Infra wrote:Bahnak wrote:
Celý mi to přišlo, že skyrim je prostě lepší rozjet na DirectX 11, než to zkoušet nějak postavit na devítce.
A desítky přeskočit úplně?
XPčka nemají podporu pro directX 10 a výš. Sice se to tam dá narvat oklikou, ale neni to stabilní.
->přejít na vyšší verzi os vistama počínaje, ale mimo nich jsou použitelné jen W7. W8 mi nepřijdou tak převratné.
DirectX 11 potřebují grafikou kartu s nimi kompatibilní. Takže verze vyšší jak 10, bych vůbec nezmiňoval, protože se odvíjí od hardwarové komponenty.
Většina her je momentálně vyráběna pro directX 10 a vyšší verze kompatibilit se dají v nastavení vypnout a zapnout. Skyrim, pokud si dobře pamatuji je late DX 10.
Je to bohužel tak, DX10 přeskakuju, hybrydy já nerad, kor abych to rval do XP nějakýma oklikama, DX11 jsou bombastický a to co mi teď lítá na monitoru je nesrovnatelně lepší než co bych kdy vyždímal z XPéček.
A jo, předpoklad je samosebou grafika co je s jedenáctkama kompatibilní - což je tak nějak trošku i předpoklad toho že chceš hrát hry starší méně než dva roky.
Visty nebrat - osobní zkušenost je taková že toho víc neumí než umí.
W8 - právě teď z nich píšu a nevidím jedinou lepší věc oproti W7, spíše doporučuji brát fanndům androidu a nebo lidem s dotykovým moňákem.
Já jsem konzerva a prostě mi přijde odpudivé po monitoru plácat rukama.
Takže zbývají (pro mě) třebas jen opravdu jen ty W7 - mám a zatím chválím.
Jinak Barbare uvidíš no, já měl taky původně zato že je to prachem
