Co Vám na Thalii vadí?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Bahnak »

Jseš na něj zlej, musíš bejt hodnej a milej a hlavně KLIDNEJ jako skřítek.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Aulus »

Vidíš Radime, a to je právě ten negativismus, kterým častujete tým. Obdobně jako Krysák a Grin častovali vaši část reálií. Chtělo by se to možná nad sebou trochu zamyslet, než budete příště zase čpět dým a síru. Víte, jak se to říká: "Nečiň druhým to..." :wink:
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Radim »

co číní oni tobě :wink:
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Barbar321 »

...že není testovací server, na kterém je možné zkusit, jak fungují nové featy.

Když byl testovací server v provozu, feat "ohavná rána" fungoval klikem na potvoru a při zásahu zbraní se aplikoval na ránu (bohužel jsem si takto představoval i onu poznámku on-hit property). Teď jsem musel ztratit snad 14 dní na to, abych zjistil, že došlo ke změně a tento feat už funguje jako vyvolávané kouzlo (takže řekl bych že úplně k ničemu) a navíc to ani tak nefunguje vůbec (což je pro tenhle příspěvek teď ale vedlejší).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Shaman88 »

Barbar321 wrote:...že není testovací server, na kterém je možné zkusit, jak fungují nové featy.

Když byl testovací server v provozu, feat "ohavná rána" fungoval klikem na potvoru a při zásahu zbraní se aplikoval na ránu (bohužel jsem si takto představoval i onu poznámku on-hit property). Teď jsem musel ztratit snad 14 dní na to, abych zjistil, že došlo ke změně a tento feat už funguje jako vyvolávané kouzlo (takže řekl bych že úplně k ničemu) a navíc to ani tak nefunguje vůbec (což je pro tenhle příspěvek teď ale vedlejší).
Nešiř poplašné zprávy, spíš by ses měl zeptat jak to správně má fungovat.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Barbar321 »

Shaman88 wrote:
Barbar321 wrote:...že není testovací server, na kterém je možné zkusit, jak fungují nové featy.

Když byl testovací server v provozu, feat "ohavná rána" fungoval klikem na potvoru a při zásahu zbraní se aplikoval na ránu (bohužel jsem si takto představoval i onu poznámku on-hit property). Teď jsem musel ztratit snad 14 dní na to, abych zjistil, že došlo ke změně a tento feat už funguje jako vyvolávané kouzlo (takže řekl bych že úplně k ničemu) a navíc to ani tak nefunguje vůbec (což je pro tenhle příspěvek teď ale vedlejší).
Nešiř poplašné zprávy, spíš by ses měl zeptat jak to správně má fungovat.
V tom případě se omlouvám, ale poplašnou zprávou rozhodně není, že feat dnes ráno fungoval (či spíše podle reakce postavy měl fungovat) jinak, než když jsem ho zkoušel na testserveru.

Pokud je to jinak, či má fungovat jinak, prosím o odpověď (zdá se mi teď zbytečné dotaz kopírovat do části fora s otázkami)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Shaman88 »

Feat má fungovat tak že jej aktivuješ a na příští ránu (nebo max 3 rány - pokud máš dozvuk bolesti) se přičítá dmg tajemného výbuchu ke zbrani a to dodatečně (podobně jako třeba zákeřný útok, tedy nevztahuje se na to kritický zásah).
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Barbar321 »

Shaman88 wrote:Feat má fungovat tak že jej aktivuješ a na příští ránu (nebo max 3 rány - pokud máš dozvuk bolesti) se přičítá dmg tajemného výbuchu ke zbrani a to dodatečně (podobně jako třeba zákeřný útok, tedy nevztahuje se na to kritický zásah).
Takže takhle bude v budoucnu fungovat? To, co bylo v test serveru byla jen pracovní verze, o které se nyní neuvažuje?

