OPRAVENO: Čaroděj - přítelíček
Re: Čaroděj - přítelíček
Jsem wizard lvl.6 a můj panteří přítelíček (lvl7):Vylepšení přítelíčků:
+1 AC za 2 lvly sesílatele
+1 vylepšení zbraně bytosti za 6 lvlů sesílatele (tzn. třeba imp od 36. úrovně sesílatele bude mít vylepšení pro účely snížené zranitelnosti +6)
+1 regeneraci za 5 lvlů sesílatele
+2 ab za 5 lvlů sesílatele
+1 do všech záchraných hodů za 5 lvlů sesílatele
Neregeneruje - tedy zkouší to ale vy výpisu se zobzuje že byl léčen za "0" HP.
Neobdržel +1 vylepšení zbraně - zelený hlen je zranitelný pouze +1 zbraní a lepší, familiarovy útoky psaly "zbraň je neučinná"
Nedostal bonus do sejvů a AC - můj familiar je na 7. lelvu a vypadá pořád stejně jako na 1.levlu.
Tedy AC 16, sejvy Výdrž:0, Reflex:4, Vůle:1 (dle wiki je na tom vlastně ještě hůře, má mít sejvy na 1ním levlu: Výdrž:0, Reflex:7, Vůle:1)
Pohlcení má, AB netuším jak má fungovat, jestli klasická progrese která ej pro každýho familiara jiná + 2AB za 5caster levlů? Nebo jestli jen základ co dostanu na prvním levlu a k tomu + 2AB za 5caster levlů?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Čaroděj - přítelíček
Dle debaty s Calthem jsme došli k tomu, že panterovi se prakticky nezvedají s lvlem savy. Takže krom regenu by to asi chtělo komplet projít.
.
Re: Čaroděj - přítelíček
Nerozumím tvému závěru, jako že kromě té regenrace je to v pořádku?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Čaroděj - přítelíček
Čteme oba stejný příspěvek? Dyť píše, že u toho přítelíčka je špatně všechnoBahnak wrote:Nerozumím tvému závěru, jako že kromě té regenrace je to v pořádku?
edit: Že ty chceš srovnat moje ranní skóre ze Spamu za Hvězdný prach
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Čaroděj - přítelíček
Už vím kde mám chybu...
Snažím se přidávat familiarům a companionům bonusy předtím než jsou vyvoláni.
Snažím se přidávat familiarům a companionům bonusy předtím než jsou vyvoláni.
Re: Čaroděj - přítelíček
Tak proč to u companionů (alespoň jednoho, o kterém vím) funguje?
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Čaroděj - přítelíček
Protože tam jsou interní skripty a zřejmě ten se vyvolá nejrychleji že to ještě stihne.
Re: Čaroděj - přítelíček
SrovnánoKaTo wrote:Že ty chceš srovnat moje ranní skóre ze Spamu za Hvězdný prach![]()
*podává Bahňákovi obřadně tanto*
*obřadně převezme tanto, chvíli na něj bezradně kouká, nenajde návod a tanto zahodí*
Ale s tímdlec nevím jak se maká...
*opije se do bezvědomí*
Takhlenc to *škyt* dělám já!
Jinak díky za info Šamane, jak tě znám tak zjistit "kde je chyba" je již napůl cesta k opravě, budeme se těšit na našich přijmačích.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Čaroděj - přítelíček
Aha nesmím jen tupě kopírovat, bonusy u familiara se počítali z lvlu druida a hranicare 