Co Vám na Thalii vadí?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by sandoftime »

Bahnak wrote:
sandoftime wrote:Ale rakvit stovky a stovky krysáků, jezevčíků, <libovolná_jiná_low_level_mrcha> abych se dostal na nějaký použitelný level mne vážně nebaví. Rozdíl mezi ST a NT je pouze v tom, že těch potvor bude třeba zabít mnohonásobně tolik, protože rozmezí XP na level se nám natáhlo do milionů.
NT podporuje družinu - tedy podporuje interakci mezi hráči, ať už je jakákoliv.
Tedy mezitím co ty budeš rakvit stovky krysáků a jezevčíčků a za pár dní to dotáhneš na 5. level, bude družina 4 lidí za ten samý čas už na levlu 8-9 a společně budou pořádat výpravy do dungů, mlátit se v CvC a zažívat příběhy, prožívat své osudy a vůbec rozvíjet postavičky dle libovůle.
Pakliže budeš zabíjet potvory které jsou pro zabíjení na tvém levlu určeny, dostaneš za ně patřičnou odměnu v podobě XP. Tedy ne v jednotkách 1-20 XP, ale třeba 100-1000 XP. Vážně. A to ani nemluvím o XP za bossy, ale bosse holt bez družiny na nízkém levlu nejspíše nebudeš dávat úplně v pohodě. Expení pak není vůbec tak jak popisuješ, naopak, dobře postavená a sehraná družinka která se nebojí výzev se klidně dostane na level zhruba za stejnou dobu jako na ST, ne li dříve.
Po určité době hraní na NT zjistíš, že srovnávat ji pořád dokola se ST, je prostě úplně mimo. Ano, zůstaly názvy jako "Karatha", "Ivory", ale mechanika, herní deska, systémy, prostě vše je do základů překopáno. Jistě, ST byla skvělá, ale až se doladí NT, bude prostě lepší. Samosebou jinak než ST, protože to prostě není ST. Určitě nesedne ve všem každému, ale rozhodně bude zajímavá a rozhodně bude mít dlouho co nabídnout. Až se odprostíš od šablony ST, tak to prostě přijde samo.
Tak to promin, ale ty se mi snažíš vysvětlit, že NT bude v expení něco jiného než ST? to jsi trochu vedle, je to totiž uplně to samé. Příběh je lehce jiný, mapa světa je jiná, lokace jsou graficky pestřejší, povolání lepší a spousta nových vylepšených věcí, ale systém expení je stále jen bezduché creepování. Na tom se nezměnilo nic. vyjma zvednutí XP požadavků na level. Bohužel se jede korejský grindovací systém, kdy přitom většina nekorejských rpg má creep jako bonus a leveluje se jinak. Pokud si myslíš, že mi jde o starou thalii tak to se pleteš. I tam to byla nuda.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Bahnak »

sandoftime wrote:Pokud si myslíš, že mi jde o starou thalii tak to se pleteš. I tam to byla nuda.
V tom případě absolutně netuším co děláš na tomto fóru.
sandoftime wrote:ale systém expení je stále jen bezduché creepování. Na tom se nezměnilo nic. vyjma zvednutí XP požadavků na level.
Chyba lávky, představ si že jsou tady již postavy co za pár hodin časovkování vydělaly více XP než creeper za pár dní. Logicky jsou na vyšším levlu a to se třeba ani ještě pořádně nepodívaly za hradby.
Ale zhruba rozumím, máš svůj názor na něco co jsi nevyzkoušel, diskutovat o něm nechceš, protože sám to víš nejlíp.
NT neběží pořádně vlastně ani 14 dní, ale už ji máš ve škatuli s cedulí "Zase špatně".
sandoftime wrote:to jsi trochu vedle, je to totiž uplně to samé. Příběh je lehce jiný, mapa světa je jiná, lokace jsou graficky pestřejší, povolání lepší a spousta nových vylepšených věcí
Nerozumím, Já jsem vedle a shard je stejný a hned za to mi vyjmenuješ že je ve spoustě věcech jiný? Čteš si to občas po sobě?
No, každopádně tě do hry rozhodně nikdo nenutí, jen mi přijde mimo shazovat práci jiných ještě dříve, než si ji vyzkouším.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by sandoftime »

