Dobře, že DM a WB taky hrajoukucik wrote:Protijedy, obnovení a podobné by mělo být dostupné. Pořád se tu počítá s tim, že někdo může creepit sólo a i kdyby ne, tak klerik nebude přece jen pořád dokola castit obnovu.
Včera jsem zas chodil půl dne bez statů
CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Naopak to je záměr.kucik wrote:Protijedy, obnovení a podobné by mělo být dostupné. Pořád se tu počítá s tim, že někdo může creepit sólo a i kdyby ne, tak klerik nebude přece jen pořád dokola castit obnovu.
Včera jsem zas chodil půl dne bez statů
Nyní jsou ještě jedy a choroby jakž takž slabé, až nasadím ty co mám připravené, tak to bude jiné maso.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
*znamená si do deníčku* Naexpit s lidma alternativního klerika, kvůli Obnovám, na kterého se přelogne, poschazuje se navzájem co se kde nabralo...a vrátí se zpátky na maina
.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
By měl umět i druid. Chybí mi druid.KaTo wrote:*znamená si do deníčku* Naexpit s lidma alternativního klerika, kvůli Obnovám, na kterého se přelogne, poschazuje se navzájem co se kde nabralo...a vrátí se zpátky na maina.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Podle mne by alespon ty obvnovy měly být dostupné. Jed dava snad vše dole a nemoc chytnu i od myší.Grin wrote:Dobře, že DM a WB taky hrajoukucik wrote:Protijedy, obnovení a podobné by mělo být dostupné. Pořád se tu počítá s tim, že někdo může creepit sólo a i kdyby ne, tak klerik nebude přece jen pořád dokola castit obnovu.
Včera jsem zas chodil půl dne bez statů
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ohniště v přírodě.. dnes jsem se asi hodinu a půl snažil najít ohniště a narazil jsem akorát na 2 u kterých nešlo spát (nešly zapálit-byly zapálené)
=============
Seart
Seart
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nejsou náhodou v prodeji pásky co dávají bonus na hody proti jedům?Krysak wrote:Podle mne by alespon ty obvnovy měly být dostupné. Jed dava snad vše dole a nemoc chytnu i od myší.Grin wrote:Dobře, že DM a WB taky hrajoukucik wrote:Protijedy, obnovení a podobné by mělo být dostupné. Pořád se tu počítá s tim, že někdo může creepit sólo a i kdyby ne, tak klerik nebude přece jen pořád dokola castit obnovu.
Včera jsem zas chodil půl dne bez statů
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Šaty - použitelné trupy pro elfky (upřesňuji - pro nekozaté XXXL
elfky
)
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Bardí hudba... už aby do Karathy dorazila karavana se strunama. Kohout nemá za co chlastat, všechno utratil za housle na startu...
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Hudba je na mne a pokud nebude na přítěž důležitějšímu systému, ve správnou chvíli ji se Shamanem nasadíme.Molly23 wrote:Bardí hudba... už aby do Karathy dorazila karavana se strunama. Kohout nemá za co chlastat, všechno utratil za housle na startu...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Všechno není jenom jed, a navíc zrovna jedy jsou ten nejmenší problém.Caehan wrote: Nejsou náhodou v prodeji pásky co dávají bonus na hody proti jedům?
A krom toho, savy můžeš mít jaké chceš a ta jednička ti stejně padne, klidně i několikrát po sobě.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To že padne jednička na ST nutně neznamenalo neúspěch, prostě pokud jsi DC přehodil i jedničkou, bralo se to jako "přehozené". Na NT tuším že by to mělo fungovat stejně, když tak ať mě povolanější opraví.
Jinak mě na Thalii chybí hůlka (jiný item) s nekonečným použitím low kouzel jako třeba mrazivý paprsek - prostě něco co třeba v singlu NWN čáryfuk nafasoval hned na startu a nemusel tak bobek střílet po potvorách z kuše - jeho AB pochopitelně znamená házet jen dvacky. Pokud bych totiž chtěl hrát čáryfuka co jede na DMG kouzla, tak je vyflustám na první potvoru a můžu jít zase čekat na meditaci. Nezvažuje se něco takového? Chápu že toto má třeba černokněžník, ale co si mají počít sorcky/wizny?
