Jednoho krásného dne si elfka vyjde do přírody, svírá v ruce luk a ostražitě se rozhlíží. Ucítí jakýsi podivný zápach a tak zbystří. Rozhlédne se a co nevidí... smradlavého trpaslíka. Docela znervózní, protože jak je známo... trpaslíci a elfové se moc nemusí.. Cvhíli ho pozoruje a pak se snaží schovat, hned potom co trpaslík vytáhne sekyru. Schová se za malý kopeček do křoví, ale trpaslík ji najde... náhle se objeví statný elf, v ruce svírajíc luk a na zádech dvě pochvy s meči. Elfce se trochu uleví, protože si najivně myslí že ji elf ochrání před trpaslíkem. Elf však dává větší pozornost jejímu obnaženému tělu, slintá nad jejím spúodním prádlem a krásným tělíčkem. Co se nestane.. z trpaslíka a elfa se najednou vyklubou dva přátelé Elfka je ještě více vyděšená a omdlí. Trpaslík řádně zkontroluje její spodní část těla a jakmile se elfka celá zmatená probere tak ji chytne. Elf z ní strhne šaty a vrhne se na ni. Elfka holt omdlí znova. Trpaslík se otočí a čeká na elfa až dokončí to co započal. trpaslík si náhle začne stěžovat nordovi na to že viděl dva elfy trtkat ( asi to zle pochopil, netrtkali, elfka byla mimo a byla znásilněná, ještě si směšně stěžuje když sám pomohl elfovi ji znásilnit) ... Jakmile elf dokončil svou výpravu do elfího lůna, vrhl se spolu s trpaslíkem na dva vlky a šli oběvovat tajnosti jiných krajů, světů a ,,pochev´´
A jaké je ponaučení milé děti? Nevěřte všemu co se říká o dobrých trpaslících a konfliktu mezi elfy a trpaslíky... je to úplně jinak..
// pardon za trochu nesmyslné věty, ale dal sem si na to pár panáčků, samotného mě totiž překvapilo to, že konflikt mezi elfy a trpaslíky není pravdivý.... je to trochu jinak. Mimojiné bych dvoum hráčům co hrají jistého trpaslíka a elfa doporučil aby zkusili víc hrát postavu a né sebe... chápu že jste možná kamarádi ale to neznamená že vaše postavy jsou taktéž.. nebudu zveřejňovat jména ale zkuste se nad tím zamyslet....