Zbraně a zbroje
Re: Zbraně a zbroje
Že bys místo takový reakce toho člověka využil a nechal ho to opravit pokud to zvládne. Trošku tě nechápu Shamane, nejsi tady jediný co něco dokáže.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Zbraně a zbroje
Mám Pokovanou koženou zbroj
Base item:
weight (lb) - 15
armor class - 3
arcane spell failure -20%
armor check penalty - -1
max dex bonus - 4
category - Light
proficiency Armor Proficiency - (Light)
Mám zvýšenou obratnost z kouzla Cat Grace na 22/+6, ale i když na sobě mám tuto zbroj, která by měla dovolovat podle wiki bonus z obratnosti pouze +4 do AC, AC mám zvednuté o plných 6.
Base item:
weight (lb) - 15
armor class - 3
arcane spell failure -20%
armor check penalty - -1
max dex bonus - 4
category - Light
proficiency Armor Proficiency - (Light)
Mám zvýšenou obratnost z kouzla Cat Grace na 22/+6, ale i když na sobě mám tuto zbroj, která by měla dovolovat podle wiki bonus z obratnosti pouze +4 do AC, AC mám zvednuté o plných 6.
Re: Zbraně a zbroje
Nekoukej na wiki ale na forum, vše je upravené. Tato zbroj má mít maximální bonus obratnosti +6.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view
http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Zbraně a zbroje
Upozornění na chybu přece není provokace, ne?Shaman88 wrote:To má být provokace?
Samozřejmě o tom vím, ale nemám čas to opravovat.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Zbraně a zbroje
Těžký palcát (jednoruční zbraň) stojí v obchodě stejně jako běžná obouruční zbraň. Myslím si, že někde při určení cen mohlo dojít k záměně s Dire mace která je obouruční. V seznamu zbraní v mechanice máte totiž obě dvě zbraně pojmenované "Těžký palcát".
Re: Zbraně a zbroje
Těžký palcát je co? Nějak to podle českého názvu nenacházim.Zeerit wrote:Těžký palcát (jednoruční zbraň) stojí v obchodě stejně jako běžná obouruční zbraň. Myslím si, že někde při určení cen mohlo dojít k záměně s Dire mace která je obouruční. V seznamu zbraní v mechanice máte totiž obě dvě zbraně pojmenované "Těžký palcát".
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zbraně a zbroje

Tajto
+ "Strašlivý palcát"(na tabulce v mechanice taky jako těžký).
Re: Zbraně a zbroje
Cena težkého palcátu opravena.
Jak je to s těmi vadnými staty zbraní?
Jak je to s těmi vadnými staty zbraní?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zbraně a zbroje
Tak ,že některý staty nesedí s tím co je psaný v tabulce
Je toho víc. Tam by to chtělo možná si ty zbraně projít všechny. Kouknout na balance, udělal případný úpravy a pak se udělala nová tabulka, aby se neztratil přehled na tím co je buffnutý/nerfnutý a co je bug.
Re: Zbraně a zbroje
Hm, démon prodává výbornou zbraň:
Setnutí je hezké, ale DC 18? Sory ale to přehodí skoro každej automaticky.
Ještě že nad ní nemusím přemýšlet, jednak ILR 38, druhak cena 858.940gp
---
Pak ještě poznámka pod čarou, aplikace "plamenky" jde přímo na zbraň, ale nestackuje se s ohnivým DMG, pokud zbraň nějaké má. Jinými slovy všechny zbraně s přidaným DMG ohnivým elementem v družinovém boji postrádají smysl.
Plánuje se to nějak překopat? Osobně jsem pro starou verzi plamenky a nebo možnost změnit typ načarovaného elementu.
Setnutí je hezké, ale DC 18? Sory ale to přehodí skoro každej automaticky.
Ještě že nad ní nemusím přemýšlet, jednak ILR 38, druhak cena 858.940gp
---
Pak ještě poznámka pod čarou, aplikace "plamenky" jde přímo na zbraň, ale nestackuje se s ohnivým DMG, pokud zbraň nějaké má. Jinými slovy všechny zbraně s přidaným DMG ohnivým elementem v družinovém boji postrádají smysl.
Plánuje se to nějak překopat? Osobně jsem pro starou verzi plamenky a nebo možnost změnit typ načarovaného elementu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Zbraně a zbroje
Jak jsem psal v oznámeních. Dneska nahodim to přecenění itemů, takže cena by měla klesnout.
Kdo si nevšiml: Všichni si před odlogem sundejte věci s AC!
Potom půjde těm zbraním dát i onhit věci s vyšším DC.
Kdo si nevšiml: Všichni si před odlogem sundejte věci s AC!
