VYŘEŠENO: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
VYŘEŠENO: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Zdá se že nefunguje bonus +2 str, ani postihy -2 int a charisma. Nejdřív jsem myslel, že jsem ho špatně založil ,ale +1 dex funguje.
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
zakládá se z půlorka, tudíž ty bonusy jsou už v půlorkovi jakožto rase, tuším že se to tu už řešilo
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Hm dobrá v tom případě by se to asi nemělo uvádět jako bonus SUBRASY a napsat jenom +1 obratnost ne?
Navíc koukám ten +2 zastrašování, +2 výsměch jsem taky nedostal
Navíc koukám ten +2 zastrašování, +2 výsměch jsem taky nedostal
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Někomu bohužel přišlo lepší uvádět bonusy vůči nemodifikovanému člověkovi a už neuvést, že při tvorbě postavy je třeba zohlednit původní rasové mody 
Resp.: ono to "někde" na fóru uvedené je, ale bohužel by se mnohem víc ona noticka hodila přímo u ras a ne tam "někde" (Jeden z topiců ohledně tvorby postavy tuším).
Resp.: ono to "někde" na fóru uvedené je, ale bohužel by se mnohem víc ona noticka hodila přímo u ras a ne tam "někde" (Jeden z topiců ohledně tvorby postavy tuším).
Pijte mě.
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Pokusím se to projít a upravit. 
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
A enstačilo by teda někde viditelně deklarovat, že je to vždycky počítaný orpoti rozdílu s rasou "člověk"? Protože v originálních NWN to v podstatě taky tak je...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Napíšu tam oba pohledy ke všem rasám, ať je to úplně jasné všem. Ale chce to trochu času. Počítám, že do večera se k tomu dostanu.J.F.Payne wrote:A enstačilo by teda někde viditelně deklarovat, že je to vždycky počítaný orpoti rozdílu s rasou "člověk"? Protože v originálních NWN to v podstatě taky tak je...
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
To právě nepiš, nebo v tom bude strašný chaos.Aulus wrote:Napíšu tam oba pohledy ke všem rasám, ať je to úplně jasné všem. Ale chce to trochu času. Počítám, že do večera se k tomu dostanu.J.F.Payne wrote:A enstačilo by teda někde viditelně deklarovat, že je to vždycky počítaný orpoti rozdílu s rasou "člověk"? Protože v originálních NWN to v podstatě taky tak je...
Jon má pravdu.
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
větší než teď? 
//edit: a ano, stačilo by jen někde napsat zmínku, ať lidi počítají s úpravou na "člověka"
//edit: a ano, stačilo by jen někde napsat zmínku, ať lidi počítají s úpravou na "člověka"
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Co nějak obarvit staty, které má už základní rasa?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Obarvením nepokreješ ty "chybějící", třeba dexu u obsidiána.
A za chvíli tu budeš mít zase nějaké "je to rozbitý, ztratil jsem dex místo con".
A za chvíli tu budeš mít zase nějaké "je to rozbitý, ztratil jsem dex místo con".
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Zatím každý to pochopil, pokud bys chtěl to přepočítavat tak musíš vzít v potaz i featy které zůstavají a které nově dostávají + dovednosti. Hráči většinou ví co za bonusy do statů rasy mají, ovšem featy a bonusy do skillů už si nepamatují.Mok wrote:větší než teď?
//edit: a ano, stačilo by jen někde napsat zmínku, ať lidi počítají s úpravou na "člověka"
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
No já ti nevím, Shamane, kdyby to zatím každý pochopil, tak se tu každou chvíli neřeší proč ten či onen dostal tamten atribut a byl mu ubrán onen, když preci ta subrasa má mít bonusy úplně jinak. (Ano, například tento topic)
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Půlork - hlubinny ork - bonus staty
Už je to opravené, dle mého skromného názoru dostatečně srozumitelně.