obchodníci podtemno
Re: obchodníci podtemno
V doupěti rozkoší by měl být, koukni i tam.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: obchodníci podtemno
Dík,v doupěti je, ale v popisu itemu je, žádné zranění. Což je z RP hlediska super, ale rád bych viděl bič i jako použitelnou zbraň 
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: obchodníci podtemno
Infra wrote:Dále na náměstí, kovář porgo neprodává bič. Celkem zásadní věc, není jak bičovat otroky.
Případně ještě nějakou hezkou sadu nářadí pro mučení by to chtělo
Doupě rozkoše, běž k Barmanovi ten to prodává
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
Re: obchodníci podtemno
Ok, tak jsem ho ozkoušel, a tento bič zraňuje. Njn zbraň z thalie...
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: obchodníci podtemno
Bič jako zbraň do bitky na Thalce, chtěl bych vidět toho blázna.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: obchodníci podtemno
Popravdě kdyby šly vzít dva biče do obou pracek tak bych na to založil kensaie - vyšly mi tam pěkná čísla.
Ale jsem off topic
Nadále uvítám jakéhokoliv obchodníka se šperky v podtemnu co by měl v nabídce normální +1 či +2 amulety a ringy.
Ale jsem off topic
Nadále uvítám jakéhokoliv obchodníka se šperky v podtemnu co by měl v nabídce normální +1 či +2 amulety a ringy.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: obchodníci podtemno
Hodil by se i obchodník s obyč hadrama, ten z tržiště je už asi týden rozbitý a prodává jen obvazy a lektvary.
Re: obchodníci podtemno
Měl bych dotaz ohledně prodejce kuší a luků. Všechny kuše co trpoš prodává mají na sobě "Mighty" stat. To je super věc a pro většinu lidí to znamená buff dmg, ale chudák slabej koboldík co má malinkou str by tím jestli to dobře chápu o dmg naopak přicházel.
Bylo by možný případně požádat DM ve hře aby ten stat z tý kuše odmázl potom co ji koupím ?
Bylo by možný případně požádat DM ve hře aby ten stat z tý kuše odmázl potom co ji koupím ?
Re: obchodníci podtemno
Obyč hadry si kup v doupěti rozkoše u bramana. Sice má jen plavky a hanbaté hadříky, ale u barvíře si z nich můžeš přešít libovolnou róbu dle libosti.Mok wrote:Hodil by se i obchodník s obyč hadrama, ten z tržiště je už asi týden rozbitý a prodává jen obvazy a lektvary.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: obchodníci podtemno
Díky moc pane.Rejty wrote:Klenotníkovi rozšířen sortiment.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: obchodníci podtemno
Mighty přidává k DMG bonus o velikosti bonusu do síly - je li nějaký. Není li nějaký, nebo je li záporný, prostě se nezapočítá.Zsarx wrote:Měl bych dotaz ohledně prodejce kuší a luků. Všechny kuše co trpoš prodává mají na sobě "Mighty" stat. To je super věc a pro většinu lidí to znamená buff dmg, ale chudák slabej koboldík co má malinkou str by tím jestli to dobře chápu o dmg naopak přicházel.
Bylo by možný případně požádat DM ve hře aby ten stat z tý kuše odmázl potom co ji koupím ?
Navíc až k tobě pak přijde prskavka a klerik a oba ti bufnou sílu, budeš zase volat po tom, aby tu vlastnost zbrań měla...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: obchodníci podtemno
Dík za nápadBahnak wrote: Obyč hadry si kup v doupěti rozkoše u bramana. Sice má jen plavky a hanbaté hadříky, ale u barvíře si z nich můžeš přešít libovolnou róbu dle libosti.
Re: obchodníci podtemno
Nemají staty. Jednalo se o šaty šprýmaře, průzkumníka, barbarské, kněžské hávy, róby světla, oděvy diplomacií, blufování, výsměchu i obchodování.Bahnak wrote:Obyč hadry si kup v doupěti rozkoše u bramana. Sice má jen plavky a hanbaté hadříky, ale u barvíře si z nich můžeš přešít libovolnou róbu dle libosti.Mok wrote:Hodil by se i obchodník s obyč hadrama, ten z tržiště je už asi týden rozbitý a prodává jen obvazy a lektvary.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: obchodníci podtemno
Mno, ptal se na "obyč hadry" a dostal odpověď kde je najít, která mu dle reakce pomohla.
Šaty se staty taky netuším kde najít. To už bude opět na Rejtyho
Šaty se staty taky netuším kde najít. To už bude opět na Rejtyho
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1