*nabije svou lehkou kuši a čeká na rady*
Jinak mě na Thalii chybí hůlka (jiný item) s nekonečným použitím low kouzel jako třeba mrazivý paprsek - prostě něco co třeba v singlu NWN čáryfuk nafasoval hned na startu a nemusel tak bobek střílet po potvorách z kuše - jeho AB pochopitelně znamená házet jen dvacky. Pokud bych totiž chtěl hrát čáryfuka co jede na DMG kouzla, tak je vyflustám na první potvoru a můžu jít zase čekat na meditaci. Nezvažuje se něco takového? Chápu že toto má třeba černokněžník, ale co si mají počít sorcky/wizny?
*nabije svou lehkou kuši a čeká na rady*
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Vím, že už sem to sem psal, ale je nějaká šance, že se zprovozní většina dynamických trupů i pro pixie? Jestli elfky nemají "použitelné" trupy, pak pixie se momentálně i jen zobrazuje pouze cca 7 trupů, z toho tři nejsou typu "kozy ven". Se hraje blbě fintilka, která zároveň nění šlapkaKaTo wrote:Šaty - použitelné trupy pro elfky (upřesňuji - pro nekozaté XXXLelfky
![]()
)
PUF!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
S těma šatama je to nějaké čudné, ještě na testu, kdyby mělo všechno povolené vše, bylo hromada vzhledů, pak jak se to zkrouhlo aby se nedaly z plnoplátu udělat bikiny a podobně, tak nějak vypadlo spousta vzhledů, které by i šaty měli mít..kokosak wrote:Vím, že už sem to sem psal, ale je nějaká šance, že se zprovozní většina dynamických trupů i pro pixie? Jestli elfky nemají "použitelné" trupy, pak pixie se momentálně i jen zobrazuje pouze cca 7 trupů, z toho tři nejsou typu "kozy ven". Se hraje blbě fintilka, která zároveň nění šlapkaKaTo wrote:Šaty - použitelné trupy pro elfky (upřesňuji - pro nekozaté XXXLelfky
![]()
)
Shamane, jestli můžu v tomhle nějak pomoct, třeba ty šaty probrat a zařadit co kam má, tak řekni.
Na vyžádání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Bahnak wrote:To že padne jednička na ST nutně neznamenalo neúspěch, prostě pokud jsi DC přehodil i jedničkou, bralo se to jako "přehozené". Na NT tuším že by to mělo fungovat stejně, když tak ať mě povolanější opraví.
Jinak mě na Thalii chybí hůlka (jiný item) s nekonečným použitím low kouzel jako třeba mrazivý paprsek - prostě něco co třeba v singlu NWN čáryfuk nafasoval hned na startu a nemusel tak bobek střílet po potvorách z kuše - jeho AB pochopitelně znamená házet jen dvacky. Pokud bych totiž chtěl hrát čáryfuka co jede na DMG kouzla, tak je vyflustám na první potvoru a můžu jít zase čekat na meditaci. Nezvažuje se něco takového? Chápu že toto má třeba černokněžník, ale co si mají počít sorcky/wizny?
*nabije svou lehkou kuši a čeká na rady*
Takhle je to tu od nepaměti, útočná kouzla by mág skoro něměl mít, jeho práce je v jiné rovině. Boosty ostatnim bojovníkům - hlavne Mage armor, Sila, Odolnost, obratnost, stone skin, ostrost, RYCHLOST a spousty dalších. Když si to spočítáš, tak prostě na utocná kouzla není místo. Druhá rovina jsou bandáže a ošetřování prní linie, to je zasadní prace pro mága. Tak a v neposlední řade vyznamně posílili summoni, postih XP je už uplně v pohodě.
A když budeš mít splněné výše tři uvedené činnosti, můžeš střílet z kuše:)