Návštěvnost Thalie

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Věříte tomu, že Thalie je na vzestupu co počtu hráčů? Řekněme ve výhledu jednoho roku?

Ano, pokud bude tým pokračovat v současném trendu a nic se moc nepokazí.
22
63%
Ano, pokud se týmu otevřou oči! - ta je tu pro Dariena - vtip :o))
3
9%
I přes nové možnosti bude počet hráčů stejný (někdo přijde, někdo odejde).
5
14%
I přes nové možnosti bude počet hráčů klesat, hráči půjdou na jiné shardy.
1
3%
I přes nové možnosti bude počet hráčů klesat a to pro celou NWN scénu.
4
11%
 
Total votes: 35

Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Návštěvnost Thalie

Post by Neithan1 »

Dariene, dal se stebou budu bavit jedine v tom pripade, ze mi reknes slusne jmenem.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Návštěvnost Thalie

Post by Lord_Berserk »

Kiri wrote:tady tady tady tady tady dam...............a to je konec pratele. Kdo chce kam, kopneme ho tam.

P.S.: K nesmylsu patri jen vetsi nesmysl :idea:
tak a takhle se sbiraj prispevky :D ...ty vole Kiri uz je rytir to neni mozny ...to ti Rejty votevrel nakej skrytej Topic kam si pises sam se sebou ne ?
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
kaz
Měšťan
Posts: 297
Joined: 10:46 21. Mar 2008
Location: Morava

Re: Návštěvnost Thalie

Post by kaz »

Ach jo lidi, neblbnete z toho uz? :mrgreen: (cha cha, plus jeden prispevek pro mne) :wink:
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Návštěvnost Thalie

Post by igor »

Hm, ať Darien kritizuje, navrhuje, lobuje za větší podporu druidů nebo jen tak píše... tak jeho příspěvky se dají aspoň číst a vždycky to má podle mě hlavu a patu. Takže bych neřek že svýma někdy dlouhýma textama sbírá lehce příspěvky.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Návštěvnost Thalie

Post by Neithan1 »

No tak to vyzera ze mame na vec odlisne nazory.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Návštěvnost Thalie

Post by melvik »

Me se Darienovi prispevky jsou sympaticke. Vlastne si vsechny kvuly delce nectu, ale vzdy je videt ze si s nima dal praci a ma je pekne zformatovane. Takze si myslim, ze je prinosnym spamerem :)
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: Návštěvnost Thalie

Post by Marvin »

Je zvlastne ako sa casy menia, donedavna tu bol Darien nepriatelom celej thalie, do kazdeho topicu pisal nieco o druidoch alebo o tom ako je nieco nefer (aj ked to nesuviselo vzdy s tym topicom) a kazdy mu za to nadaval do spamerov, a DM z neho mali nervy v .....
Teraz Darien prestal kritizovat, ale zacal byt mily a hovorit ako je vsetko fajn a DM su bozie, zalozil si vlakno kde pise kazdy svoj dojem aj ked na nim len preleti vtak a uz je nazor taky, ze jeho prispevky su fajn, su logicke, maju hlavu a patu, su obsahovo cenne ....
Tak ako pisal Keneth, Darien, za dobu rovnajucu sa asi jednej tretine casu co je na foru Kiri, stihol nazbierat viac ako dve tretiny prispevkov nez ma kiri. Ale Kirimu sa tu ide nadavat do prispevkoveho huntera... mne to nejde logicky do hlavy, asi som debil.
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: Návštěvnost Thalie

Post by melvik »

Hlavně to bereš asi moc vážně ty debaty :)
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: Návštěvnost Thalie

Post by Marvin »

melvik wrote:Hlavně to bereš asi moc vážně ty debaty :)
Asi hej, niektore veci jednoducho nemozem brat inak :) som uz raz taky...
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Návštěvnost Thalie

Post by LDamian »

1. Jste OT.
2. Darien ma proste cas a to, ze ho to tu bavi a zajima projevuje tim, ze se chova jako grafoman. Zkratka jedna z forem sebevyjadreni. :)
3. Ty tituly jsou pekne, k slechtici Darienovi a k rytiri Kirimu samozrejme gratuluji, ted uz jen aby se to povedlo i ve hre a potom pripadne v realu. :)
4. Kdejaky WB nebo DM tu ma stejne podstatne vic.
5. Jsem OT.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
Darien
Rytíř
Posts: 510
Joined: 03:04 03. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Návštěvnost Thalie

Post by Darien »

Já nechápu, o čem to tu někteří blábolíte:)

Kritizuji každou chvíli něco, ale ne programově. Co se mi nelíbí to napíšu, mám už takový styl (Damián ví) asi osm nebo deset let, co hraju onlinovky, neumím krátké texty, mám potřebu to vyjádřit do detailu. Zároveň ale, protože nejsem prudič z povolání, ale všechno dělám jen proto, aby ta hra byla (z mého subjektivního pohledu) lepší, tak samozřejmě nepíšu jen kritické poznámky proboha, ne?

