V mechanice na foru: od 11. lvlu
V mechanice ve hře: dříve (zjištěno na 7. lvlu, patrně od 1.)
OPRAVENO: mnichův bonus do AC
OPRAVENO: mnichův bonus do AC
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: mnichův bonus do AC
Ok, tak to znamená že asi mnicha zrušíme.....černý vlk wrote:V mechanice na foru: od 11. lvlu
V mechanice ve hře: dříve (zjištěno na 7. lvlu, patrně od 1.)
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: mnichův bonus do AC
Docela zásadní informace. Mohlo by se to rozřešit co nejdříve, prosím? DěkujiShaman88 wrote:Ok, tak to znamená že asi mnicha zrušíme.....černý vlk wrote:V mechanice na foru: od 11. lvlu
V mechanice ve hře: dříve (zjištěno na 7. lvlu, patrně od 1.)
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: mnichův bonus do AC
jo jo, stejně je slabýShaman88 wrote:Ok, tak to znamená že asi mnicha zrušíme.....černý vlk wrote:V mechanice na foru: od 11. lvlu
V mechanice ve hře: dříve (zjištěno na 7. lvlu, patrně od 1.)
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: mnichův bonus do AC
Oprava připravena.černý vlk wrote:V mechanice na foru: od 11. lvlu
V mechanice ve hře: dříve (zjištěno na 7. lvlu, patrně od 1.)