Alchymistická dílna v Karathe
Alchymistická dílna v Karathe
Chlapi, neumím si to vysvětlit jinak, než jako malý renonc, ale v uličkách Karathe blízko alchymisty (mistra pro čaroděje) je dílna se spoustou alchymistických stolů, kde běží nějaký úplně jiný script na alchymii, vypisují se lektvary a potřebné věci na výrobu a tak... asi by to mělo být zavřený, počítám:)
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Alchymistická dílna v Karathe
tyhle šťouraly mám nejradši
takový to bylo pěkný místo...
takový to bylo pěkný místo...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Alchymistická dílna v Karathe
No tak ať tam daj kotle a alchymistu a výlevky, ne?
Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
Re: Alchymistická dílna v Karathe
to mě taky napadlo, že by mohli přestěhovat potulnýho od hřbitova sem... ale asi se bojí hasharila 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Alchymistická dílna v Karathe
nj, to je ta takzvaná humánní společnost, alchymistu nechaj na mraze a dešti
to my v Charaxssu sme mu zařídili malou útulnou dílničku s živou výlevkou hned vedle školícího centrra pracovní horlivosti
některá společnost si holt váží vzdělanejch a bude vzkvétat, jiná se ke vzdělancům chová macešsky a dojede na to
to my v Charaxssu sme mu zařídili malou útulnou dílničku s živou výlevkou hned vedle školícího centrra pracovní horlivosti
některá společnost si holt váží vzdělanejch a bude vzkvétat, jiná se ke vzdělancům chová macešsky a dojede na to
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Alchymistická dílna v Karathe
spíš je to otázka zdravé konkurence... máš zaplacený daně, potulný alchymisto? nemáš? ani napříští rok?
přeci jen, hasharil by asi nechtěl konkurenci tak blízko...
ale taky bych byl spíš pro nějakou trvalou místnost, přece jen míchat lektvary na dešti, mraze či v bouři není nic moc, na druhou stranu by se to mělo činit za nějaký mírný poplatek, aby chudáci alchymisti taky měli bejt z čeho živí... i když, asi to může počkat, než se craft odladí
přeci jen, hasharil by asi nechtěl konkurenci tak blízko...
ale taky bych byl spíš pro nějakou trvalou místnost, přece jen míchat lektvary na dešti, mraze či v bouři není nic moc, na druhou stranu by se to mělo činit za nějaký mírný poplatek, aby chudáci alchymisti taky měli bejt z čeho živí... i když, asi to může počkat, než se craft odladí
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Alchymistická dílna v Karathe
REKLAMA
trápí vás daně ?
odstěhujte svou živnost do daňového ráje !!!
podtemno vítá šikovné řemeslníky
podmínky k práci zajistíme, včetně špičkového výkonu
daně 0 % p.a. !!!
neváhejte a ukažte prostředník výběrčímu ještě letos
trápí vás daně ?
odstěhujte svou živnost do daňového ráje !!!
podtemno vítá šikovné řemeslníky
podmínky k práci zajistíme, včetně špičkového výkonu
daně 0 % p.a. !!!
neváhejte a ukažte prostředník výběrčímu ještě letos
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Alchymistická dílna v Karathe
Agentura pro uvádění literárních textů na pravou míru:photter wrote:REKLAMA ...
V podtemnu nemáme daně, protože nám dáte vše, co vyprodukujete.
Dáte nám to dobrovolně a rádi, protože za to dostat denně o padesát ran bičem míň to stojí, ne?
Necháváme si jen šikovné řemeslníky. Ti nešikovní dostanou úhledný obětní obleček.
Vztyčený prst výběrčímu ukažte, je to naposledy, co ho máte
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Alchymistická dílna v Karathe
nebudu se přít o nepodstatný detaily ale klamavou reklamu mi nepřišiješ, jediný slovo v ní neni nepravdivý !
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Alchymistická dílna v Karathe
... nooo, nevím jaká by byla ofociální interpretace výrazu "podtemno vítá" a jestli tvrzení o 0% dani není klamavé, když se ve skutečnosti jedná o daň 100%...photter wrote:nebudu se přít o nepodstatný detaily ale klamavou reklamu mi nepřišiješ, jediný slovo v ní neni nepravdivý !
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Alchymistická dílna v Karathe
daň se platí ze zisku 
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Alchymistická dílna v Karathe
a co socialne poistenie ?photter wrote:daň se platí ze zisku
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Alchymistická dílna v Karathe
Vsichni otroci, kteri se dozijou duchodu, maji samozrejme narok na zaslouzeny odpocinek.Neithan1 wrote:a co socialne poistenie ?photter wrote:daň se platí ze zisku
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Alchymistická dílna v Karathe
nn, to je jen fikce a ještě k tomu nepravdivá... daň se může platit naprosto z čehokoliphotter wrote:daň se platí ze zisku
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Alchymistická dílna v Karathe
mluvim o Charaxsský řemeslný berni
platí se ze zisku a je 0 %
vidím, že jediná šance tě přesvědčit je.....*krutě se ušklíbne*
platí se ze zisku a je 0 %
vidím, že jediná šance tě přesvědčit je.....*krutě se ušklíbne*
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh