Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Jseš na něj zlej, musíš bejt hodnej a milej a hlavně KLIDNEJ jako skřítek.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Vidíš Radime, a to je právě ten negativismus, kterým častujete tým. Obdobně jako Krysák a Grin častovali vaši část reálií. Chtělo by se to možná nad sebou trochu zamyslet, než budete příště zase čpět dým a síru. Víte, jak se to říká: "Nečiň druhým to..." 
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Co Vám na Thalii vadí?
...že není testovací server, na kterém je možné zkusit, jak fungují nové featy.
Když byl testovací server v provozu, feat "ohavná rána" fungoval klikem na potvoru a při zásahu zbraní se aplikoval na ránu (bohužel jsem si takto představoval i onu poznámku on-hit property). Teď jsem musel ztratit snad 14 dní na to, abych zjistil, že došlo ke změně a tento feat už funguje jako vyvolávané kouzlo (takže řekl bych že úplně k ničemu) a navíc to ani tak nefunguje vůbec (což je pro tenhle příspěvek teď ale vedlejší).
Když byl testovací server v provozu, feat "ohavná rána" fungoval klikem na potvoru a při zásahu zbraní se aplikoval na ránu (bohužel jsem si takto představoval i onu poznámku on-hit property). Teď jsem musel ztratit snad 14 dní na to, abych zjistil, že došlo ke změně a tento feat už funguje jako vyvolávané kouzlo (takže řekl bych že úplně k ničemu) a navíc to ani tak nefunguje vůbec (což je pro tenhle příspěvek teď ale vedlejší).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nešiř poplašné zprávy, spíš by ses měl zeptat jak to správně má fungovat.Barbar321 wrote:...že není testovací server, na kterém je možné zkusit, jak fungují nové featy.
Když byl testovací server v provozu, feat "ohavná rána" fungoval klikem na potvoru a při zásahu zbraní se aplikoval na ránu (bohužel jsem si takto představoval i onu poznámku on-hit property). Teď jsem musel ztratit snad 14 dní na to, abych zjistil, že došlo ke změně a tento feat už funguje jako vyvolávané kouzlo (takže řekl bych že úplně k ničemu) a navíc to ani tak nefunguje vůbec (což je pro tenhle příspěvek teď ale vedlejší).
Re: Co Vám na Thalii vadí?
V tom případě se omlouvám, ale poplašnou zprávou rozhodně není, že feat dnes ráno fungoval (či spíše podle reakce postavy měl fungovat) jinak, než když jsem ho zkoušel na testserveru.Shaman88 wrote:Nešiř poplašné zprávy, spíš by ses měl zeptat jak to správně má fungovat.Barbar321 wrote:...že není testovací server, na kterém je možné zkusit, jak fungují nové featy.
Když byl testovací server v provozu, feat "ohavná rána" fungoval klikem na potvoru a při zásahu zbraní se aplikoval na ránu (bohužel jsem si takto představoval i onu poznámku on-hit property). Teď jsem musel ztratit snad 14 dní na to, abych zjistil, že došlo ke změně a tento feat už funguje jako vyvolávané kouzlo (takže řekl bych že úplně k ničemu) a navíc to ani tak nefunguje vůbec (což je pro tenhle příspěvek teď ale vedlejší).
Pokud je to jinak, či má fungovat jinak, prosím o odpověď (zdá se mi teď zbytečné dotaz kopírovat do části fora s otázkami)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Feat má fungovat tak že jej aktivuješ a na příští ránu (nebo max 3 rány - pokud máš dozvuk bolesti) se přičítá dmg tajemného výbuchu ke zbrani a to dodatečně (podobně jako třeba zákeřný útok, tedy nevztahuje se na to kritický zásah).
