První krev
První krev
aneb první frakční rvačka
mně se to líbilo, slušnej adrenalin, dík zúčastněnejm za důstojnou sehrávku
mám dvě připomínky:
* pokud DM zasahuje do boje přes přímo ovládaný NPC, ať mu nastaví odpovídající frakci jinak se na něj nedá zaútočit
* k úvaze - při frakčních bojích by zabitý a vzkříšený postavy už neměly zasahovat do boje, jinak se to může táhnout skoro do nekonečna - co si vo tom myslíte ?
stínový zranění zjevně nefungujou, měl sem je zaplý (mám dojem, že všichni od nás), přesto samý mrtvý
mně se to líbilo, slušnej adrenalin, dík zúčastněnejm za důstojnou sehrávku
mám dvě připomínky:
* pokud DM zasahuje do boje přes přímo ovládaný NPC, ať mu nastaví odpovídající frakci jinak se na něj nedá zaútočit
* k úvaze - při frakčních bojích by zabitý a vzkříšený postavy už neměly zasahovat do boje, jinak se to může táhnout skoro do nekonečna - co si vo tom myslíte ?
stínový zranění zjevně nefungujou, měl sem je zaplý (mám dojem, že všichni od nás), přesto samý mrtvý
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: První krev
Z pravidel...
CvC
- Pokud dojde k boji hracskych postav (PvP nebo CvC) a je jedna ze stran zabita, mela by postizena postava setrvat chvili v podsveti a pote co se odebere do sveta zivych, hrat ztratu pameti. Ne se rozbehnout za postavou, co ji zabila a jit se pomstit. Takove pripady budou tvrde trestany!
CvC
- Pokud dojde k boji hracskych postav (PvP nebo CvC) a je jedna ze stran zabita, mela by postizena postava setrvat chvili v podsveti a pote co se odebere do sveta zivych, hrat ztratu pameti. Ne se rozbehnout za postavou, co ji zabila a jit se pomstit. Takove pripady budou tvrde trestany!
Vedoucí týmu Thalie
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: První krev
No mne se vcera stalo, ze sem chcipl a objevil sem se pred svoji vlastni mrtvolou zivy (naprosto vyleceny, netrvalo to ani sekundu). Nevim jestli tu mrtvolu nekdo videl, ci ne, ja sem jimel pred ocima.. sem si to ale zapomnel vyfotit..
Nevim zda chyba systemu, zda 1% sance ze se obnovim zivej.. proste nevim. Psal sem DM a on mi rikal, at normalne pokracuju dal.
Co ma delat postava, kdyby se to stalo nekomu znova ??
Nevim zda chyba systemu, zda 1% sance ze se obnovim zivej.. proste nevim. Psal sem DM a on mi rikal, at normalne pokracuju dal.
Co ma delat postava, kdyby se to stalo nekomu znova ??
A zase se craftí...
Re: První krev
dokud nejseš u rohatýho žiješ, ne ?
pak tam byl taky něčí relog nebo pád a pak se objevil u nás bez disliku....to se stane v tom zmatku ale hlídejte si to co nejlíp, když má někdo dojem, že se nehrálo fér, je z toho pak kyselo
ale jak řikám, napoprvé dost dobrý
pak tam byl taky něčí relog nebo pád a pak se objevil u nás bez disliku....to se stane v tom zmatku ale hlídejte si to co nejlíp, když má někdo dojem, že se nehrálo fér, je z toho pak kyselo
ale jak řikám, napoprvé dost dobrý
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: První krev
trochu OT: muj dojem je takovy, ze se stava, ze ti to ve vypisu zobrazi hlasku nekoho jinyho, kdo si prepinal stinovy zraneni blizko tebe...photter wrote:stínový zranění zjevně nefungujou, měl sem je zaplý (mám dojem, že všichni od nás), přesto samý mrtvý
takze je nejlepsi, pokud to prepinate, abyste kazdy byl nejlepe v jiny lokaci, jinak hrozi ze vam to vypise, ze jste stinovy zraneni zapnuli, ale ve skutecnosti se stal opak
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: První krev
Ee. Tohle je blbost, ale poprosil bych zůčastněný mrtvý, jestli by se nekoukli do logu. Pokud ještě nespustili hru, tak tam najdou hláškuku jako: //Debug info: Zabil te ... bez pouziti stinovych zraneni.Aznar wrote:trochu OT: muj dojem je takovy, ze se stava, ze ti to ve vypisu zobrazi hlasku nekoho jinyho, kdo si prepinal stinovy zraneni blizko tebe...photter wrote:stínový zranění zjevně nefungujou, měl sem je zaplý (mám dojem, že všichni od nás), přesto samý mrtvý
takze je nejlepsi, pokud to prepinate, abyste kazdy byl nejlepe v jiny lokaci, jinak hrozi ze vam to vypise, ze jste stinovy zraneni zapnuli, ale ve skutecnosti se stal opak
Jde o to zjistit, kde to dělá chybu a tohle by dost pomohlo s porovnáním, jestli je někdo měl, či neměl zapnuté.
