OPRAVENO: Loď do Kelu
OPRAVENO: Loď do Kelu
Kapitán v přístavu v Kahzetu nabízí odvoz do východních jeskyní (na mini mapě označeno jako Kel-a-Hazr), ale po zakoupení lístku do invetáře skočí lístek: Cheel del Wlalths - Prahvozd a po vyčkání na odejzd... nikam neodjíždí.
Re: Loď do Kelu
Pořád nic.
Re: Loď do Kelu
Jen připomínám tohle, když všude vidím ty opravy.
Re: Loď do Kelu
V kelu stejně zatím nic není.FroziKk wrote:Jen připomínám tohle, když všude vidím ty opravy.
Re: Loď do Kelu
Může mi někdo zodpovědnej napsat, odkus kam to má plout a kde je lokace lodi?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Loď do Kelu
Kahzet přístav a plout by měla do Kel-A-Hazru
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Loď do Kelu
Neotravujte s tím furt dokola, Shaman to opraví, až se k tomu dostane. Neustálým spamováním tématu dokola se to neurychlí.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Loď do Kelu
Po bližším prozkoumání, jsem zjistil, že lístek, který kapitán prodává, je z Che'el del Wlalths do prahvozdu.
Což je asi špatně, otázkou je, jestli i jeho formulace v rozhovoru pluji do východních tunelů odpovídá.
doufám, že to napomůže řešení problému.
Což je asi špatně, otázkou je, jestli i jeho formulace v rozhovoru pluji do východních tunelů odpovídá.
doufám, že to napomůže řešení problému.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Loď do Kelu
Ta trasa vůbec není připravená. Tzn. není to chyba, zatím to nikdo neudělal.