Ono jde o to, že to v nynejším nastavení není aktivace, ale regulerní kouzlo tj. jednokolová záležitost s veškerými negativními důsledky toho se týkající (možnost přerušení, příležitostné útoky => zredukována použitelnost na praktickou nepoužitelnost). Bude to tedy v budoucnu i v tomto nastavení a nebo to bude aktivace?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Shaman88 »

Možnost přerušení tam určitě není.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Barbar321 »

Shaman88 wrote:Možnost přerušení tam určitě není.
V tom případě přijmi mou omluvu, i když jsem si skoro jistý, že mi příležitostňákem strigy ohavnou ránu přerušily. Neměl jsem zatím moc možností toto vyzkoušet, kreom toho i ty jednoduché zkoušky stály mou postavu život a procházku peklíčkem.

Takže to i nadále bude fungovat jako kouzlo a ne jako aktivace?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Shaman88 »

Já nerozumím co je to aktivace.
Resp jaký je rozdíl mezi kouzlem a aktivací?
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Barbar321 »

Shaman88 wrote:Já nerozumím co je to aktivace.
Resp jaký je rozdíl mezi kouzlem a aktivací?
hlavní a nejpodstatnější rozdíl je v tom, že obecné kouzlo je jednokolová akce,vyvolává příležitostné útoky, jde přerušit.
Zatímco aktivace je nulová akce, nevyvolává příležitostné útoky a tudíž zde není prostor na jeho přerušení (třeba křik vojevůdce, pro příklad).

Zatímco na test serveru tento feat fungoval jako aktivace tj. v boji se kliklo na potvoru a k prvnímu úspěšnému útoku v kole byl přičten účinek ohavné rány, v nynějším nastavení musí být ohavná rána předpřipravena na zbraň mimo boj formou kouzla a v boji (po první ráně) je již nepoužitelná (opět vynechávám to, že v současné době nedělá ani to, ale to je teď vedlejší). Než v boji použít opět ohavnou ránu, je lepší použít standardní tajemný výbuch, protože to aspoň nejde proti celé obraně, ale jen na test dotyku.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Mourisson1 »

Pasti. TO na odendání...to trochu beru, zloděj kterej se zaměří na pasti, bude to featovat, bude dexa a poejde jen pasti to odpastí. (ale ani to se mi vůbec nelíbí, je to prostě děsně striktně daná parta pak). Ale to hledání je hnus. Mám hledání +-30 a jsou pasti které nevidím. Tzn že TO pasti bude někde kolem...nevím..45? A nejsou to jen pasti na truhlách ale i na zemi atd. Nemělo by se to trochu snížit? Nebo má parta vypadat : tank, dmg, buff, zloděj na pasti, zloděj hledání pastí atd?
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Strigo
Nováček
Posts: 36
Joined: 11:22 05. Feb 2010

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Strigo »

Mourisson1 wrote:Pasti. TO na odendání...to trochu beru, zloděj kterej se zaměří na pasti, bude to featovat, bude dexa a poejde jen pasti to odpastí. (ale ani to se mi vůbec nelíbí, je to prostě děsně striktně daná parta pak). Ale to hledání je hnus. Mám hledání +-30 a jsou pasti které nevidím. Tzn že TO pasti bude někde kolem...nevím..45? A nejsou to jen pasti na truhlách ale i na zemi atd. Nemělo by se to trochu snížit? Nebo má parta vypadat : tank, dmg, buff, zloděj na pasti, zloděj hledání pastí atd?

Souhlasím, také se mi zdají TO pastí vyšší než obvykle, pak tulák bude muset cpát zaměření k nějakému skillu třeba hledání, ale na zbylé (jako sebrání atd.) mu třeba nevýjde a už vůbec mu nemusí vyjít na jiné jako UMD, akrobacie apod.
User avatar
Diemo
Mistr
Posts: 877
Joined: 09:58 19. Mar 2012

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Post by Diemo »

Nahodou je to supr, je hloupost mit jednoho zlodeje na vse.
Image
Post Reply