CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kokosak »

Koukni se do toolsetu a uvidiš :)
PUF!
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Caehan »

kokosak wrote:Koukni se do toolsetu a uvidiš :)
Rada dobrá, bohužel tohle nemůžu, no... a půlminutové čekání na další část dialogu při rozhovoru s NPC stejně dělá z přepínání mezi částmi těla peklo. Ta stížnost, jestli to není jasné, se netýká přímo barvíře, týká se dialogů s NPC obecně. Vážně by mě zajímalo, co se na tom tak seká.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Infra »

*najde kámen, vyhrbe díru*
Neumim číst.
*zavalí se*

Lopatka, ať nejsem OT.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kokosak »

Caehan wrote: Rada dobrá, bohužel tohle nemůžu, no...
Blbej dotaz... tysis ho nějak fikaně smazal? Protože je v NWN instalaci. A Thalijskej WB modul je na webu.
PUF!
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Caehan »

kokosak wrote:
Caehan wrote: Rada dobrá, bohužel tohle nemůžu, no...
Blbej dotaz... tysis ho nějak fikaně smazal? Protože je v NWN instalaci. A Thalijskej WB modul je na webu.
Mám ho, ale na svém OS ho nespustím. Tedy pokud vím... a je to to, čemu se říká Aurora Toolset... raději to vyzkouším, co kdyby ne.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Radim »

Tažný potvory jak na St
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Puxina »

Kecálisti. Rukavice na sílu u krejčího prostě nejsou. Stejně jako jsem neviděl prsteny +2 vlastnosti (síla, odolnost, obratnost atd) u zlatníka.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
Diemo
Mistr
Posts: 877
Joined: 09:58 19. Mar 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Diemo »

to je divny :D, to co mam v invu asi bude prelud :D
Image
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Caehan »

Prsteny +2 jsou...
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
kafe
Obyvatel
Posts: 102
Joined: 13:03 27. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kafe »

...neustále vykoupené
Pijte mě.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

Rukavice na sílu jsem taky nikdy nevidel. Prsteny u nás dole snad jsou.
Třeba se to v dalších aktualizacích zlepší a najdeme i pásky a prsteny.

Kdyby to bylo na mně, tak bych radši našel craft v dílnách :). Ale to si myslím není dlouhodobě reálné vzhledem k aktuálním potřebám světa snad ve všech aspektech.

At nejsem offtopic přidám několik věcí co chybí mně:

1. Se zvětšením světa se pojí zoufalá přání:
Chtělo by to jezdítka, protože ted je všechno šíleně daleko a nolifery stejne nikdo neodradí od vyvraždění všeho živého. Včera jsem byl na lovu a nemyslím si, že by jsme strávili moc casu lovem, spíš jsme vetsinu času tapali. hranice presnu se přesunula vysoko nad dve hodiny, to není dobre. Po čase je to úmorné. Úplně se pak vcituji do role tech chudáků, co vyrazí nekam ztráví na ceste nekolik hodin a pak potkají Diema, jak si vykracuje s trofejí na další creep.

Chtelo by to mít kde spát, aby jsme se mohli podívat dál, v podtemnu je jedno funkční ohnistě, to není moc. Oželím, že není ořné nikde nic prodat a doplnit zásoby, ale unava mi skáče jak klokan.

2 hodiny na průzkum povrchu jsou při zvětšení destinací žalostně málo, pro koordinaci nejaké akce je to už zcela špatné. Navrhuji, aby se noc prodloužila na 4 hodiny a den také, budou dny, kdy se ven nepodíváme, ale budou i dny kdy budem moci vystrčit nos. Byl jsem 2x venku a díky samým překážkám a rozloze jsem prošel jen pár lokací a musel k čertu.

Myslím, že by tyhle věci posunuly hratelnost.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by KaTo »

Krysak wrote:...
tyhle věci posunuly hratelnost.
Přiznám se, že tohle by podle mě otevřelo povrcho drowům naprosto a tím pádem si nejsem jistý, že by to posunulo hratelnost. Předesílám, že se na to dívám z pohledu "povrchňana". Opravte mě, zda se mýlím - ale drowům při příchodu dne, stačí zalézt do jakéhokoli domu/jeskyně...tam si chvilku (dobře, dvě hodiny) za-RP-it a zase můžou běžet o dům (o pár lokací povrchu) dál.
Jinak na povrchu jsem zaznamenal mimo civilizaci několik ohnišť (zda se u všech dá spát jsem nezkoušel).
Jak je to v podtemnu s ohništi nevím, ale pokud chybí, tým vám je určitě dodá, protože únava je prevít (jen si nejsem jist, zda mají být před každým vlezem do dungu :mrgreen: )

Ještě me napadá, že pokud by se do budoucna na NT zavede ST systém uzavírání obchodů na noc, bylo by prodloužení času opruz pak něco prodat/nakoupit.

P.S.
Mě se rozlehlé lokace naopak líbí, konečně mám pocit, že je svět rozlehlý a není to jen šachovnice. Btw - předpokládám, že s craftem budou osázeny rozlehlé "pláně" craftovými surovinami, takže se "zaplní".
Ale nejsem zrovna "klasický" creeper, co potřebuje mít svoje kolečko ve třech lokacích a mezi nimi řádit jako masomlejnek :lol: , tak mě berte jako protinázor z druhé strany barikády.
Nevadí mi jít (s vybranými jedinci běžet :lol: ) nějaký čas jen k jednomu dungu, ten dát a jít zase zpátky :oops: .

P.P.S.
Diema zrovna moc nepotkáš, protože se kolem tebe mihne akorát žížnivá čára v poklusu :D tak rychlém, že nestihneš dát ani "TAB", aby ses přesvědčil, že to fakt on (jo, děláme to tak, skoro, všichni :mrgreen: :D , teda kromě bojácných hidařských postav :oops: ).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kokosak »

Opravdu JEN skoro. Z nějakýho důvodu lidi kolem mě neběhaj. Hm hm hm. Asi to bude Květuščinou milou společností, která nenutí jejich nožky do běhu ;)
PUF!
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

KaTo wrote:.....
Dvě hodiny je zatraceně dlouhá/krátko doba, podle mne je navřen server jako frakční. S těma dvěma hodinama nahoře akorat vykoukneš a jsi v kýbli.
Již jsem to několikrát psal, není to jen o tech dvou hodinách, je to i o čase čekání na případné okno, kdy můžeš ven, v průměru ti cesta ven zabere daleko více času, čekáním na noc atd. Prodloužení noci na 4 hodiny a dne na 4 hodiny nikomu neublíží, ani povrchnanům. Budou o to déle hájení.
Změř si čas na to než se někam dostaněš, nevím jak u vás, ale u nás platí: "Za sedmero horama, sedmero řekama, sedmero jezerama, sedmero lesama žili byli drowi v jendom malém městečku a měli to všude zpropadeně daleko." (V původním vtipu to byl zajíček a měl to daleko se srostým slovem, ale my to máme dál:))
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

Osobně předpokládám, že současné lokace nejsou určeny pro větší frakční boje. Osobně očekávám, že s rozšířením modulu a zvýšením lvlu se otevřou lokace kolem Kelu, kde bude asi největší třecí plocha pro povrch × podtemno (asi jako dříve prahvozd).
.
Post Reply