kucik wrote:Podobna jednorazova reklama udela imho presne to, ze se kratkodobe server zaplni nad kapacitu hraci, kteri se sem podivaj a zase odejdou. Tohle myslim nema moc smysl.
To se stany u čehokoliv. Ale když by jich tady deset zůstalo, tak by to bylo i tak bezva ne? Navíc si pak můžeš dát odkaz i na webovky:) A pochlubit se tím na diskusácích a podobně. Důležitý je, jak se to podá:
Hledáte svět, kde můžete skutečně prožívat svou postavu? Svět, kde sice můžete zabíjet potvory, ale také nemusíte? Atd atd, ted nemám bohužel čas, jdu na schůzku, ale prostě záleží na tom, jak se to zacílí....
M.