že alchymie je dobrá a hratelná a že prostě někomu něco furt nebude recht, protože na kandošce, ultimě, wow, ve psí prdeli (nehodící škrtnout) je to jinak
takže ač alchymii nedělám, ani ve hře ani jako WB, dovolím si navrhnout : dejte už pokoj, alchymie je v pohodě a jiný práce jak na kostele
a važte si toho, jak slušně sem to podal, dlouho to takhle nevydržim :wink:
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: nefunkcni kotel

Post by DenGrasse »

photter wrote:...
mysi toho nesmírně vážíme :mrgreen:

VYDRŽ PRTKA VYDRŽ !!!
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Re: nefunkcni kotel

Post by Aznar »

photter wrote:
no tady trochu uber :?
ja sice taky alchymii nedelam, tak to nemuzu posoudit, ale pokud nekdo napise svuj nazor, tak to nemusi byt nazor a priori spatny...
ze si na neco 2 drowove nestezujou prece neznamena, ze si nestezuje nikdo a uz vubec to neznamena, ze by system byl tak genialni...
a tohle plati na vsechny odpovedi, kdy se nekdy nesmyslne predem a bez vecnych argumentu zamitaji cizi napady... argument, ze 2 hracum to nevadi opravdu za vecny nepovazuju

ale jinak vecne jsem taky proti jakykoliv masovy vyrobe cehokoliv
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: nefunkcni kotel

Post by Darien »

Uf Aznare, velmi věcná a dobrá připomínka.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Locked