Bahnak wrote:
sandoftime wrote:Pokud si myslíš, že mi jde o starou thalii tak to se pleteš. I tam to byla nuda.
V tom případě absolutně netuším co děláš na tomto fóru.
Já absolutně nechápu, jak ti může unikat smysl věty. I tam to byla nuda. To, jakožto zájmeno, odkazuje na creepení.
sandoftime wrote:ale systém expení je stále jen bezduché creepování. Na tom se nezměnilo nic. vyjma zvednutí XP požadavků na level.
Chyba lávky, představ si že jsou tady již postavy co za pár hodin časovkování vydělaly více XP než creeper za pár dní. Logicky jsou na vyšším levlu a to se třeba ani ještě pořádně nepodívaly za hradby.
Ale zhruba rozumím, máš svůj názor na něco co jsi nevyzkoušel, diskutovat o něm nechceš, protože sám to víš nejlíp.
NT neběží pořádně vlastně ani 14 dní, ale už ji máš ve škatuli s cedulí "Zase špatně".
Jsem rád, že mě znáš tak dobře. až o sobě nebudu vědět něco dalšího, hned se tě zeptám.
sandoftime wrote:to jsi trochu vedle, je to totiž uplně to samé. Příběh je lehce jiný, mapa světa je jiná, lokace jsou graficky pestřejší, povolání lepší a spousta nových vylepšených věcí
Nerozumím, Já jsem vedle a shard je stejný a hned za to mi vyjmenuješ že je ve spoustě věcech jiný? Čteš si to občas po sobě?
No, každopádně tě do hry rozhodně nikdo nenutí, jen mi přijde mimo shazovat práci jiných ještě dříve, než si ji vyzkouším.
Opět nerozumíš psanému textu. Za to já ti nemůžu, doporučuju číst pořádně a odRAGEovat se, než budeš reagovat.
Topic se jmenuje "co mi na thalii vadí" a mě vadí xp systém. Je mi jasné, že nebudeš spokojený, dokud se ti nepodaří vnutit mi svůj, zcela jistě briliantní, názor, ale promiň, trpím chorobou zvanou "mám svůj vlastní".
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Shaman88 »

Ano napsal jsi co ti vadí, tak to nemusíš pitvat, tahle už patří do spamu.
User avatar
soul1
Rytíř
Posts: 525
Joined: 14:04 24. Jul 2011
Location: In your mind
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by soul1 »

RASIZMUS a Rasiste kteři se naštvou když naně vyplivnete Rasisticke nazory! :D ne jen si dělam srandu ale je zajimave kolik je ve hře Rasistickejch postav
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Mourisson1 »

Nehraješ náhodou půldraka? :D
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
User avatar
soul1
Rytíř
Posts: 525
Joined: 14:04 24. Jul 2011
Location: In your mind
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by soul1 »

Mourisson1 wrote:Nehraješ náhodou půldraka? :D
no však jasně :-D co jineho by muselo snašet tolik rasistickejch naražek :D Elfove už nejsou v modě :D
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Aulus »

soul1 wrote:
Mourisson1 wrote:Nehraješ náhodou půldraka? :D
no však jasně :-D co jineho by muselo snašet tolik rasistickejch naražek :D Elfove už nejsou v modě :D
Tieflingové?
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by J.F.Payne »

To dotváří atmosféru světa. Nevraživost mezi elfama a trpaslíkama vidím radši, než kdyby se vodili za ruce. Paladin se taky nebude objímat s tieflingem. A tak.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Nalkanar »

CO jsem viděl, tak tě kvůli křídlům zatím nikdo nechtěl mučit, ani do tebe střílet jen tak lukem, takže v pohodě. :roll: :lol:
.
User avatar
soul1
Rytíř
Posts: 525
Joined: 14:04 24. Jul 2011
Location: In your mind
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by soul1 »

Nalkanar wrote:CO jsem viděl, tak tě kvůli křídlům zatím nikdo nechtěl mučit, ani do tebe střílet jen tak lukem, takže v pohodě. :roll: :lol:
Tobě se aspoň řika okřidlenej :-D
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by karolina »

soul1 wrote:RASIZMUS a Rasiste kteři se naštvou když naně vyplivnete Rasisticke nazory! :D ne jen si dělam srandu ale je zajimave kolik je ve hře Rasistickejch postav
..... ale co čekáš když hraješ ušáka s ocasem?
Na vyžádání.
User avatar
soul1
Rytíř
Posts: 525
Joined: 14:04 24. Jul 2011
Location: In your mind
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by soul1 »

karolina wrote:
soul1 wrote:RASIZMUS a Rasiste kteři se naštvou když naně vyplivnete Rasisticke nazory! :D ne jen si dělam srandu ale je zajimave kolik je ve hře Rasistickejch postav
..... ale co čekáš když hraješ ušáka s ocasem?
možna kdyby sis to lepe přečetla došlo by ti že si stoho dělam srandu ale tak co :-D
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Bahnak »

sandoftime wrote:Topic se jmenuje "co mi na thalii vadí" a mě vadí xp systém.
Navrhni lepší XP system, tvé nápady na inovaci jsou vítány.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by karolina »

Lidi co nepřemýšlej, a to dost. (Startovací ostrůvek)
blbka.jpg
Dík panu Mudrcovi, za vysvobození.
Na vyžádání.
Post Reply