A rád bych opravil ty pro mne nepochopitelné jedince, kteří si nějak neuvědomují, že na tomhle foru jsem od 3. února, což budou za chvíli čtyři měsíce.

Co se DM týče, rád s nimi vycházím dobře, mám tendenci se s nimi bavit normálně, jako rovný s rovným, protože jsou to proboha normální lidi, krom toho, že prostě správcujou nějakou hru a navíc mi už je taky docela dost a někteří DM jsou asi tak o půlku mladší než já:)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A teď k tématu - DM nastražte uši, nakopíruju sem pro větší přesnost svůj rozhovor z ICQ s Otakarem Shonem, kterého asi znáte mnozí jako recenzenta her a taky přispěvovatele na živě.cz:

Darien (09:10:20 23/05/2008)
Nazdar Oto

Darien (09:10:34 23/05/2008)
tak mne napadlo, ty pořád děláš pro nějaký herní časopisy nebo weby?

xentar (09:10:44 23/05/2008)
ahoj no, level sjme poslal do háje, ale pro BW píšu

Darien (09:13:17 23/05/2008)
no.... my zrovna vedeme na Thalii (neverwinter) diskusi, jak tam přitáhnout víc lidí, který o neverwinteru moc neví... oni všichni šílí po těch moderních masových onlinovkách, které jsou ale co se RP týče, velmi studené a not user friendly... moc rádi bychom, aby se NWN připomnělo hráčům, aby se jim připomnělo, že jsou české světy, co všechno ta hra nabízí a ideálně představili třeba právě nádhernou Thalii...

xentar (09:25:05 23/05/2008)
tak mi pošli podklady a já to píchnu do online světů, ale pouze za předpokladu, že pro hrnaí vyžadujete originální hru, jinka ne

Darien (09:25:44 23/05/2008)
no, je tam kontrola CD key a IP adresy, ale víc to asi zajistit nejde.



Takže - může se toho někdo ujmout? Já na to čas nemám, a nejsem takový znalec Thalie a jiných světů, ale když to připravíte, tak mu to pošlu.

Kariena - zabita duergary chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zemřela v lese, daleko od svého rodného hvozdu
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Návštěvnost Thalie

Post by kucik »

:lol: :lol: Dneska tu jsou vazne perly.

Reklama:
Osobne bych rekl, ze idealni cas pro reklamu bude v dobe, az bude hotovy craft a vsechno co chcem udelat. Na druhou stranu neni dle meho nazoru rozumne myslet si, ze nekdy nastane okamzik, kde bude hotove vsechno :mrgreen:

Nedovedu posoudit, jak dobry napad je, udelat ted nejakou masovou reklamu. Rad bych, aby byl pred tim hotovy craft a web a... ale nevim, nakolik je to realne.

Ad vyzadovani orig. hry:
Jde v podstate jen o pridani fraze, ze je vyzadovana originalni hra a o to, aby se tu verejne nepoflakovaly navody, jak to obejit. Igor navic slibil rozsirit ochranu CDkeye (nevim, jak je dalelo), takze tady bych problem nevidel.
Ted jen nejakeho zrucneho grafomana.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: Návštěvnost Thalie

Post by photter »

právník nejsem ale co se legálnosti týká, soudím, že:
ochrana hry je věcí distributora hry, nikoli provozovatele světa
pokud provozovatel světa nedělá nic, čím by ochranu distributora obcházel, splňuje podmínku, co si ten redaktor dal
víc bych si s tím nelámal hlavu
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Návštěvnost Thalie

Post by DenGrasse »

photter wrote:právník nejsem ale co se legálnosti týká, soudím, že:
ochrana hry je věcí distributora hry, nikoli provozovatele světa
pokud provozovatel světa nedělá nic, čím by ochranu distributora obcházel, splňuje podmínku, co si ten redaktor dal
víc bych si s tím nelámal hlavu
presne
kucik wrote:Jde v podstate jen o pridani fraze, ze je vyzadovana originalni hra a o to, aby se tu verejne nepoflakovaly navody, jak to obejit.
víc nikdo chtít nemůže
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Návštěvnost Thalie

Post by kucik »

Mame ode dneska banner na aragorn.cz. Celkem dost navstevovanej server s DrD tematikou.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked