To není tka uplně pravda, tulák má na tichý pohyb zdarma bonusové odbornosti. A to ostatní má tulák taky. Kdejaký bard je hopsálek a Hraník ostrouhá. Nemyslím si že je to správné.Puxina wrote:A proto má vylepšený únik a lepší skrývání a tichý pohyb než čistý tulák.
Co Vám na Thalii vadí?
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Co Vám na Thalii vadí?
A taky to funguje pouze v přírodě.Mok wrote:Lepší hide a sm nemá díky obratnosti, ale díky tomu, že "se vyzná" v přírodě.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nepříjde mi, že by hranda byl oslabený, má skrytí jako SD a dle mě dostatečně posílil.sandoftime wrote:To není tka uplně pravda, tulák má na tichý pohyb zdarma bonusové odbornosti. A to ostatní má tulák taky. Kdejaký bard je hopsálek a Hraník ostrouhá. Nemyslím si že je to správné.Puxina wrote:A proto má vylepšený únik a lepší skrývání a tichý pohyb než čistý tulák.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ale bard a tulák mají jen 3/4 AB, tak v něčem tu výhodu mít musí. Osobně si myslím, že čistý hraničář už teď patří k tomu nejsilnějšímu, co je na výběr. Proti původnímu nwn je to asi nejvíce posílené povolání.
EDIT: Tulák navíc nemá výcvik.
EDIT: Tulák navíc nemá výcvik.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nemá zákeřné, nemá otevírání zámků, nemá bonus feat každé dva levely, nemá bardí píseň a tak dálAulus wrote:Ale bard a tulák mají jen 3/4 AB, tak v něčem tu výhodu mít musí. Osobně si myslím, že čistý hraničář už teď patří k tomu nejsilnějšímu, co je na výběr. Proti původnímu nwn je to asi nejvíce posílené povolání.
A s posílením máš pravdu, možná opravdu nejvíc, ale když je něco naprosto k ničemu, pak dorovnáním toho samého do hratelných mezí není přesílením. A NT není tne kdo si uvědomil naprostou zbytečnost rangera jako classy ve třetí edici, to už byli tvůrci dnd a jejich rozdíl hraničáře mezi třetí a tři a půltou edicí. Hraničář na NT je prostě hraničář ze 3.5 edice, naprostá kopie, to není výtka, to je fakt.
Každopádně dost už o tom, je to prkotina, jde o jeden skill.
Ale můj názor mi stejně nevyvrátíte, hranda má mít akrobacii jako plnohodnotný dexař!
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ranger je v současnsoti jedno z nejlepších povolání, nějaké další posilování tím, že by se ani nemusel lomit na tumble by znamanalo vytvoření buildů, které tu nikdo nechce. Podle mne ted je ranger z hlediska zábavnsoti a hratelnosti jednicka. Na sílu buildu ho drtí jen barbar.
Aragorn není dobrý příměr. Za chvíli by se mohli ozvat magové, že Raistlin zabil všechny prstem a že to chtějí taky. Dufám, že GM tým bude k podobným ušákovinám hluchý.
Aragorn není dobrý příměr. Za chvíli by se mohli ozvat magové, že Raistlin zabil všechny prstem a že to chtějí taky. Dufám, že GM tým bude k podobným ušákovinám hluchý.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ranger je super, co víc si přát, než zkombinovat HIPS, skvělé bojové schopnosti a milion útoků za kolo?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tu akrobacii...J.F.Payne wrote:Ranger je super, co víc si přát, než zkombinovat HIPS, skvělé bojové schopnosti a milion útoků za kolo?
Ale jinak jo, 3.5kovej ranger je bezvadná classa, ale to nen žádná novinka tak to funguje, pokud jis měl tu čest hrát nwn 2, už dávno
A zas abych jen neposiloval, když už tu padly ty argumenty "něčím to vyvážit musíme" ve 3.5tce má mít HIPS jenom v divočině. Na NT ho má všude. To vám nevadí? Ale akrobacii nezkousnete? Já to nechápu. Ale ok, už mlčím, rozcupovali jste mě jak hejno piraní.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
HIPS měl mít původně jen v divočině, ale nešlo to udělat.
Vedoucí týmu Thalie
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Tumble (akrobacie) ti v 3.5 nedává body do AC, ale zlehčuje ti pády z výšky.
Navíc, když je posílen tím, že nešlo vypnout HIPS v nepřírodních lokacích, proč ho posilovat tím, že mu dáme akrobacii?
Navíc, když je posílen tím, že nešlo vypnout HIPS v nepřírodních lokacích, proč ho posilovat tím, že mu dáme akrobacii?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nevím proč se snažíte měnit názor králika, když na vás stejně prdí. Tak kašlete na něj. On si může psát co chce, stejně mu to vedení, díky jeho brečení nezmění. Tak co? 
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Souhlas, sice nema akrobku, ale má spoustu jiných předností... a kdo o tu akrobku hodně stojí, tak ať si tam nacpe třeba šermíře.Puxina wrote: Nepříjde mi, že by hranda byl oslabený, má skrytí jako SD a dle mě dostatečně posílil.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
No, když je řeč o underpowered classách, tak takovej řekněme černokněžník má úplný prd 
PUF!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ono se to zlepší jak se budou postupně zavádět určité systémy.kokosak wrote:No, když je řeč o underpowered classách, tak takovej řekněme černokněžník má úplný prd
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Myslíš "kill-on-sight" skill pro warlocka?Shaman88 wrote: Ono se to zlepší jak se budou postupně zavádět určité systémy.
PUF!