Ahoj, založil jsem postavu dle návodu:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6254
Vyberu pohlaví, rasu, subrasu a portrét.
Povolání hodím zloděj, zvolím přesvědčení.
Nastavím vlastnosti.
Zvolím nastavení balíčku, žádné dovednosti nevybírám a kliknu na ok.
V odbornostech vyberu obouručnost a boj se dvěma zbraněmi.
Při prvním lognutí mi chyběl hak, který jsem následně doplnil. Při logu postava umřela a sama se zvedla, ale nemůže se hýbat.
Založil jsem další s jiným jménem, po logu postava již neumírá, ale stále se nehýbe, nijak nereaguje s duší bytosti.
IP mám nastavenou správně, CD klíč dle utility také.
acc: Czepulda
VYŘEŠENO: Zabugovaná postava
VYŘEŠENO: Zabugovaná postava
Někteří lidé vejdou do vašeho života a zanechají otisk na vašem srdci. Jiní vejdou do vašeho života a nejraději byste zanechali otisk na jejich tváři.
Re: Zabugovaná postava
- klíčové slovo: vychodnan, east
.. ty tam máš vychodan
.. ty tam máš vychodan
Re: Zabugovaná postava
Jo, to vypada nadějně 
Někteří lidé vejdou do vašeho života a zanechají otisk na vašem srdci. Jiní vejdou do vašeho života a nejraději byste zanechali otisk na jejich tváři.
Re: Zabugovaná postava
Nech si od Kucika promáznout postavy, tipuju ta na 99% na nějakou chybku se jménem které zní podoběně jako tvé původně poprvé zadané.
Případně založ novou postavu která bude mít jiné jméno. Tak bych činil já.
Případně založ novou postavu která bude mít jiné jméno. Tak bych činil já.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Zabugovaná postava
Tak to byla má nepozornost v subrase... Tatar no, díky 
Někteří lidé vejdou do vašeho života a zanechají otisk na vašem srdci. Jiní vejdou do vašeho života a nejraději byste zanechali otisk na jejich tváři.