Potom půjde těm zbraním dát i onhit věci s vyšším DC.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zbraně a zbroje
To samé platí pro luky/kuše. Pokud mají na sobě zranění elementem, tak se tohle tluče s elementárními šípy stejného druhu. Nesčítá se.Bahnak wrote: Pak ještě poznámka pod čarou, aplikace "plamenky" jde přímo na zbraň, ale nestackuje se s ohnivým DMG, pokud zbraň nějaké má. Jinými slovy všechny zbraně s přidaným DMG ohnivým elementem v družinovém boji postrádají smysl.
Plánuje se to nějak překopat? Osobně jsem pro starou verzi plamenky a nebo možnost změnit typ načarovaného elementu.
Příklad: Má-li kuše 1k4 bonus k ohnivému zranění a střílí se z ní ohnivými šipakmi 1k6, tak výsledná DMG nebude 2-10 ohnivým zraněním, ale 1-6 podle šipky.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Zbraně a zbroje
Jojo, už sem nahatej Kuciku 
A jak s tou plamenou, napadá někoho něco? KaTo již koukám odepsal, v podstatě je to KaTo podobné jako u toho "nestackování" sek/bod/tupá přídavných bonusů co jsi postoval minule, že jo?
Mě se třeba stávající NT plamenka v jedné věci líbí, a to že se aplikuje na zbraň, takže výsledný DMG v kritiku krásně násobí. To je paráda a přesně tohle mi na ST chybělo.
Ale že je ignorován plamenný DMG zbraně, to mi přijde jako fail.
Těch možností jak to řešit je několik:
1) Nahradit novou verzi verzí klasickou, tedy starou plamenkou - přijde mi to jako škoda.
2) Nějak opravit kouzlo, aby se "stackovalo" s ohnivým zraněním na zbrani - netuším jak, neboť nevím kde se to bije, snad pomůže Shaman?
3) Upravit kouzlo "plamenka" tak, aby šlo u něj podkouzlem změnit typ elemtu .Oheň, led, kyselina, elektrika. Zvuk bych tam osobně nedával, je to jiná liga. Tím by se zabránilo nevhodnému "stejnému" elementu a normálně by ho systém započítal ne?
4) Podobně jako bod 3, jen s tím rozdílem, že by se vytvořily další tři nová kouzla stejného kruhu:
-Mrazivá zbraň
-Kyselinová zbraň
-Elektrická zbraň
Co kdo myslíte?
A jak s tou plamenou, napadá někoho něco? KaTo již koukám odepsal, v podstatě je to KaTo podobné jako u toho "nestackování" sek/bod/tupá přídavných bonusů co jsi postoval minule, že jo?
Mě se třeba stávající NT plamenka v jedné věci líbí, a to že se aplikuje na zbraň, takže výsledný DMG v kritiku krásně násobí. To je paráda a přesně tohle mi na ST chybělo.
Ale že je ignorován plamenný DMG zbraně, to mi přijde jako fail.
Těch možností jak to řešit je několik:
1) Nahradit novou verzi verzí klasickou, tedy starou plamenkou - přijde mi to jako škoda.
2) Nějak opravit kouzlo, aby se "stackovalo" s ohnivým zraněním na zbrani - netuším jak, neboť nevím kde se to bije, snad pomůže Shaman?
3) Upravit kouzlo "plamenka" tak, aby šlo u něj podkouzlem změnit typ elemtu .Oheň, led, kyselina, elektrika. Zvuk bych tam osobně nedával, je to jiná liga. Tím by se zabránilo nevhodnému "stejnému" elementu a normálně by ho systém započítal ne?
4) Podobně jako bod 3, jen s tím rozdílem, že by se vytvořily další tři nová kouzla stejného kruhu:
-Mrazivá zbraň
-Kyselinová zbraň
-Elektrická zbraň
Co kdo myslíte?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Zbraně a zbroje
Já jsem pro tuto možnost. Líbilo by se mi, kdyby mohla magická povolání nakouzlit zbraně různými elementy (samozřejmě ne více než jedním naráz). Dá se to mimo jiné využít i při stavění dungeonů - tedy například udělat potvory zranitelné určitým elementem, na což by postavy musely přijít.Bahnak wrote: 4) Podobně jako bod 3, jen s tím rozdílem, že by se vytvořily další tři nová kouzla stejného kruhu:
-Mrazivá zbraň
-Kyselinová zbraň
-Elektrická zbraň
Co kdo myslíte?
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Zbraně a zbroje
Tohle jsem viděl (už ani nevím kde, možná Amia?) kde měl mág Knihu kouzel,a občas z lootu padly stránky. Každá stránka měla nějaké kouzlo, a tou knihou se daly prohodit elementy u toho kouzla, pokud na to měla postava stránky. Takže se dala dropnout kyselinová zbraň, ale i třeba místo ohnivé koule výbuch kyseliny apod. prostě různé modifikice těch elementovejch kouzel 
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen