Samozřejmě pak už za postavu nejde jít do hry a ani DM mě z tama nevytáhne.
Ta lokace je funkční a nebo to padá jen mě?
Úpravu grafiky na mě nezkoušejte
Jo nějaké šutry tam byly, ale dalo se tam prokličkovat a vlézt na přechod.Shaman88 wrote:Měla by tam být před vstupem barikáda.
Já netušil, že se tam nemá choditShaman88 wrote:Co ti mám na to říct....
To je těžký když někdo neumí číst http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 5%99echoduLosin wrote:stejný problém... ta barikáda je pro zarputilé lootery dost chabá překážka
Ne, nefungujeRejty wrote:Už to funguje?
Opravdu užitečný bug reportPuxina wrote:A dolní město v Karathře je taky nějaké po....podivné.
No co? O dolním městě se ví, že je prostě nějak citlivé a hodně to tam hráčům padá.Rejty wrote:Našel jsem ještě jeden problém, tak to zkuste po dalším restartu.
Opravdu užitečný bug reportPuxina wrote:A dolní město v Karathře je taky nějaké po....podivné.