SOUHLAS o tom omezovani pritelicku uz se tady nekde mluvilo. Ja jsem byl pro udelani nadherne male hracky, takoveho plysacka s 10HP a sirokym usmevemSveneld wrote:nomis_b wrote:.. a zlodej z nej taky udela sneakem reseto, protoze NASTESTI je tady TS nastavney, ze hide neprohlidne.
no co ja vim tam myho SD prohlidne velka cast pritelicku od magu(vetsi lvl) a docela me stve ze "nejakej equipment" magu me odhali... (sem pro udelat bud hlidaci pritelicky anebo bojovy - bo proste to nejak omezit) - kdyz uz me neco odhali at je aspon hrac a ne "vybava" ....
-to jen tak bokem...sice mimo tamto tema... no...
Na Rp fajn a jinak na prd..