Mě hra spadla, takže už ten log nemám, ale když jsem se koukal ješte ve hře, tak to psalo, že mě zabil Arto W. bez stínových zranění.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: První krev
pěkně prosím, todle vlákno řeší mnohem hráčsky citlivější otázku než jeden bug jednoho systému, bugy se reportujou jinde
spameři zasraný !!!!!!!!
spameři zasraný !!!!!!!!
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: První krev
Jo ty stínový by se mohli ošetři.. mě to taky napsalo kdo mě zabil a bez použití stínovejch, příšte jě aspon zapínejte i když pořádně nefungujou.. mohlo se to obejít bez smrti
Ale byla sranda
, první úder se mi taky líbil, sice to kněžka neodnesla nejlíp.. než zařvala stáhněte se tak ji někdo sejmul kouzlem
ale bavilo mě to tu chvíli co sem byl na bitevnim poli
Ale byla sranda
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: První krev
nechtěl by někdo ze zúčastněných udělat IC popis bitvy, abychom si to my ostatní taky trochu užili?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: První krev
Ja myslim ze to bylo jasne uz dopredu 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: První krev
Bitva bola vcelku v pohode, i ked sa cela akcia mohla obist bez bitvy. V tom zmetku a zhone bol problem prepinat vsetkym NPC frakcie, takze sa mohlo stat, ze naka mohla ujst, holt neda sa osetrit vsetko.
Myslim, ze pri utoku na farmy musite ratat s tym, ze obranci nemusia mat zapnute stinove zranenie a ze niekto skonci aj v pekle. Tak isto jedna aj druha strana. A aj keby mali zapnute stinove zranenie a dostanu vas do zajatia, tak s drowmi zajatymi pri utoku sa nikto prplat nebude. A to budte radi ze nepresiel navrh aby mrtvym drowom urezali hlavy a na vystrahu ich nabodli na hradby.
Myslim, ze pri utoku na farmy musite ratat s tym, ze obranci nemusia mat zapnute stinove zranenie a ze niekto skonci aj v pekle. Tak isto jedna aj druha strana. A aj keby mali zapnute stinove zranenie a dostanu vas do zajatia, tak s drowmi zajatymi pri utoku sa nikto prplat nebude. A to budte radi ze nepresiel navrh aby mrtvym drowom urezali hlavy a na vystrahu ich nabodli na hradby.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: První krev
No... všem stejnym metrem. Drowům uřezat hlavy a nabodat na hradby - myslim že zajatí drowové s tim taknějak asi i počítali... ale nám třeba Arto prošel přes pána podsvětí, protože údajně neměl náladu na to bejt mučenej. Když permku tak pro všechnyDaanri wrote:A to budte radi ze nepresiel navrh aby mrtvym drowom urezali hlavy a na vystrahu ich nabodli na hradby.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: První krev
Podle čeho usuzuješ?Sorrow wrote:Ja myslim ze to bylo jasne uz dopredu
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: První krev
To nejde. Ono by pak totiž bylo vidět, jak ty tři drowský hlavy krásou markantně převyšujou těch třicet bílejch, který byly nabodaný na kůly po okolí. 
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: První krev
Presiel cez podsvetie a stratil xp, nemal chut hrat mucenie a hrat otroka alebo podobne. Co je myslim, ze fer a nikoho do toho nutit nemozes. Nie kazdy ma nato zaludok, ale smrt bola pre vsetkych rovnaka.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.