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Takže takhle bude v budoucnu fungovat? To, co bylo v test serveru byla jen pracovní verze, o které se nyní neuvažuje?Shaman88 wrote:Feat má fungovat tak že jej aktivuješ a na příští ránu (nebo max 3 rány - pokud máš dozvuk bolesti) se přičítá dmg tajemného výbuchu ke zbrani a to dodatečně (podobně jako třeba zákeřný útok, tedy nevztahuje se na to kritický zásah).
Ono jde o to, že to v nynejším nastavení není aktivace, ale regulerní kouzlo tj. jednokolová záležitost s veškerými negativními důsledky toho se týkající (možnost přerušení, příležitostné útoky => zredukována použitelnost na praktickou nepoužitelnost). Bude to tedy v budoucnu i v tomto nastavení a nebo to bude aktivace?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Možnost přerušení tam určitě není.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
V tom případě přijmi mou omluvu, i když jsem si skoro jistý, že mi příležitostňákem strigy ohavnou ránu přerušily. Neměl jsem zatím moc možností toto vyzkoušet, kreom toho i ty jednoduché zkoušky stály mou postavu život a procházku peklíčkem.Shaman88 wrote:Možnost přerušení tam určitě není.
Takže to i nadále bude fungovat jako kouzlo a ne jako aktivace?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Já nerozumím co je to aktivace.
Resp jaký je rozdíl mezi kouzlem a aktivací?
Resp jaký je rozdíl mezi kouzlem a aktivací?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
hlavní a nejpodstatnější rozdíl je v tom, že obecné kouzlo je jednokolová akce,vyvolává příležitostné útoky, jde přerušit.Shaman88 wrote:Já nerozumím co je to aktivace.
Resp jaký je rozdíl mezi kouzlem a aktivací?
Zatímco aktivace je nulová akce, nevyvolává příležitostné útoky a tudíž zde není prostor na jeho přerušení (třeba křik vojevůdce, pro příklad).
Zatímco na test serveru tento feat fungoval jako aktivace tj. v boji se kliklo na potvoru a k prvnímu úspěšnému útoku v kole byl přičten účinek ohavné rány, v nynějším nastavení musí být ohavná rána předpřipravena na zbraň mimo boj formou kouzla a v boji (po první ráně) je již nepoužitelná (opět vynechávám to, že v současné době nedělá ani to, ale to je teď vedlejší). Než v boji použít opět ohavnou ránu, je lepší použít standardní tajemný výbuch, protože to aspoň nejde proti celé obraně, ale jen na test dotyku.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Pasti. TO na odendání...to trochu beru, zloděj kterej se zaměří na pasti, bude to featovat, bude dexa a poejde jen pasti to odpastí. (ale ani to se mi vůbec nelíbí, je to prostě děsně striktně daná parta pak). Ale to hledání je hnus. Mám hledání +-30 a jsou pasti které nevidím. Tzn že TO pasti bude někde kolem...nevím..45? A nejsou to jen pasti na truhlách ale i na zemi atd. Nemělo by se to trochu snížit? Nebo má parta vypadat : tank, dmg, buff, zloděj na pasti, zloděj hledání pastí atd?
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Mourisson1 wrote:Pasti. TO na odendání...to trochu beru, zloděj kterej se zaměří na pasti, bude to featovat, bude dexa a poejde jen pasti to odpastí. (ale ani to se mi vůbec nelíbí, je to prostě děsně striktně daná parta pak). Ale to hledání je hnus. Mám hledání +-30 a jsou pasti které nevidím. Tzn že TO pasti bude někde kolem...nevím..45? A nejsou to jen pasti na truhlách ale i na zemi atd. Nemělo by se to trochu snížit? Nebo má parta vypadat : tank, dmg, buff, zloděj na pasti, zloděj hledání pastí atd?
Souhlasím, také se mi zdají TO pastí vyšší než obvykle, pak tulák bude muset cpát zaměření k nějakému skillu třeba hledání, ale na zbylé (jako sebrání atd.) mu třeba nevýjde a už vůbec mu nemusí vyjít na jiné jako UMD, akrobacie apod.
